x
x
x Katso kategorioita x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita... { "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" }
x Kategoriat

Russell Hobbs kahvinkeitin

{{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa katsoi tuotteita kahvinkeitin:ssä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
  • Moccamaster
    • moccamaster
  • Philips
    • philips
  • Braun
    • braun
  • Hopea
    • hopea
  • Punainen
    • punainen
  • Musta
    • musta
  • Valkoinen
    • valkoinen
  • Vihreä
    • vihrea_
  • Sininen
    • sininen
0 - 1
  • Russell Hobbs 20150-56 kahvinkeitin
    • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/5/1/6/6/russell-hobbs-20150-56-coffee-maker-24445166.jpg
    • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/5/1/6/6/russell-hobbs-20150-56-coffee-maker-24445166.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzUvMS82LzYvcnVzc2VsbC1ob2Jicy0yMDE1MC01Ni1jb2ZmZWUtbWFrZXItMjQ0NDUxNjYuanBn
    Russell Hobbs 20150-56 kahvinkeitin (7)
    Russell Hobbs 20150-56 kahvinkeitin
    Klingel.fi Klingel.fi
    50.89, 5pv (offer_sdt_5_days)
    Klingel.fi Klingel.fi
    50.89, 5pv (offer_sdt_5_days)
    1
    most_sold
  • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
    • Wilfa (wilfa)
    • Moccamaster (moccamaster)
    • Obh Nordica (obh_nordica)
    • Philips (philips)
    • Phillips (phillips)
    • Bialetti (bialetti)
    • Bodum (bodum)
    • Bosch (bosch)
    • Braun (braun)
    • Delonghi (delonghi)
    • Electrolux (electrolux)
    • GAGGENAU (gaggenau)
    • Kenwood (kenwood)
    • Klarstein (klarstein)
    • Melitta (melitta)
    • Nespresso (nespresso)
    • ONECONCEPT (oneconcept)
    • Russell Hobbs (russell_hobbs)
    • Saeco (saeco)
    • Senseo (senseo)
  • Mikä on budjettisi? (price):
    • < €60 (budget)
    • €60 - €100 (low)
    • €100 - €195 (medium)
    • > €195 (high)
  • Mallin nimi (group):
    • Bialetti Venus (bialetti_venus)
    • Electrolux EKF7500 (electrolux_ekf7500)
    • Kenwood CM (kenwood_cm)
    • Melitta EASY (melitta_easy)
    • Melitta Enjoy Therm (melitta_enjoy_therm)
    • Moccamaster KBGC982AO (moccamaster_kbgc982ao)
    • Nespresso Machine (nespresso_machine)
    • Philips Senseo (philips_senseo)
    • Phillips Senseo (phillips_senseo)
  • Suodattimen tyyppi (suodattimen_tyyppi):
    • Yläpuolelta ladattava (yla_puolelta_ladattava)
  • Kuppien maksimi määrä (kuppien_maksimi_ma_a_ra_):
    • 6 (kuppien_maksimi_ma_a_ra__6.0)
    • 10 (kuppien_maksimi_ma_a_ra__10.0)
  • Sisäänrakennettu näyttötyyppi (sisa_a_nrakennettu_na_ytto_tyyppi):
    • Ei (ei)
    • Kyllä (kylla_)
  • Tyyppi (tyyppi):
    • Espressokeitin (espressokeitin)
    • Kahvinkeitin (suodattimella) (kahvinkeitin_suodattimella_)
  • Annospussi / Kapselisysteemi (annospussi_kapselisysteemi):
    • Ei (ei)
    • Kyllä (kylla_)
  • Väri (va_ri):
    • Antrasiitti (antrasiitti)
    • Beige (beige)
    • Harmaa (harmaa)
    • Hopea (hopea)
    • Keltainen (keltainen)
    • Metallinen (metallinen)
    • Musta (musta)
    • Oranssi (oranssi)
    • Pronssi (pronssi)
    • Punainen (punainen)
    • Purppura (purppura)
    • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
    • Sininen (sininen)
    • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
    • Valkoinen (valkoinen)
    • Vihreä (vihrea_)
  • Kotelon muotoilu (kotelon_muotoilu):
    • Vapaasti seisova (vapaasti_seisova)
  • kahviteknologia (kahviteknologia):
    • liedenpäällinen (liedenpa_a_llinen)
    • Pod-järjestelmä (pod_ja_rjestelma_)
    • Valua (valua)
  • Kotelon materiaali (kotelon_materiaali):
    • Akryylinitriilibutadieenistyreeni ( ABS ) (akryylinitriilibutadieenistyreeni_abs_)
    • Alumiini (alumiini)
    • Kromattu (kromattu)
    • Lasi (lasi)
    • Metalli (metalli)
    • Muovi (muovi)
    • Polypropeeni (polypropeeni)
    • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
    • Terästä (tera_sta_)
  • Maidon vaahdotin (maidon_vaahdotin):
    • Ei (ei)
    • Steam Eizzle (steam_eizzle)
  • Ajastin (ajastin):
    • Ei (ei)
  • Integroitu kahvimylly (integroitu_kahvimylly):
    • Ei (ei)
  • Tuoteperhe (family):
    • Daily Collection (daily_collection)
    • Grind & Brew (grind_brew)
    • Intense (intense)
    • N (n)
    • Original (original)
    • Saeco (saeco)
    • Senseo (senseo)
  • Kuppien lämmitin (kuppien_la_mmitin):
    • Ei (ei)
    • Kyllä (kylla_)
  • Tuoteryhmät (siblingcategory):
  • info@vertaa.fi