x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

CALL OF DUTY: VANGUARD (PS5)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut CALL OF DUTY: VANGUARD (PS5)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot CALL OF DUTY: VANGUARD (PS5)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Activision CALL OF DUTY: VANGUARD (PS5)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206978175.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/203419962.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/203419959.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/203419964.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/203419958.jpg
Activision Activision CALL OF DUTY: VANGUARD (PS5) CALL OF DUTY: VANGUARD (PS5) CALL OF DUTY: VANGUARD (PS5) Call of Duty: Vanguard -videopeli Sony PlayStation 5 -pelikonsolille. Ensimmäisen persoonan ammuntapeli. Call of Duty tekee paluun Sledgehammer Gamesin kehittämässä Call of Duty: Vanguardissa, jossa toisen maailmansodan taistelut koetaan maailmanlaajuisessa mittakaavassa. PEGI-luokitus 18. (5)
  • 05030917295317
  • ACBA19.BX.24ST
  • 5030917295317
10
deal
  • Alusta
    • Pelialusta: Playstation 5
  • Peli
    • Peligenre: Ammunta
  • Ikäraja
    • PEGI luokitus: 16+
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet, Unisex
  • 54.99 75.50 EUR 10
    10
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      Taistele kaikilla rintamilla: käy ilmataisteluja Tyynellämerellä, tee maahanlasku Ranskaan, puolusta Stalingradia tarkka-ampujana ja pysä...
      54.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Konsolinet Konsolinet
      7.636951687891652 (2)
      Taistele kaikilla rintamilla: käy ilmataisteluja Tyynellämerellä, tee maahanlasku Ranskaan, puolusta Stalingradia tarkka-ampujana ja pysä...59.95, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Call of Duty: Vanguard -videopeli Sony PlayStation 5 -pelikonsolille. Ensimmäisen persoonan ammuntapeli. Call of Duty tekee paluun Sledge...61.91, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.0817619357602855 (140)
      .66.13, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      72.80, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Call of Duty -pelisarja palaa Call of Duty: Vanguard -pelissä, jonka on tehnyt Sledgehammer Games -studio, jossa pelaajat uppoutuvat raak...72.85, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Telia Telia
      8.444444444444445 (5)
      73.80, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • DNA Nettikauppa DNA Nettikauppa
      7.646279306829766 (2)
      Taistele 2. maailmansodan rintamilla. Taistele yksin, moninpelissä tai zombieita vastaan. PlayStation 5:lle.74.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Elisa Verkkokauppa Elisa Verkkokauppa
      7.335083657319027 (3)
      Toisen maailmansodan tunteikkaat taistelut Mukaansatempaava yksinpelikampanja Monipuoliset moninpelitila Ikäsuositus Pegi 1874.90, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      75.50, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Laminar Research PC X-Plane 7 World Scenery
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/85769375.jpg
      Laminar Research Laminar Research PC X-Plane 7 World Scenery PC X-Plane 7 World Scenery PC X-Plane 7 World Scenery X-Plane World Scenery 4CD PC Lisää maisemia ja muuta lisärompetta X-Plane-simulaattoriin - yhteensä neljä (4) rompullista. (1)
      Laminar Research PC X-Plane 7 World Scenery
      • 07350002300596
      1
    • Nordic Games Biomutant (Collector's Edition)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223181067.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150538429.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153938115.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149934676.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153938113.jpg
      Nordic Games Nordic Games Biomutant (Collector's Edition) Biomutant (Collector's Edition) Biomutant (Collector's Edition) (1)
      Nordic Games Biomutant (Collector's Edition)
      • 09120080071439
      1
    • Nintendo SW Hyrule Warriors: Age of Calamity
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173098408.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204643875.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204643878.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204643872.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180137504.jpg
      Nintendo Nintendo SW Hyrule Warriors: Age of Calamity SW Hyrule Warriors: Age of Calamity SW Hyrule Warriors: Age of Calamity Liity taisteluun, joka toi Hyrulen polvilleen. Ota selvää, mitä Hyrulessa tapahtui 100 vuotta ennen The Legend of Zelda: Breath of the Wild -pelin tapahtumia. Vuosisata ennen kaikkia The Legend of Zelda: Breath of the Wild -pelin tapahtumia tapahtui katastrofi, joka tunnetaan nimellä The Great Calamity. (1)
      Nintendo SW Hyrule Warriors: Age of Calamity
      • 00045496427023
      • 10004560
      3
    • Microsoft Need For Speed Payback, Xbox One
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168538660.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147749824.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168540770.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168540772.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168540764.jpg
      Microsoft Microsoft Need For Speed Payback, Xbox One Need For Speed Payback, Xbox One Need For Speed Payback, Xbox One Need for Speed, yksi maailman myydyimmistä videopelisarjoista, palaa kostolla uudessa Need for Speed Paybackissa. Fortune Valleyn alamaailmaan sijoittuva petos jakoi sinut ja miehistösi ja kosto yhdisti heidät kukistaaksesi The Housen, ilkeän kartellin, joka hallitsee kaupungin kasinoja, rikollisia ja poliiseja. Tässä korruptoituneiden pelaajien paratiisissa panokset ovat korkeat ja talo voittaa aina. Luo ainutlaatuisia ajomatkoja, joissa on parempi suorituskyky ja visuaalinen räätälöinti kui... (1)
      Microsoft Need For Speed Payback, Xbox One
      • 05030947121563
      • 5030947121563
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 41.35
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 41.35
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 41.35
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 41.35
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 41.35
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 41.35
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 41.35
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 41.35
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 54.99
    • info@vertaa.fi