x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Far Cry 6 - Ultimate Edition (PS5)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Far Cry 6 - Ultimate Edition (PS5)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Far Cry 6 - Ultimate Edition (PS5)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Ubisoft Far Cry 6 - Ultimate Edition (PS5)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/164916493.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158134497.jpg
Ubisoft Ubisoft Far Cry 6 - Ultimate Edition (PS5) Far Cry 6 - Ultimate Edition (PS5) Far Cry 6 - Ultimate Edition (PS5) (1)
  • 03307216183372
  • 300118081
1
  • Alusta
    • Pelialusta: Playstation 5
  • 113.80 113.80 EUR 1
    1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      113.80, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Puolenkuun Pelit Gormiti WII
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150922660.jpg
      Puolenkuun Pelit Puolenkuun Pelit Gormiti WII Gormiti WII Gormiti WII (1)
      Puolenkuun Pelit Gormiti WII
      • 04012927093436
      1
    • Rockstar Games Grand Theft Auto V
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208573591.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147743638.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221990215.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221990214.jpg
      Rockstar Games Rockstar Games Grand Theft Auto V Grand Theft Auto V Grand Theft Auto V Kävele, aja, lennä ja veneile lumoavaan seikkailuun Rockstar Gamesin uudessa GTA-pelissä! Grand Theft Auto 5 sijoittuu alustavasti San Andreaksen kaupunkiin vuonna 2012. GTA V:n pelialue on massiivinen mutta pikkutarkka maailma, jossa löytyy vaihtelua viileistä vuoristomaisemista kaupunkien kuumiin gettoihin. Taistele jengisodissa maineesi edestä ja yritä saada taloutesi kuntoon tekemällä annettuja tehtäviä. (4)
      Rockstar Games Grand Theft Auto V
      • 05026555259620
      • 05026555258043
      • 05026555258050
      • 5026555258050
      • 106097
      • 85325
      4
    • Nintendo WarioWare Gold Nintendo 3DS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137705027.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222743632.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150922311.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147801445.jpg
      Nintendo Nintendo WarioWare Gold Nintendo 3DS WarioWare Gold Nintendo 3DS WarioWare Gold Nintendo 3DS Tämä kotelo suojaa hyvin myös iPadin kameran linssiä, eikä sinun tarvitse enää huolehtia siitä, mihin iPadisi sijoitat. "Tuotteeseen lisätty aukko tarjoaa paikan Apple Pencil -kynälle, ja laitteen herätys- ja lepotilatoiminnot ovat taattuja. Kotelon näppäimistöjalustan ja elokuvajalustatoiminnon ansiosta voit valita iPadillesi sopivan kulman ja asennon. " (1)
      Nintendo WarioWare Gold Nintendo 3DS
      • 08033830308017
      • 00045496477783
      • 201261
      • 121615
      • IPAD17ZETASMBLK
      5
    • Nintendo Snipperclips Plus: Cut it out Together Switch
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221931951.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153758993.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222743697.jpg
      Nintendo Nintendo Snipperclips Plus: Cut it out Together Switch Snipperclips Plus: Cut it out Together Switch Snipperclips Plus: Cut it out Together Switch Switch (1)
      Nintendo Snipperclips Plus: Cut it out Together Switch
      • 00045496421151
      • 211021
      4
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 62.55
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 62.55
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 62.55
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 62.55
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 71.23
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 71.20
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 71.20
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 71.24
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 71.23
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 71.23
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 70.73
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 70.73
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 70.72
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 70.72
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 70.72
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 70.72
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 70.72
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 70.72
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 70.72
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 70.73
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 70.75
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 70.74
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 70.73
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 83.17
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 83.17
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 83.18
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 83.19
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 83.18
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 54.50
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 83.19
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 83.19
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 83.19
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 83.19
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 83.20
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 82.42
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 82.03
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 81.64
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 81.26
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 80.88
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 80.50
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 80.12
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 79.74
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 79.37
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 77.89
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 77.53
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 77.17
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 76.81
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 76.45
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 76.09
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 75.73
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 75.38
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 113.80
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 83.14
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 83.03
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 83.03
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 83.03
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 83.03
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 83.49
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 83.49
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 83.20
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 83.21
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 83.20
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 83.20
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 83.20
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 83.21
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 83.21
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 83.21
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 83.20
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 83.20
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 83.20
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 113.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 113.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 113.80
    • info@vertaa.fi