x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Gran Turismo Sport Playstation 4

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Gran Turismo Sport Playstation 4
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Gran Turismo Sport Playstation 4
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Sony Gran Turismo Sport Playstation 4
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151676520.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158091102.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151078926.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/103100773.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/103100779.jpg?ts=1
Sony Sony Gran Turismo Sport Playstation 4 Gran Turismo Sport Playstation 4 Gran Turismo Sport Playstation 4 Moottoriurheilupeli Gran Turismo Sport palaa parempana kuin koskaan PS4:lle. (1)
  • 00711719827450
  • 00711719828150
  • 00711719827559
  • 000000000000239958
  • 4496933
  • 112077
  • 1004855
  • 9827559
2
  • Alusta
    • Pelialusta: PlayStation VR, PlayStation 4
  • Peli
    • Peligenre: Kilpa-ajo, Simulaatio, Urheilu
    • Pelin painos: Perus
  • Pelaaminen/Pelaajat
    • Pelaajia enintään (offline): 1
    • Moninpelitilan tyyppi: Offline-tila, Online-tila
    • Pelaajien maksimimäärä verkossa: 4
  • Ikäraja
    • PEGI luokitus: 3+
    • Ikäsuositus: 3+
  • Ominaisuudet
    • Pelin ominaisuudet: Virtual Reality
  • Tarvikkeet
    • Virtuaalitodellisuus (VR) valmis: Kyllä
    • VR-lasit vaaditaan: Ei
  • Tekniset tiedot
    • Kieli: Englanti
    • Pelaajamäärä: 1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Pojat, Tytöt
    • Takuu: 2 v
  • Grafiikka
    • 4K tuettu: Ei
  • Ohjelmisto
    • Ladattava ohjelma: Ei
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 18
  • 21.79 25.57 EUR 2
    2
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Moottoriurheilupeli Gran Turismo Sport palaa parempana kuin koskaan PS4:lle.21.79, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      PS425.57, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Nintendo Neptunia x Senran Kagura: Ninja Wars Switch
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232449372.jpg?ts=1
      Nintendo Nintendo Neptunia x Senran Kagura: Ninja Wars Switch Neptunia x Senran Kagura: Ninja Wars Switch Neptunia x Senran Kagura: Ninja Wars Switch (1)
      Nintendo Neptunia x Senran Kagura: Ninja Wars Switch
      • 05060941710081
      2
    • Sony Digimon Survive PS4
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232950025.jpg?ts=1
      Sony Sony Digimon Survive PS4 Digimon Survive PS4 Digimon Survive PS4 Digimon Survive PS4:lle! (1)
      Sony Digimon Survive PS4
      1
    • Sony Soul Hackers 2 (Launch Edition) PS5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232855749.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232855750.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232855751.jpg?ts=1
      Sony Sony Soul Hackers 2 (Launch Edition) PS5 Soul Hackers 2 (Launch Edition) PS5 Soul Hackers 2 (Launch Edition) PS5 (1)
      Sony Soul Hackers 2 (Launch Edition) PS5
      • 05055277046744
      1
    • Sony Brutal Legend PS3
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178086627.jpg?ts=1
      Sony Sony Brutal Legend PS3 Brutal Legend PS3 Brutal Legend PS3 Maineikkaiden Tim Schaferin ja Double Fine Productionsin seuraava mestariteos on Brütal Legend, kolmannen persoonan toimintaseikkailupeli, joka vyöryttää ruudulle tiukkaa taistelua, rempseää kuvastoa, hykerryttävää kerrontaa ja silkkaa naamansulatusta. (1)
      Sony Brutal Legend PS3
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 21.79
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 19.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 19.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 19.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 19.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 19.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 19.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 19.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 19.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 19.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 19.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 19.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 19.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 19.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 19.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 21.79
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 21.79
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 21.79
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 21.79
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 21.79
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 21.79
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 19.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 19.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 19.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 18.89
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 18.89
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 18.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 18.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 18.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 18.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 18.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 18.89
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 19.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 19.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 19.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 19.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 19.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 19.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 19.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 21.79
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 21.79
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 21.79
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 21.79
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 21.79
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 21.79
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 21.79
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 21.79
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 21.79
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 21.79
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 21.79
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 21.79
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 21.79
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 21.79
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 21.79
    • info@vertaa.fi