x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Adidas Kauluspaidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Adidas Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157779461.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157913951.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157913954.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156433333.jpg
      Adidas Adidas Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt Valmistettu hengittävästä ja kosteutta siirtävästä polyesteristä. Pehmeä ja joustava materiaali. Kolme nappia pääntiessä ja kauluksessa. UPF 50+ UV -suoja. Tuotetiedot: Malli: Normaali Materiaali: Polyesteri 88 %, elastaani 12 % UPF 50+ UV -suoja Hengittävä: Kyllä Kosteutta siirtävä: Kyllä Muita yksityiskohtia: Pääntiessä kolme nappia - Logo rinnassa Kaulus Pidennetty takahelma (1)
      Adidas Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt
      • 04062054210251
      1
      most_sold
      59.90 EUR
    • Adidas Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153505929.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153700511.jpg
      Adidas Adidas Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt Valmistettu hengittävästä ja kosteutta siirtävästä polyesteristä. Pehmeä ja joustava materiaali. Kolme nappia pääntiessä ja kauluksessa. UPF 50+ UV -suoja. Tuotetiedot: Malli: Normaali Materiaali: Polyesteri 88 %, elastaani 12 % UPF 50+ UV -suoja Hengittävä: Kyllä Kosteutta siirtävä: Kyllä Muita yksityiskohtia: Pääntiessä kolme nappia - Logo rinnassa Kaulus Pidennetty takahelma (1)
      Adidas Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt
      • 04062054213931
      1
      59.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Dickies DEFAULT
        • dickies
      • Gant DEFAULT
        • gant
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halvimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 60 € (price_2)
      • 60 € - 85 € (price_3)
      • ≥ 85 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Dickies (dickies)
      • Gant (gant)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • !Solid (_solid)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Aclima (aclima)
      • Almsach (almsach)
      • Altea (altea)
      • American Eagle (american_eagle)
      • Ami (ami)
      • Amundsen (amundsen)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Animal (animal)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • APC (apc)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • AÈROPOSTALE (ae_ropostale)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barba Napoli (barba_napoli)
      • Barbour (barbour)
      • Barena (barena)
      • Beacon by Barbour (beacon_by_barbour)
      • BEAMS PLUS (beams_plus)
      • Belstaff (belstaff)
      • Ben Sherman (ben_sherman)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • BOSS (boss)
      • Brandit (brandit)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Brax (brax)
      • Brioni (brioni)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brooks Brothers (brooks_brothers)
      • Brunello Cucinelli (brunello_cucinelli)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • By Garment Makers (by_garment_makers)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Canali (canali)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Chevalier (chevalier)
      • Cinque (cinque)
      • Club monaco (club_monaco)
      • Coal (coal)
      • COLOURS & SONS (colours_sons)
      • Columbia (columbia)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • DAN FOX APPAREL (dan_fox_apparel)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Degree (degree)
      • Denham (denham)
      • Denim Project (denim_project)
      • Derbe (derbe)
      • Diesel (diesel)
      • Dockers (dockers)
      • Dondup (dondup)
      • Drake's (drake_s)
      • Dravus (dravus)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Edwin (edwin)
      • Element (element)
      • Empyre (empyre)
      • Ermenegildo Zegna (ermenegildo_zegna)
      • Esprit (esprit)
      • Eterna (eterna)
      • Eton (eton)
      • Etro (etro)
      • Farah (farah)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Finamore Napoli (finamore_napoli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Fred perry (fred_perry)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • Gap (gap)
      • Glanshirt (glanshirt)
      • Globe (globe)
      • Goldgarn (goldgarn)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • Han Kjøbenhavn (han_kj_benhavn)
      • Harris Wharf London (harris_wharf_london)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • HKT by HACKETT (hkt_by_hackett)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hurley (hurley)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • Härkila (ha_rkila)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IZOD (izod)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Just cavalli (just_cavalli)
      • Kamakura Shirts (kamakura_shirts)
      • Katin (katin)
      • Katin USA (katin_usa)
      • Kenzo (kenzo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kronstadt (kronstadt)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Martina (la_martina)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste live (lacoste_live)
      • Laksen (laksen)
      • Lanvin (lanvin)
      • Lee (lee)
      • Les deux (les_deux)
      • Levi's (levi_s)
      • Lexington (lexington)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • LTB (ltb)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Makia (makia)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Massimo Alba (massimo_alba)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi (mavi)
      • Mazzarelli (mazzarelli)
      • Melawear (melawear)
      • Mennace (mennace)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Minimum (minimum)
      • Morris (morris)
      • Mustang (mustang)
      • Name it (name_it)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • Norrøna (norr_na)
      • Norse Projects (norse_projects)
      • Nowadays (nowadays)
      • NU-IN (nu_in)
      • Nudie Jeans (nudie_jeans)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Olymp (olymp)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Party Pants (party_pants)
      • Pass Port (pass_port)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pegador (pegador)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture (picture)
      • Pinewood (pinewood)
      • PrAna (prana)
      • Premium (premium)
      • Produkt (produkt)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reef (reef)
      • Revolution (revolution)
      • Rhythm (rhythm)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roark Revival (roark_revival)
      • Roxy (roxy)
      • RRL (rrl)
      • RVCA (rvca)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • Seeland (seeland)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shine Original (shine_original)
      • Shiwi (shiwi)
      • SikSilk (siksilk)
      • Southpole (southpole)
      • Stenströms (stenstro_ms)
      • Strellson (strellson)
      • Sunspel (sunspel)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tentree (tentree)
      • The Dudes (the_dudes)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thom Browne (thom_browne)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Ulvang (ulvang)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Versace (versace)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vilebrequin (vilebrequin)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • Wemoto (wemoto)
      • Wrangler (wrangler)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Lapset (lapset)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Ruskea (ruskea)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
    • Hihan pituus (hihan_pituus):
      • Lyhythihainen (lyhythihainen)
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
    • Materiaali (materiaali):
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi