x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Adidas Kauluspaidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Adidas Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157779461.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157913951.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157913954.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156433333.jpg
      Adidas Adidas Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt Valmistettu hengittävästä ja kosteutta siirtävästä polyesteristä. Pehmeä ja joustava materiaali. Kolme nappia pääntiessä ja kauluksessa. UPF 50+ UV -suoja. Tuotetiedot: Malli: Normaali Materiaali: Polyesteri 88 %, elastaani 12 % UPF 50+ UV -suoja Hengittävä: Kyllä Kosteutta siirtävä: Kyllä Muita yksityiskohtia: Pääntiessä kolme nappia - Logo rinnassa Kaulus Pidennetty takahelma (1)
      Adidas Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt
      • 04062054210251
      1
      most_sold
      59.90 EUR
    • Adidas Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157779461.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157913951.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157913954.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156433333.jpg
      Adidas Adidas Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt Valmistettu hengittävästä ja kosteutta siirtävästä polyesteristä. Pehmeä ja joustava materiaali. Kolme nappia pääntiessä ja kauluksessa. UPF 50+ UV -suoja. Tuotetiedot: Malli: Normaali Materiaali: Polyesteri 88 %, elastaani 12 % UPF 50+ UV -suoja Hengittävä: Kyllä Kosteutta siirtävä: Kyllä Muita yksityiskohtia: Pääntiessä kolme nappia - Logo rinnassa Kaulus Pidennetty takahelma (1)
      Adidas Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt
      • 04062054210220
      1
      59.90 EUR
    • Adidas FreeLift Polo Shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150838265.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162671766.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162671769.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162671771.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156186488.jpg
      Adidas Adidas FreeLift Polo Shirt FreeLift Polo Shirt FreeLift Polo Shirt Get ready to win every rally. This adidas tennis polo shirt helps manage moisture so you're comfortable and ready for the next point. Ribbed cuffs and a stay-put construction help keep the shirt in place whether you're reaching for a tough return or smashing an overhead. (1)
      Adidas FreeLift Polo Shirt
      • 04062058889842
      1
      deal
      69.94 EUR
    • Adidas Cleland Polo Shirt core heather / active blue Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133549488.jpg
      Adidas Adidas Cleland Polo Shirt core heather / active blue Koko S Cleland Polo Shirt core heather / active blue Koko S Cleland Polo Shirt core heather / active blue Koko S Adidas Cleland on klassinen pikeepaita remasteroituna skeittaajilleOminaisuudetNormaali leikkaus on leveämpi vartalosta suoralla siluetillaKaksinappinen pikeekaulusPitkät hihat resorillisilla hihansuillaKudottu adidas-logo helmassa (1)
      Adidas Cleland Polo Shirt core heather / active blue Koko S
      • 04059812349742
      1
      deal
      79.85 EUR
    • Adidas Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153505929.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153700511.jpg
      Adidas Adidas Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt Valmistettu hengittävästä ja kosteutta siirtävästä polyesteristä. Pehmeä ja joustava materiaali. Kolme nappia pääntiessä ja kauluksessa. UPF 50+ UV -suoja. Tuotetiedot: Malli: Normaali Materiaali: Polyesteri 88 %, elastaani 12 % UPF 50+ UV -suoja Hengittävä: Kyllä Kosteutta siirtävä: Kyllä Muita yksityiskohtia: Pääntiessä kolme nappia - Logo rinnassa Kaulus Pidennetty takahelma (1)
      Adidas Ultimate365 Heathered Stripe Polo Shirt
      • 04062054213931
      1
      59.90 EUR
    • Adidas Tiro 19 Clima Polo Shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157928705.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157933283.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157933284.jpg
      Adidas Adidas Tiro 19 Clima Polo Shirt Tiro 19 Clima Polo Shirt Tiro 19 Clima Polo Shirt Stay ready for the next move. Built for the sidelines, this football shirt keeps you dry and comfortable with a sweat-wicking construction. It's made of soft piqué for a classic polo look and feel. (1)
      Adidas Tiro 19 Clima Polo Shirt
      • 04061615064364
      1
      deal
      49.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Dickies DEFAULT
        • dickies
      • Gant DEFAULT
        • gant
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halvimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 85 € (price_3)
      • ≥ 85 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Dickies (dickies)
      • Gant (gant)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • !Solid (_solid)
      • A Day's March (a_day_s_march)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • ABOUT YOU X Magic Fox (about_you_x_magic_fox)
      • Aclima (aclima)
      • Almsach (almsach)
      • American Eagle (american_eagle)
      • Ami (ami)
      • Amundsen (amundsen)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Animal (animal)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • APC (apc)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barba Napoli (barba_napoli)
      • Barbour (barbour)
      • Barena (barena)
      • Beacon by Barbour (beacon_by_barbour)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • BOSS Athleisure (boss_athleisure)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Brax (brax)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brooklyn Supply Co. (brooklyn_supply_co_)
      • Brooks Brothers (brooks_brothers)
      • Brunello Cucinelli (brunello_cucinelli)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • By Garment Makers (by_garment_makers)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Canali (canali)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Chevalier (chevalier)
      • Cinque (cinque)
      • Club monaco (club_monaco)
      • Coal (coal)
      • COLOURS & SONS (colours_sons)
      • Columbia (columbia)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Denham (denham)
      • Denim Project (denim_project)
      • Diesel (diesel)
      • Dockers (dockers)
      • Drake's (drake_s)
      • Dravus (dravus)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Edwin (edwin)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Esprit (esprit)
      • Eton (eton)
      • Etro (etro)
      • Farah (farah)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Filson (filson)
      • Finamore Napoli (finamore_napoli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Fred perry (fred_perry)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • Gap (gap)
      • Gitman Vintage (gitman_vintage)
      • Glanshirt (glanshirt)
      • Globe (globe)
      • Goldgarn (goldgarn)
      • Gran Sasso (gran_sasso)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • Han Kjøbenhavn (han_kj_benhavn)
      • Harris Wharf London (harris_wharf_london)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • HKT by HACKETT (hkt_by_hackett)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hurley (hurley)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IZOD (izod)
      • J.CREW (j_crew)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Katin USA (katin_usa)
      • Kenzo (kenzo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kronstadt (kronstadt)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Martina (la_martina)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • Lanvin (lanvin)
      • Lardini (lardini)
      • Lee (lee)
      • Les deux (les_deux)
      • Levi's (levi_s)
      • Lexington (lexington)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • LTB (ltb)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Makia (makia)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Massimo Alba (massimo_alba)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi (mavi)
      • Mazzarelli (mazzarelli)
      • Melawear (melawear)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Minimum (minimum)
      • Morris (morris)
      • Morris Heritage (morris_heritage)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • Norrøna (norr_na)
      • Norse Projects (norse_projects)
      • Nowadays (nowadays)
      • NU-IN (nu_in)
      • Nudie Jeans (nudie_jeans)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Olymp (olymp)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Our Legacy (our_legacy)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Party Pants (party_pants)
      • Pass Port (pass_port)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture (picture)
      • Pinewood (pinewood)
      • Plenty (plenty)
      • PrAna (prana)
      • Premium (premium)
      • Produkt (produkt)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Recolution (recolution)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reef (reef)
      • Revolution (revolution)
      • Rhythm (rhythm)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roark Revival (roark_revival)
      • Roxy (roxy)
      • RVCA (rvca)
      • Rvlt (rvlt)
      • RÖJK (ro_jk)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • Seeland (seeland)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shine Original (shine_original)
      • Shiwi (shiwi)
      • SikSilk (siksilk)
      • Southpole (southpole)
      • Stenströms (stenstro_ms)
      • Strellson (strellson)
      • Sunspel (sunspel)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The Dudes (the_dudes)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thom Browne (thom_browne)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Ulvang (ulvang)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vilebrequin (vilebrequin)
      • Volcom (volcom)
      • Wemoto (wemoto)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Wrangler (wrangler)
      • Zegna (zegna)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Lapset (lapset)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Ruskea (ruskea)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
    • Hihan pituus (hihan_pituus):
      • Lyhythihainen (lyhythihainen)
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
    • Materiaali (materiaali):
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi