x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kauluspaidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 17
    • Columbia Silver Ridge Plaid SS Sininen S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113978245.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Silver Ridge Plaid SS Sininen S Silver Ridge Plaid SS Sininen S Silver Ridge Plaid SS Sininen S Näyttävä ja hyvin auringolta suojaava miesten paita. (1)
      Columbia Silver Ridge Plaid SS Sininen S
      • 00190893425964
      1
      70.85 EUR
    • Columbia Men's Brentyn Trail Short Sleeve Seersucker Shirt Tummansininen S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156177747.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164313807.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Men's Brentyn Trail Short Sleeve Seersucker Shirt Tummansininen S Men's Brentyn Trail Short Sleeve Seersucker Shirt Tummansininen S Men's Brentyn Trail Short Sleeve Seersucker Shirt Tummansininen S Puuvillapaita miehille. (1)
      Columbia Men's Brentyn Trail Short Sleeve Seersucker Shirt Tummansininen S
      • 00193553363965
      1
      60.85 EUR
    • Columbia Men's Brentyn Trail Short Sleeve Seersucker Shirt Sky Blue M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166549803.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Men's Brentyn Trail Short Sleeve Seersucker Shirt Sky Blue M Men's Brentyn Trail Short Sleeve Seersucker Shirt Sky Blue M Men's Brentyn Trail Short Sleeve Seersucker Shirt Sky Blue M Puuvillapaita miehille. (1)
      Columbia Men's Brentyn Trail Short Sleeve Seersucker Shirt Sky Blue M
      • 00193553364108
      1
      60.85 EUR
    • Columbia Silver Ridge 2.0 Lyhythihainen Paita Miehet, sininen S 2022 Lyhythihaiset kauluspaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164396589.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152124106.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259327587.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Silver Ridge 2.0 Lyhythihainen Paita Miehet, sininen S 2022 Lyhythihaiset kauluspaidat Silver Ridge 2.0 Lyhythihainen Paita Miehet, sininen S 2022 Lyhythihaiset kauluspaidat Silver Ridge 2.0 Lyhythihainen Paita Miehet, sininen S 2022 Lyhythihaiset kauluspaidat (1)
      Columbia Silver Ridge 2.0 Lyhythihainen Paita Miehet, sininen S 2022 Lyhythihaiset kauluspaidat
      • 00193553483045
      1
      44.89 EUR
    • Columbia Utilizer Ii Solid Short Sleeve Shirt Valkoinen L Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164350237.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Utilizer Ii Solid Short Sleeve Shirt Valkoinen L Mies Utilizer Ii Solid Short Sleeve Shirt Valkoinen L Mies Utilizer Ii Solid Short Sleeve Shirt Valkoinen L Mies (1)
      Columbia Utilizer Ii Solid Short Sleeve Shirt Valkoinen L Mies
      • 00888458762240
      1
      41.89 EUR
    • Columbia Newton Ridge SS Fossil L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183592012.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Newton Ridge SS Fossil L Newton Ridge SS Fossil L Newton Ridge SS Fossil L Miesten tekninen lyhythihainen paita kesäkäyttöön. (1)
      Columbia Newton Ridge SS Fossil L
      • 00194004040664
      1
      65.85 EUR
    • Columbia Newton Ridge SS Fossil XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183592012.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Newton Ridge SS Fossil XL Newton Ridge SS Fossil XL Newton Ridge SS Fossil XL Miesten tekninen lyhythihainen paita kesäkäyttöön. (1)
      Columbia Newton Ridge SS Fossil XL
      • 00194004040640
      1
      65.85 EUR
    • Columbia Women's Silver Ridge Novelty Short Sleeve Shirt Valkoinen L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/184879198.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Women's Silver Ridge Novelty Short Sleeve Shirt Valkoinen L Women's Silver Ridge Novelty Short Sleeve Shirt Valkoinen L Women's Silver Ridge Novelty Short Sleeve Shirt Valkoinen L Mukavasta, teknisestä kankaasta tehty naisten paita. (1)
      Columbia Women's Silver Ridge Novelty Short Sleeve Shirt Valkoinen L
      • 00194003413933
      1
      65.85 EUR
    • Columbia Silver Ridge 2.0 Short Sleeve Shirt Valkoinen L Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164396585.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152124013.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259309876.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Silver Ridge 2.0 Short Sleeve Shirt Valkoinen L Mies Silver Ridge 2.0 Short Sleeve Shirt Valkoinen L Mies Silver Ridge 2.0 Short Sleeve Shirt Valkoinen L Mies (1)
      Columbia Silver Ridge 2.0 Short Sleeve Shirt Valkoinen L Mies
      • 00193553482970
      1
      44.89 EUR
    • Columbia Utilizer Ii Solid Short Sleeve Shirt Sininen L Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234772505.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207041285.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207041279.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207041282.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Utilizer Ii Solid Short Sleeve Shirt Sininen L Mies Utilizer Ii Solid Short Sleeve Shirt Sininen L Mies Utilizer Ii Solid Short Sleeve Shirt Sininen L Mies (1)
      Columbia Utilizer Ii Solid Short Sleeve Shirt Sininen L Mies
      • 00191455942370
      1
      41.89 EUR
    • Columbia Men's Brentyn Trail Short Sleeve Seersucker Shirt Sky Blue L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158679757.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155684847.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Men's Brentyn Trail Short Sleeve Seersucker Shirt Sky Blue L Men's Brentyn Trail Short Sleeve Seersucker Shirt Sky Blue L Men's Brentyn Trail Short Sleeve Seersucker Shirt Sky Blue L Puuvillapaita miehille. (1)
      Columbia Men's Brentyn Trail Short Sleeve Seersucker Shirt Sky Blue L
      • 00193553364092
      1
      60.85 EUR
    • Columbia Ballistic Ridge Shirt Jacket Ancient Fossil
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243811603.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243218880.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243241759.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Ballistic Ridge Shirt Jacket Ancient Fossil Ballistic Ridge Shirt Jacket Ancient Fossil Ballistic Ridge Shirt Jacket Ancient Fossil Suljetaan napeilla. Pehmeä vuori. Kolme nappia hihansuissa. Logo miehustassa. (1)
      Columbia Ballistic Ridge Shirt Jacket Ancient Fossil
      • 00194895686057
      1
      119.90 EUR
    • Columbia Men's Tech Trail Polo Tummansininen XXL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156077204.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165474317.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Men's Tech Trail Polo Tummansininen XXL Men's Tech Trail Polo Tummansininen XXL Men's Tech Trail Polo Tummansininen XXL Kesän arkeen, golfkentille ja muuhun harrastamiseen. (1)
      Columbia Men's Tech Trail Polo Tummansininen XXL
      • 00193553591986
      1
      55.85 EUR
    • Columbia Newton Ridge SS Sininen XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183010750.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219840139.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Newton Ridge SS Sininen XL Newton Ridge SS Sininen XL Newton Ridge SS Sininen XL Miesten tekninen lyhythihainen paita kesäkäyttöön. (1)
      Columbia Newton Ridge SS Sininen XL
      • 00194004040558
      1
      65.85 EUR
    • Columbia Silver Ridge EU 2.0 Plaid LS Grill L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225391986.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181147319.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236467110.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176259344.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Silver Ridge EU 2.0 Plaid LS Grill L Silver Ridge EU 2.0 Plaid LS Grill L Silver Ridge EU 2.0 Plaid LS Grill L Suositun Silver Ridge -sarjan paita miehille. Erinomainen aurinkosuojakerroin. (1)
      Columbia Silver Ridge EU 2.0 Plaid LS Grill L
      • 00194004368102
      1
      70.85 EUR
    • Columbia Silver Ridge EU 2.0 Plaid LS Valkoinen S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214471948.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236448899.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Silver Ridge EU 2.0 Plaid LS Valkoinen S Silver Ridge EU 2.0 Plaid LS Valkoinen S Silver Ridge EU 2.0 Plaid LS Valkoinen S Suositun Silver Ridge -sarjan paita miehille. Erinomainen aurinkosuojakerroin. (1)
      Columbia Silver Ridge EU 2.0 Plaid LS Valkoinen S
      • 00194004368027
      1
      70.85 EUR
    • Columbia Nelson Point Polo Coral XXL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227760156.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236484506.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Nelson Point Polo Coral XXL Nelson Point Polo Coral XXL Nelson Point Polo Coral XXL Siisti pikeepaita miehille. (1)
      Columbia Nelson Point Polo Coral XXL
      • 00194894650110
      1
      55.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Dickies DEFAULT
        • dickies
      • Gant DEFAULT
        • gant
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halvimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 65 € (price_2)
      • 65 € - 95 € (price_3)
      • ≥ 95 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Dickies (dickies)
      • Gant (gant)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • A Day's March (a_day_s_march)
      • A.Lab (a_lab)
      • Aclima (aclima)
      • Almgwand (almgwand)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Altea (altea)
      • American Eagle (american_eagle)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • APC (apc)
      • Armada (armada)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Asics (asics)
      • Aspesi (aspesi)
      • Atomic (atomic)
      • Auralee (auralee)
      • Barbour (barbour)
      • Barbour White Label (barbour_white_label)
      • Beams F (beams_f)
      • BEAMS PLUS (beams_plus)
      • Belstaff (belstaff)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Boglioli (boglioli)
      • Boss green (boss_green)
      • Brandit (brandit)
      • Brioni (brioni)
      • Brixton (brixton)
      • Brunello Cucinelli (brunello_cucinelli)
      • Build Your Brand (build_your_brand)
      • Burton (burton)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Canali (canali)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • CDLP (cdlp)
      • Chevalier (chevalier)
      • CMP (cmp)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Diesel (diesel)
      • Dockers (dockers)
      • Dondup (dondup)
      • Drake's (drake_s)
      • Dravus (dravus)
      • Drôle de Monsieur (dro_le_de_monsieur)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Esprit (esprit)
      • Eton (eton)
      • Etro (etro)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Filson (filson)
      • Finamore Napoli (finamore_napoli)
      • Fischer (fischer)
      • Fjall Raven (fjall_raven)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frame (frame)
      • Fred perry (fred_perry)
      • FRILUFTS (frilufts)
      • Fristads (fristads)
      • G-Star (g_star)
      • Garcia (garcia)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Gitman Vintage (gitman_vintage)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Hackett (hackett)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Harris Wharf London (harris_wharf_london)
      • Head (head)
      • Holubar (holubar)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Jones (jones)
      • Kamakura Shirts (kamakura_shirts)
      • Kappa (kappa)
      • Kiton (kiton)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • Lee (lee)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Les deux (les_deux)
      • Levi's (levi_s)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Louis (louis)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mackintosh (mackintosh)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • MARNI (marni)
      • Massimo Alba (massimo_alba)
      • Mazzarelli (mazzarelli)
      • Mey (mey)
      • Millet (millet)
      • Moncler (moncler)
      • Montura (montura)
      • Morris (morris)
      • Morris Heritage (morris_heritage)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mountain Trekking (mountain_trekking)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • Nordic Hawk (nordic_hawk)
      • Norrøna (norr_na)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • OAS (oas)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opposuits (opposuits)
      • Orlebar Brown (orlebar_brown)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Oxbow (oxbow)
      • Partyking (partyking)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Private White V.C. (private_white_v_c_)
      • Projob (projob)
      • Protest (protest)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Chili (red_chili)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Revolution (revolution)
      • RHUDE (rhude)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RRL (rrl)
      • RVCA (rvca)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Seeland (seeland)
      • Selected (selected)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Skhoop (skhoop)
      • Slowear (slowear)
      • Snow Peak (snow_peak)
      • Southpole (southpole)
      • Stan Ray (stan_ray)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Sunflower (sunflower)
      • Sunspel (sunspel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • Taion (taion)
      • Tbs (tbs)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Resort Co (the_resort_co)
      • Thom Browne (thom_browne)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tretorn (tretorn)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Venti (venti)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Vila (vila)
      • Vilebrequin (vilebrequin)
      • Volcom (volcom)
      • Whistler (whistler)
      • Woodline (woodline)
      • Woolrich (woolrich)
      • Wrangler (wrangler)
      • Zegna (zegna)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Lapset (lapset)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
    • Hihan pituus (hihan_pituus):
      • Lyhythihainen (lyhythihainen)
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
    • Materiaali (materiaali):
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi