x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kauluspaidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Icebreaker Mens Compass Ss Shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173792667.jpg
      Icebreaker Icebreaker Mens Compass Ss Shirt Mens Compass Ss Shirt Mens Compass Ss Shirt Miesten merinovillapohjainen kauluspaita Miesten lyhythihainen, äärimmäisen pehmeä ja mukava paita lämpimään säähän. Merinovillan ja Tencel®:in sekoitusta oleva materiaali pitää olon mukavana, sillä se ei hiosta, sallii kosteuden haihtua ja pitää lämpötasapainon kunnossa. Hieman hartioiden etupuolelle sijoitetut saumat estävät hankausta reppua kannettaessa. Paidan selässä on laskos, ja helmassa halkiot helpottamassa liikkumista. 47 % mulesing-vapaata, antibakteerista merinovillaa 31 % kosteut... (2)
      Icebreaker Mens Compass Ss Shirt
      1
      most_sold
      80.97 EUR
    • Icebreaker Men's 180 Pique Open Collar Shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181374378.jpg
      Icebreaker Icebreaker Men's 180 Pique Open Collar Shirt Men's 180 Pique Open Collar Shirt Men's 180 Pique Open Collar Shirt Icebreaker Men's 180 Pique Open Collar Shirt on lyhythihainen paitapusero vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Icebreaker Men's 180 Pique Open Collar Shirt
      • 09420048648308
      1
      deal
      154.80 EUR
    • Icebreaker Men's 180 Pique Open Collar Shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181374876.jpg
      Icebreaker Icebreaker Men's 180 Pique Open Collar Shirt Men's 180 Pique Open Collar Shirt Men's 180 Pique Open Collar Shirt Icebreaker Men's 180 Pique Open Collar Shirt on lyhythihainen paitapusero vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Icebreaker Men's 180 Pique Open Collar Shirt
      • 09420048648445
      1
      deal
      154.80 EUR
    • Icebreaker Mens Compass Ss Shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173792667.jpg
      Icebreaker Icebreaker Mens Compass Ss Shirt Mens Compass Ss Shirt Mens Compass Ss Shirt Miesten merinovillapohjainen kauluspaita Miesten lyhythihainen, äärimmäisen pehmeä ja mukava paita lämpimään säähän. Merinovillan ja Tencel®:in sekoitusta oleva materiaali pitää olon mukavana, sillä se ei hiosta, sallii kosteuden haihtua ja pitää lämpötasapainon kunnossa. Hieman hartioiden etupuolelle sijoitetut saumat estävät hankausta reppua kannettaessa. Paidan selässä on laskos, ja helmassa halkiot helpottamassa liikkumista. 47 % mulesing-vapaata, antibakteerista merinovillaa 31 % kosteut... (1)
      Icebreaker Mens Compass Ss Shirt
      1
      80.97 EUR
    • Icebreaker Mens Compass Ss Shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173792667.jpg
      Icebreaker Icebreaker Mens Compass Ss Shirt Mens Compass Ss Shirt Mens Compass Ss Shirt Miesten merinovillapohjainen kauluspaita Miesten lyhythihainen, äärimmäisen pehmeä ja mukava paita lämpimään säähän. Merinovillan ja Tencel®:in sekoitusta oleva materiaali pitää olon mukavana, sillä se ei hiosta, sallii kosteuden haihtua ja pitää lämpötasapainon kunnossa. Hieman hartioiden etupuolelle sijoitetut saumat estävät hankausta reppua kannettaessa. Paidan selässä on laskos, ja helmassa halkiot helpottamassa liikkumista. 47 % mulesing-vapaata, antibakteerista merinovillaa 31 % kosteut... (1)
      Icebreaker Mens Compass Ss Shirt
      1
      80.97 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Dickies DEFAULT
        • dickies
      • Gant DEFAULT
        • gant
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halvimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 85 € (price_3)
      • ≥ 85 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Dickies (dickies)
      • Gant (gant)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • !Solid (_solid)
      • A.Lab (a_lab)
      • Aclima (aclima)
      • Altea (altea)
      • American Eagle (american_eagle)
      • Ami (ami)
      • Amundsen (amundsen)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Animal (animal)
      • APC (apc)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • Aspesi (aspesi)
      • AÈROPOSTALE (ae_ropostale)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Barena (barena)
      • BEAMS PLUS (beams_plus)
      • Ben Sherman (ben_sherman)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • BOSS (boss)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Brax (brax)
      • Brioni (brioni)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brooks Brothers (brooks_brothers)
      • Brunello Cucinelli (brunello_cucinelli)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Camoshita (camoshita)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Canali (canali)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • CDLP (cdlp)
      • Chevalier (chevalier)
      • Cinque (cinque)
      • Club monaco (club_monaco)
      • Coal (coal)
      • COLOURS & SONS (colours_sons)
      • Columbia (columbia)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • DAN FOX APPAREL (dan_fox_apparel)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Denham (denham)
      • Denim Project (denim_project)
      • Derbe (derbe)
      • Diesel (diesel)
      • Dockers (dockers)
      • Drake's (drake_s)
      • Dravus (dravus)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Ermenegildo Zegna (ermenegildo_zegna)
      • Esprit (esprit)
      • Eterna (eterna)
      • Eton (eton)
      • Farah (farah)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Filson (filson)
      • Finamore Napoli (finamore_napoli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • Fred perry (fred_perry)
      • FRILUFTS (frilufts)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • Gap (gap)
      • Gitman Vintage (gitman_vintage)
      • Glanshirt (glanshirt)
      • Globe (globe)
      • Gran Sasso (gran_sasso)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • Han Kjøbenhavn (han_kj_benhavn)
      • Harris Wharf London (harris_wharf_london)
      • HKT by HACKETT (hkt_by_hackett)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • Howlin' (howlin_)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hurley (hurley)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IXS (ixs)
      • IZOD (izod)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Just cavalli (just_cavalli)
      • Kamakura Shirts (kamakura_shirts)
      • Katin USA (katin_usa)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kronstadt (kronstadt)
      • Kühl (ku_hl)
      • L.B.M. 1911 (l_b_m_1911)
      • La Martina (la_martina)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • Lanvin (lanvin)
      • Lardini (lardini)
      • Lee (lee)
      • Les deux (les_deux)
      • Levi's (levi_s)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • LTB (ltb)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Makia (makia)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Massimo Alba (massimo_alba)
      • Matinique (matinique)
      • Mazzarelli (mazzarelli)
      • Melawear (melawear)
      • Mennace (mennace)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Missoni (missoni)
      • Morris (morris)
      • Morris Heritage (morris_heritage)
      • Mustang (mustang)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • No-excess (no_excess)
      • Norrøna (norr_na)
      • Nowadays (nowadays)
      • NU-IN (nu_in)
      • O'Neill (o_neill)
      • OAS (oas)
      • Olymp (olymp)
      • ONLY (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Orlebar Brown (orlebar_brown)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Party Pants (party_pants)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pegador (pegador)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Premium (premium)
      • Private White V.C. (private_white_v_c_)
      • Produkt (produkt)
      • Protective (protective)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reef (reef)
      • Revolution (revolution)
      • Rhythm (rhythm)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roark Revival (roark_revival)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RRL (rrl)
      • RVCA (rvca)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Seeland (seeland)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shiwi (shiwi)
      • SikSilk (siksilk)
      • Southpole (southpole)
      • Stenströms (stenstro_ms)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Sunflower (sunflower)
      • Sunspel (sunspel)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tentree (tentree)
      • The Dudes (the_dudes)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thom Browne (thom_browne)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Ulvang (ulvang)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vilebrequin (vilebrequin)
      • Volcom (volcom)
      • Wrangler (wrangler)
      • Zegna (zegna)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Lapset (lapset)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
    • Hihan pituus (hihan_pituus):
      • Lyhythihainen (lyhythihainen)
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
    • Materiaali (materiaali):
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi