x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kauluspaidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Tiger of Sweden Paita 'Benjamins'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251128139.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247001787.jpg?ts=1
      Tiger of Sweden Tiger of Sweden Paita 'Benjamins' Paita 'Benjamins' Paita 'Benjamins' Design: 1-nappiset kalvosinnapit, Pyöristetyt kalvosinnapit, Perinteinen nappilista, Pyöreä sauma; Sulkemistapa: Napitus; Materiaali: Puuvilla; Kuvio: Ruudullinen; Paidan kaulus: Kent-kaulus; Lisätiedot: All-over-kuvio, Pehmeä kangas; Malli: Regular Fit; Hihan pituus: Pitkähihainen (1)
      Tiger of Sweden Paita 'Benjamins'
      • 05713117170225
      2
      deal
      179.00 EUR
    • Tiger of Sweden Kevin Short Sleeve Shirt Light blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230630007.jpg?ts=1
      Tiger of Sweden Tiger of Sweden Kevin Short Sleeve Shirt Light blue Kevin Short Sleeve Shirt Light blue Kevin Short Sleeve Shirt Light blue Taitekaulus. Valmistettu seersucker-kankaasta. (1)
      Tiger of Sweden Kevin Short Sleeve Shirt Light blue
      • 05713116751210
      1
      deal
      129.90 EUR
    • Tiger of Sweden Paita 'FARRELL 5'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169822685.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252960189.jpg?ts=1
      Tiger of Sweden Tiger of Sweden Paita 'FARRELL 5' Paita 'FARRELL 5' Paita 'FARRELL 5' Design: 1-nappiset kalvosinnapit, Pyöristetyt kalvosinnapit, Nappilista, Pyöreä sauma, Vyötäröleikkaus; Materiaali: Puuvilla; Kuvio: Yksivärinen; Paidan kaulus: Haikaulus; Lisätiedot: Samansävyiset saumat, Pehmeä kangas; Kestävyyssertifikaatit: Supporting the "Better Cotton Initiative"; Malli: Slim Fit; Hihan pituus: Pitkähihainen (1)
      Tiger of Sweden Paita 'FARRELL 5'
      • 05713115336111
      1
      deal
      99.90 EUR
    • Tiger of Sweden Paita 'Filbrodie'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126083790.jpg?ts=1
      Tiger of Sweden Tiger of Sweden Paita 'Filbrodie' Paita 'Filbrodie' Paita 'Filbrodie' Design: Suorat kalvosinnapit, Nappilista, Pyöreä sauma; Materiaali: Puuvilla; Kuvio: Yksivärinen; Paidan kaulus: Kent-kaulus; Lisätiedot: Sileä kangas; Kestävyyssertifikaatit: Supporting the "Better Cotton Initiative"; Malli: Regular Fit; Hihan pituus: Pitkähihainen (1)
      Tiger of Sweden Paita 'Filbrodie'
      • 05713112850764
      1
      99.90 EUR
    • Tiger of Sweden Paita 'Filbrodie'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126084073.jpg?ts=1
      Tiger of Sweden Tiger of Sweden Paita 'Filbrodie' Paita 'Filbrodie' Paita 'Filbrodie' Design: 1-nappiset kalvosinnapit, Nappilista, Pyöreä sauma, Kääntökaulus; Materiaali: Puuvilla; Kuvio: Yksivärinen; Paidan kaulus: Kent-kaulus; Lisätiedot: Samansävyiset saumat, Pehmeä kangas; Kestävyyssertifikaatit: Supporting the "Better Cotton Initiative"; Malli: Regular Fit; Hihan pituus: Pitkähihainen (1)
      Tiger of Sweden Paita 'Filbrodie'
      • 05713112850665
      1
      99.90 EUR
    • Tiger of Sweden Noel P Herringbone Shirt Olive Extreme
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246128065.jpg?ts=1
      Tiger of Sweden Tiger of Sweden Noel P Herringbone Shirt Olive Extreme Noel P Herringbone Shirt Olive Extreme Noel P Herringbone Shirt Olive Extreme Suljetaan vetoketjulla. Kaksi rintataskua. Kaksi etutaskua. Valmistettu puuvillasta. (1)
      Tiger of Sweden Noel P Herringbone Shirt Olive Extreme
      • 05713116959838
      1
      249.90 EUR
    • Tiger of Sweden Paita 'Filbrodie'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171694413.jpg?ts=1
      Tiger of Sweden Tiger of Sweden Paita 'Filbrodie' Paita 'Filbrodie' Paita 'Filbrodie' Design: 1-nappiset kalvosinnapit, Suorat kalvosinnapit, Nappilista, Pyöreä sauma, Kääntökaulus; Materiaali: Puuvilla; Kuvio: Yksivärinen; Paidan kaulus: Kent-kaulus; Lisätiedot: Samansävyiset saumat, Pehmeä kangas; Kestävyyssertifikaatit: Supporting the "Better Cotton Initiative"; Malli: Regular Fit; Hihan pituus: Pitkähihainen (1)
      Tiger of Sweden Paita 'Filbrodie'
      • 05713115335787
      1
      99.90 EUR
    • Tiger of Sweden Noel P Herringbone Shirt Night Blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246127962.jpg?ts=1
      Tiger of Sweden Tiger of Sweden Noel P Herringbone Shirt Night Blue Noel P Herringbone Shirt Night Blue Noel P Herringbone Shirt Night Blue Suljetaan vetoketjulla. Kaksi rintataskua. Kaksi etutaskua. Valmistettu puuvillasta. (1)
      Tiger of Sweden Noel P Herringbone Shirt Night Blue
      • 05713116959777
      1
      249.90 EUR
    • Tiger of Sweden Maddon Linen Shirt Jacket Green
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231508222.jpg?ts=1
      Tiger of Sweden Tiger of Sweden Maddon Linen Shirt Jacket Green Maddon Linen Shirt Jacket Green Maddon Linen Shirt Jacket Green Päälliskangas pellavaa. Sileä ja pehmeä polyesterivuori hihoissa. Kaksisuuntainen vetoketju. Kaksi istutettua etutaskua. (1)
      Tiger of Sweden Maddon Linen Shirt Jacket Green
      1
      deal
      349.90 EUR
    • Tiger of Sweden Sankt Cotton Shirt Light Ink
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243646184.jpg?ts=1
      Tiger of Sweden Tiger of Sweden Sankt Cotton Shirt Light Ink Sankt Cotton Shirt Light Ink Sankt Cotton Shirt Light Ink Valmistettu puuvillasta. Yksi rintatasku. Kaksinappiset mansetit. (1)
      Tiger of Sweden Sankt Cotton Shirt Light Ink
      • 05713116916947
      1
      129.90 EUR
    • Tiger of Sweden Paita 'GET'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222723491.jpg?ts=1
      Tiger of Sweden Tiger of Sweden Paita 'GET' Paita 'GET' Paita 'GET' Design: 1-nappiset kalvosinnapit, Nappilista, Rintatasku; Sulkemistapa: Napitus; Materiaali: Puuvilla; Kuvio: Yksivärinen; Paidan kaulus: Kent-kaulus; Lisätiedot: Samansävyiset saumat, Pehmeä kangas; Kestävyyssertifikaatit: Supporting the "Better Cotton Initiative"; Malli: Regular Fit; Hihan pituus: Pitkähihainen (1)
      Tiger of Sweden Paita 'GET'
      • 05713116745875
      1
      deal
      169.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Dickies DEFAULT
        • dickies
      • Gant DEFAULT
        • gant
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halvimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 65 € (price_2)
      • 65 € - 90 € (price_3)
      • ≥ 90 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Dickies (dickies)
      • Gant (gant)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • A Day's March (a_day_s_march)
      • A.Lab (a_lab)
      • Aclima (aclima)
      • Almgwand (almgwand)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Altea (altea)
      • American Eagle (american_eagle)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • APC (apc)
      • Armada (armada)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Asics (asics)
      • Aspesi (aspesi)
      • Atomic (atomic)
      • Auralee (auralee)
      • Barbour (barbour)
      • Barbour White Label (barbour_white_label)
      • Beams F (beams_f)
      • BEAMS PLUS (beams_plus)
      • Belstaff (belstaff)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Boglioli (boglioli)
      • Boss green (boss_green)
      • Brandit (brandit)
      • Brioni (brioni)
      • Brixton (brixton)
      • Brunello Cucinelli (brunello_cucinelli)
      • Build Your Brand (build_your_brand)
      • Burton (burton)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Canali (canali)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • CDLP (cdlp)
      • Chevalier (chevalier)
      • CMP (cmp)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Diesel (diesel)
      • Dockers (dockers)
      • Dondup (dondup)
      • Drake's (drake_s)
      • Dravus (dravus)
      • Drôle de Monsieur (dro_le_de_monsieur)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Esprit (esprit)
      • Eton (eton)
      • Etro (etro)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Filson (filson)
      • Finamore Napoli (finamore_napoli)
      • Fischer (fischer)
      • Fjall Raven (fjall_raven)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frame (frame)
      • Fred perry (fred_perry)
      • FRILUFTS (frilufts)
      • Fristads (fristads)
      • G-Star (g_star)
      • Garcia (garcia)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Gitman Vintage (gitman_vintage)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Hackett (hackett)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Harris Wharf London (harris_wharf_london)
      • Head (head)
      • Helinox (helinox)
      • Holubar (holubar)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JDY (jdy)
      • Jeanerica (jeanerica)
      • JJXX (jjxx)
      • Jones (jones)
      • Kamakura Shirts (kamakura_shirts)
      • Kappa (kappa)
      • Kiton (kiton)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • Lee (lee)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Les deux (les_deux)
      • Levi's (levi_s)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Louis (louis)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mackintosh (mackintosh)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • MARNI (marni)
      • Massimo Alba (massimo_alba)
      • Mazzarelli (mazzarelli)
      • Mey (mey)
      • Millet (millet)
      • Moncler (moncler)
      • Montura (montura)
      • Morris (morris)
      • Morris Heritage (morris_heritage)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mountain Trekking (mountain_trekking)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • Nordic Hawk (nordic_hawk)
      • Norrøna (norr_na)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • OAS (oas)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opposuits (opposuits)
      • Orlebar Brown (orlebar_brown)
      • OrSlow (orslow)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Oxbow (oxbow)
      • Partyking (partyking)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Private White V.C. (private_white_v_c_)
      • Projob (projob)
      • Protest (protest)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Chili (red_chili)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Revolution (revolution)
      • RHUDE (rhude)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RRL (rrl)
      • RVCA (rvca)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Seeland (seeland)
      • Selected (selected)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Skhoop (skhoop)
      • Slowear (slowear)
      • Snow Peak (snow_peak)
      • Southpole (southpole)
      • Stan Ray (stan_ray)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Sunflower (sunflower)
      • Sunspel (sunspel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • Taion (taion)
      • Tbs (tbs)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Resort Co (the_resort_co)
      • Thom Browne (thom_browne)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tretorn (tretorn)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Venti (venti)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Vila (vila)
      • Vilebrequin (vilebrequin)
      • Volcom (volcom)
      • Whistler (whistler)
      • Woodline (woodline)
      • Woolrich (woolrich)
      • Wrangler (wrangler)
      • Zegna (zegna)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Lapset (lapset)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
    • Hihan pituus (hihan_pituus):
      • Lyhythihainen (lyhythihainen)
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
    • Materiaali (materiaali):
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi