x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Denver BFH-240 activity tracker with band - black

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Denver BFH-240 activity tracker with band - black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Denver BFH-240 activity tracker with band - black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Denver BFH-240 activity tracker with band - black
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210071475.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/160543355.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/202788303.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/186364573.jpg?ts=1
Denver Denver BFH-240 activity tracker with band - black BFH-240 activity tracker with band - black BFH-240 activity tracker with band - black Denver Electronicsin aktiivisuusranneke tarkkailee sydämenlyöntejäsi, untasi, askeleitasi ja montaa muuta kehontoimintoa. Kellollinen ranneke yhdistetään ilmaissovellukseen, joka on saatavilla sekä Androidille että iOS:ille. - Yhteensopiva iOS ja Android OS kanssa - Rannekkeessa Bluetooth 4.0, sykemittari ja värinäyttö - Tiedot aktiivisuudesta ja unesta näkyvät mobiilisovelluksessa - Ladataan USB-johdolla - Saat ilmoituksen puheluista, tekstiviesteistä, sähköposteista, sosiaalisen median päiv... (5)
  • 05706751042669
  • 116101100120
  • BFH-240
5
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Muovi
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 72 g
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 22.70 33.80 EUR 5
    5
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Aktiivisuusranneke sykemittarilla, verenpainemittarilla sekä unenseurannalla. Tarkkaile aktiivisuuttasi vaivattomasti ilmaisen älypuhelin...22.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.31318346984913 (437)
      Aktiivisuusranneke kanssa ranneke, musta, näyttö 0.96", Bluetooth, 72 g24.36, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Nettimyynti Nettimyynti
      7.2 (1)
      Denverin tyylikäs musta aktiivisuusranneke on helppokäyttöinen aktiivisuuden, unen, sykkeen ja verenpaineen mittaaja. Rannekkeessa on myö...28.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bikeinn.com/fi Bikeinn.com/fi
      29.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Denver Electronicsin aktiivisuusranneke tarkkailee sydämenlyöntejäsi, untasi, askeleitasi ja montaa muuta kehontoimintoa. Kellollinen ran...33.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Loooqs Aktiivisuusmittari, punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209328476.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120088231.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120088234.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120088232.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120088236.jpg?ts=1
      Loooqs Loooqs Aktiivisuusmittari, punainen Aktiivisuusmittari, punainen Aktiivisuusmittari, punainen (1)
      Loooqs Aktiivisuusmittari, punainen
      • 08714612086650
      1
    • Mtp Products Vedenpitävä Bluetooth Fitness Aktiivisuusranneke KH20 - Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166697312.jpg?ts=1
      Mtp Products Mtp Products Vedenpitävä Bluetooth Fitness Aktiivisuusranneke KH20 - Sininen Vedenpitävä Bluetooth Fitness Aktiivisuusranneke KH20 - Sininen Vedenpitävä Bluetooth Fitness Aktiivisuusranneke KH20 - Sininen Waterproof Bluetooth Fitness Aktiivisuusranneke KH20 - IP67, Android, iOS, 200mAh, 0.96" Display Jos sinulla on aktiivinen elämä ja haluat parantaa harjoittelua, tämä älykäs aktiivisuusranneke voisi olla ihanteellinen sinulle. (1)
      Mtp Products Vedenpitävä Bluetooth Fitness Aktiivisuusranneke KH20 - Sininen
      • 05712580066448
      1
    • INF Aktiivisuusranneke verenpaine- ja sykemittarilla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229275939.jpg?ts=1
      INF INF Aktiivisuusranneke verenpaine- ja sykemittarilla Aktiivisuusranneke verenpaine- ja sykemittarilla Aktiivisuusranneke verenpaine- ja sykemittarilla Aktiivisuusranneke mittaa kaikki tärkeät tiedot ympäri vuorokauden, kuten askeleet, sykkeen, verenpaineen, veren happipitoisuuden ja unen. Näet etäisyyden ja reitin matkapuhelimen sovelluksen GPS -seurannan avulla. (1)
      INF Aktiivisuusranneke verenpaine- ja sykemittarilla
      • 07314280045921
      • 44452000
      1
    • INF Aktiivisuusranneke sykemittarilla Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172579584.jpg?ts=1
      INF INF Aktiivisuusranneke sykemittarilla Musta Aktiivisuusranneke sykemittarilla Musta Aktiivisuusranneke sykemittarilla Musta Aktiivisuusranneke, joka laskee askeleet, mittaa unen laatua ja sykettä reaaliajassa. Vedenkestävä urheilukello, joka auttaa sinua jokapäiväisessä elämässä! (1)
      INF Aktiivisuusranneke sykemittarilla Musta
      • 07314280045952
      • 44578886
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 20.30
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 20.30
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 20.30
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 20.30
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 20.30
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 22.70
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 22.70
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 22.70
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 22.70
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 22.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 22.70
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 22.70
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 22.70
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 22.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 22.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 22.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 22.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 22.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 22.70
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 22.70
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 22.70
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 22.70
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 22.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 22.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 22.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 22.70
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 22.70
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 22.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 22.70
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 22.70
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 22.70
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 22.70
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 22.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 27.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 24.36
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 24.36
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 22.70
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 22.70
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 22.70
    • info@vertaa.fi