x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Rotor Press Fit 4630 Bbright Bottom Bracket Cup Musta 68/79 mm

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Rotor Press Fit 4630 Bbright Bottom Bracket Cup Musta 68/79 mm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Rotor Press Fit 4630 Bbright Bottom Bracket Cup Musta 68/79 mm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Rotor Press Fit 4630 Bbright Bottom Bracket Cup Musta 68/79 mm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/234256238.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/149518524.jpg?ts=1
Rotor Rotor Press Fit 4630 Bbright Bottom Bracket Cup Musta 68/79 mm Press Fit 4630 Bbright Bottom Bracket Cup Musta 68/79 mm Press Fit 4630 Bbright Bottom Bracket Cup Musta 68/79 mm (1)
  • 08434366006840
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • 89.89 89.89 EUR 1
    1
    • Bikeinn.com/fi Bikeinn.com/fi
      89.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Shimano Slx Fh-m678 Rear Hopeinen 142 mm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247481666.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160656009.jpg?ts=1
      Shimano Shimano Slx Fh-m678 Rear Hopeinen 142 mm Slx Fh-m678 Rear Hopeinen 142 mm Slx Fh-m678 Rear Hopeinen 142 mm (1)
      Shimano Slx Fh-m678 Rear Hopeinen 142 mm
      • 04524667868408
      1
    • Sunrace Mx00 Symmetric 96 Bcd Chainring Hopeinen 38t
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160560062.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254769665.jpg?ts=1
      Sunrace Sunrace Mx00 Symmetric 96 Bcd Chainring Hopeinen 38t Mx00 Symmetric 96 Bcd Chainring Hopeinen 38t Mx00 Symmetric 96 Bcd Chainring Hopeinen 38t (1)
      Sunrace Mx00 Symmetric 96 Bcd Chainring Hopeinen 38t
      • 04710944256574
      1
    • Shimano Accessories Alfine 8s 5r Musta 8s 5r
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171806097.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/91361108.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234601748.jpg?ts=1
      Shimano Shimano Accessories Alfine 8s 5r Musta 8s 5r Accessories Alfine 8s 5r Musta 8s 5r Accessories Alfine 8s 5r Musta 8s 5r (1)
      Shimano Accessories Alfine 8s 5r Musta 8s 5r
      • 04524667668961
      1
    • Shimano Cone Left R9100 C40 Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143515771.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247459974.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183689048.jpg?ts=1
      Shimano Shimano Cone Left R9100 C40 Harmaa Cone Left R9100 C40 Harmaa Cone Left R9100 C40 Harmaa (1)
      Shimano Cone Left R9100 C40 Harmaa
      • 04524667768463
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 84.85
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 84.85
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 84.85
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 84.85
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 84.85
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 84.85
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 84.85
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 84.85
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 104.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 82.39
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 82.39
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 82.39
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 82.39
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 82.39
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 82.39
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 82.39
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 82.39
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 82.39
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 82.39
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 82.39
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 83.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 83.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 83.89
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 83.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 83.89
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 87.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 87.89
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 87.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 75.85
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 87.89
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 87.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 88.89
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 89.89
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 89.89
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 89.89
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 89.89
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 89.89
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 89.89
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 89.89
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 89.89
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 89.89
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 89.89
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 89.89
    • info@vertaa.fi