x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Shimano MTB SM-BB52 Hollowtech II Keskiö BSA 83mm 2022 Onttoakseliset keskiöt

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Shimano MTB SM-BB52 Hollowtech II Keskiö BSA 83mm 2022 Onttoakseliset keskiöt
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Shimano MTB SM-BB52 Hollowtech II Keskiö BSA 83mm 2022 Onttoakseliset keskiöt
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Shimano MTB SM-BB52 Hollowtech II Keskiö BSA 83mm 2022 Onttoakseliset keskiöt
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/247603224.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/87912214.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/141588643.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/165948481.jpg?ts=1
Shimano Shimano MTB SM-BB52 Hollowtech II Keskiö BSA 83mm 2022 Onttoakseliset keskiöt MTB SM-BB52 Hollowtech II Keskiö BSA 83mm 2022 Onttoakseliset keskiöt MTB SM-BB52 Hollowtech II Keskiö BSA 83mm 2022 Onttoakseliset keskiöt (1)
  • 04524667351481
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Hopea
    • Materiaalit: Muovi
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Lapset
  • 28.89 28.89 EUR 1
    1
    • Bikeinn.com/fi Bikeinn.com/fi
      28.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Shimano Slx Fh-m678 Rear Hopeinen 142 mm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247481666.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160656009.jpg?ts=1
      Shimano Shimano Slx Fh-m678 Rear Hopeinen 142 mm Slx Fh-m678 Rear Hopeinen 142 mm Slx Fh-m678 Rear Hopeinen 142 mm (1)
      Shimano Slx Fh-m678 Rear Hopeinen 142 mm
      • 04524667868408
      1
    • Sunrace Mx00 Symmetric 96 Bcd Chainring Hopeinen 38t
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160560062.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254769665.jpg?ts=1
      Sunrace Sunrace Mx00 Symmetric 96 Bcd Chainring Hopeinen 38t Mx00 Symmetric 96 Bcd Chainring Hopeinen 38t Mx00 Symmetric 96 Bcd Chainring Hopeinen 38t (1)
      Sunrace Mx00 Symmetric 96 Bcd Chainring Hopeinen 38t
      • 04710944256574
      1
    • Shimano Accessories Alfine 8s 5r Musta 8s 5r
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171806097.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/91361108.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234601748.jpg?ts=1
      Shimano Shimano Accessories Alfine 8s 5r Musta 8s 5r Accessories Alfine 8s 5r Musta 8s 5r Accessories Alfine 8s 5r Musta 8s 5r (1)
      Shimano Accessories Alfine 8s 5r Musta 8s 5r
      • 04524667668961
      1
    • Shimano Cone Left R9100 C40 Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143515771.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247459974.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183689048.jpg?ts=1
      Shimano Shimano Cone Left R9100 C40 Harmaa Cone Left R9100 C40 Harmaa Cone Left R9100 C40 Harmaa (1)
      Shimano Cone Left R9100 C40 Harmaa
      • 04524667768463
      1
    • min
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 36.89
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 28.85
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 28.85
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 28.85
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 28.85
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 28.89
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 28.89
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 28.89
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 28.89
    • info@vertaa.fi