x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Sram GXP Team Keskiö 68/73 2022 Onttoakseliset keskiöt

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Sram GXP Team Keskiö 68/73 2022 Onttoakseliset keskiöt
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Sram GXP Team Keskiö 68/73 2022 Onttoakseliset keskiöt
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Sram GXP Team Keskiö 68/73 2022 Onttoakseliset keskiöt
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/108710126.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/91399033.jpg?ts=1
Sram Sram GXP Team Keskiö 68/73 2022 Onttoakseliset keskiöt GXP Team Keskiö 68/73 2022 Onttoakseliset keskiöt GXP Team Keskiö 68/73 2022 Onttoakseliset keskiöt Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: Maantie, MTB; Rakenne: ontto akseli; Akseli: Akselin kiinnitys: 22/24 mm GXP; Yhteensopivuus: Kierre: BSA; Keskiö: Rakenne: Ruuvatut laakerikuoret; Mitat: Paino: 105 g; Lisätiedot: Lisätietoja: Significantly better sealing through Gutter Seal Technology, GXP-Gutter-Seal reduces internal bearing friction, Improved tool interface, Industrial bearings (3)
  • 00710845646188
2
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Harmaa
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex, Lapset
  • 42.89 46.85 EUR 2
    2
    • Bikeinn.com/fi Bikeinn.com/fi
      42.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • bikester.fi bikester.fi
      8.662941511316275 (643)
      Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: Maantie, MTB; Rakenne: ontto akseli; Akseli: Akselin kiinnitys: 22/24 mm GXP; Yhteensopivuus: Kierre: ...46.85, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Race Face Cinch Keskiö BSA 100mm Ulkoinen tiiviste 2022 Onttoakseliset keskiöt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215070173.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225312109.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134837752.jpg?ts=1
      Race Face Race Face Cinch Keskiö BSA 100mm Ulkoinen tiiviste 2022 Onttoakseliset keskiöt Cinch Keskiö BSA 100mm Ulkoinen tiiviste 2022 Onttoakseliset keskiöt Cinch Keskiö BSA 100mm Ulkoinen tiiviste 2022 Onttoakseliset keskiöt Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: MTB; Rakenne: ontto akseli; Asennusleveys: 100 mm; Akseli: Akselin kiinnitys: 30 mm; Yhteensopivuus: Kierre: BSA; Keskiö: Rakenne: Ruuvatut laakerikuoret; Mitat: Paino: 91 g; Lisätiedot: Lisätietoja: Material bearing shells: aluminium, Material bearing: steel, Inner bearing housing diameter: 30 mm, For Race Face Cinch cranks (1)
      Race Face Cinch Keskiö BSA 100mm Ulkoinen tiiviste 2022 Onttoakseliset keskiöt
      • 00821973335278
      2
    • Kcnc Ultra Rissapyörä 13 hammasta SS-laakeri 1 pari, musta 2022 Vaihteiden osat & varaosat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143228906.jpg?ts=1
      Kcnc Kcnc Ultra Rissapyörä 13 hammasta SS-laakeri 1 pari, musta 2022 Vaihteiden osat & varaosat Ultra Rissapyörä 13 hammasta SS-laakeri 1 pari, musta 2022 Vaihteiden osat & varaosat Ultra Rissapyörä 13 hammasta SS-laakeri 1 pari, musta 2022 Vaihteiden osat & varaosat Ominaisuudet: Soveltuvuus: Takavaihtaja; Keskeiset tiedot: Tyyppi: Vaihteiston jockey-pyörät; Yhteensopivuus: Yhteensopiva: Shimano, Campagnolo and SRAM X-0, FORCE, RED; Materiaali: Lisätietoja materiaalista: Fully CNC machined aluminium 7075 with steel bearing; Toimituksen sisältö: Toimitussisältö: 1 pair KCNC Pulleys; Lisätiedot: Lisätietoja: Patented bearing cover, 13 tooth (1)
      Kcnc Ultra Rissapyörä 13 hammasta SS-laakeri 1 pari, musta 2022 Vaihteiden osat & varaosat
      • 04713968982122
      1
    • Kcnc Jockey Wheel System Rulinas Shimano Mtb Musta 11s 14+16t
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143230313.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234380835.jpg?ts=1
      Kcnc Kcnc Jockey Wheel System Rulinas Shimano Mtb Musta 11s 14+16t Jockey Wheel System Rulinas Shimano Mtb Musta 11s 14+16t Jockey Wheel System Rulinas Shimano Mtb Musta 11s 14+16t (1)
      Kcnc Jockey Wheel System Rulinas Shimano Mtb Musta 11s 14+16t
      • 04710751031418
      1
    • Rotor Kapic Axle Standard Kampiakseli QF 164mm, musta 2022 Voimansiirtotarvikkeet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131527828.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118371616.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234263401.jpg?ts=1
      Rotor Rotor Kapic Axle Standard Kampiakseli QF 164mm, musta 2022 Voimansiirtotarvikkeet Kapic Axle Standard Kampiakseli QF 164mm, musta 2022 Voimansiirtotarvikkeet Kapic Axle Standard Kampiakseli QF 164mm, musta 2022 Voimansiirtotarvikkeet Ominaisuudet: Soveltuvuus: Kampi; Keskeiset tiedot: Tyyppi: Kampiakseli; Yhteensopivuus: Yhteensopiva: Rotor Kapic-kampi / standardirunkoon (142 mm); Toimituksen sisältö: Toimitussisältö: Axle (1)
      Rotor Kapic Axle Standard Kampiakseli QF 164mm, musta 2022 Voimansiirtotarvikkeet
      • 08434366013305
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 42.85
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 42.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 43.85
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 41.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 41.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 41.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 41.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 41.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 41.85
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 43.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 43.39
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 41.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 41.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 41.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 41.85
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 41.85
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 41.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 41.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 41.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 41.85
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 43.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 42.85
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 42.85
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 42.85
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 42.85
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 42.89
    • info@vertaa.fi