x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    NSNovelties Anaalidildot ja anustapit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • NSNovelties Filly Tails Anustappi Hännällä, Ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141946440.jpg
      NSNovelties NSNovelties Filly Tails Anustappi Hännällä, Ruskea Filly Tails Anustappi Hännällä, Ruskea Filly Tails Anustappi Hännällä, Ruskea Upean tuuhea Filly Tails häntä muuttaa unelmasi todeksi. Tappiosa on erityisen sileää ja miellyttävän tuntuista 100% silikonia. Häntäosa on pehmeää polyesteria. Tuuhea häntä Hypoallergeeniset valmistusmateriaalit Kokonaispituus 48.5 cm. Tapin sisään tulevan osan pituus noin 8,8 cm ja halkaisija noin 2-2,5 cm. Materiaali: 100% silikoni (2)
      NSNovelties Filly Tails Anustappi Hännällä, Ruskea
      • 00657447098147
      1
      good_buy
      35.85 EUR
    • NSNovelties Renegade Plug 4
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106189286.jpg
      NSNovelties NSNovelties Renegade Plug 4 Renegade Plug 4 Renegade Plug 4 Renegade Plug 4 anustappi on valmistettu erittäin miellyttävän tuntuisesta ja liukkaasta "Silky Feel" silikonista. Stimuloiva urat ja tapin pohjassa oleva rengas tekevät leikeistäsi vieläkin jännittävämpiä. Pituus 12 cm ja halkaisija min. 2 cm, max. 4 cm. Ei sisällä ftalaatteja. (1)
      NSNovelties Renegade Plug 4
      1
      35.85 EUR
    • NSNovelties Inya - Queen Anaalitappi Purple
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141946536.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109155430.jpg
      NSNovelties NSNovelties Inya - Queen Anaalitappi Purple Inya - Queen Anaalitappi Purple Inya - Queen Anaalitappi Purple Inya - Queen on tappien kuningatar! Anatomisesti muotoiltu ja kaareva tappi pysyy hyvin paikoillaan, jopa silloin kuin olet vaikkapa lenkillä. Lisäksi tapin sisällä on teräskuula, joka aina liikkuessasi saa tapin värähtelemään. Kokeile käyttää rakastelun aikana tai mikä sen kiihoittavampaa kuin kokea tämä yleisillä paikoilla.. Valmistettu kestävästä 100% silikonista. Anatomisesti muotoiltu Taipuisa materiaali Värähtelevä Materiaali: silikoni (ei sisällä lateksia ja ftalaatteja) Tappiosan pitu... (1)
      NSNovelties Inya - Queen Anaalitappi Purple
      • 00657447098727
      1
      30.85 EUR
    • NSNovelties Unicorn Tail - Anustappi OR524026
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106189144.jpg
      NSNovelties NSNovelties Unicorn Tail - Anustappi OR524026 Unicorn Tail - Anustappi OR524026 Unicorn Tail - Anustappi OR524026 Tapin pituus 10,5 cm, Ø 3,3 cm. Hännän pituus n. 27 cm. Materiaali: silikoni EU:n REACH-asetuksen mukaisesti, tuote ei sisällä ftalaatteja (1)
      NSNovelties Unicorn Tail - Anustappi OR524026
      1
      45.85 EUR
    • NSNovelties Jelly Rancher - Wave T-Plug Anaalitappi Pinkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141946520.jpg
      NSNovelties NSNovelties Jelly Rancher - Wave T-Plug Anaalitappi Pinkki Jelly Rancher - Wave T-Plug Anaalitappi Pinkki Jelly Rancher - Wave T-Plug Anaalitappi Pinkki Wave T-Plug tappi alkaa ohuena ja sen keskivaiheilla on leveämpi pallomainen kohouma. Leveä alaosa estää tappia menemästä liian syvälle ja sen ergonomisen muotoilun ansiosta sitä on miellyttävä käyttää pitkiäkin aikoja kerralla esimerkiksi rakastelun aikana. Laadukas tuoksuton TPE-materiaali on keholle turvallista, pehmeää ja taipuisaa. Tuotteen kanssa tulee käyttää liukuvoidetta. Pituus 10 cm ja halkaisija 1,3-2,6 cm. Materiaali: TPE (1)
      NSNovelties Jelly Rancher - Wave T-Plug Anaalitappi Pinkki
      • 00657447095580
      • 00657447095603
      1
      15.85 EUR
    • NSNovelties Jelly Rancher - Wave T-Plug Anaalitappi Kirkas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141947308.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104618715.jpg
      NSNovelties NSNovelties Jelly Rancher - Wave T-Plug Anaalitappi Kirkas Jelly Rancher - Wave T-Plug Anaalitappi Kirkas Jelly Rancher - Wave T-Plug Anaalitappi Kirkas Wave T-Plug tappi alkaa ohuena ja sen keskivaiheilla on leveämpi pallomainen kohouma. Leveä alaosa estää tappia menemästä liian syvälle ja sen ergonomisen muotoilun ansiosta sitä on miellyttävä käyttää pitkiäkin aikoja kerralla esimerkiksi rakastelun aikana. Laadukas tuoksuton TPE-materiaali on keholle turvallista, pehmeää ja taipuisaa. Tuotteen kanssa tulee käyttää liukuvoidetta. Pituus 10 cm ja halkaisija 1,3-2,6 cm. Materiaali: TPE (1)
      NSNovelties Jelly Rancher - Wave T-Plug Anaalitappi Kirkas
      • 00657447097980
      1
      15.85 EUR
    • NSNovelties Jelly Rancher - Wave T-Plug Anaalitappi Violetti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141947308.jpg
      NSNovelties NSNovelties Jelly Rancher - Wave T-Plug Anaalitappi Violetti Jelly Rancher - Wave T-Plug Anaalitappi Violetti Jelly Rancher - Wave T-Plug Anaalitappi Violetti Wave T-Plug tappi alkaa ohuena ja sen keskivaiheilla on leveämpi pallomainen kohouma. Leveä alaosa estää tappia menemästä liian syvälle ja sen ergonomisen muotoilun ansiosta sitä on miellyttävä käyttää pitkiäkin aikoja kerralla esimerkiksi rakastelun aikana. Laadukas tuoksuton TPE-materiaali on keholle turvallista, pehmeää ja taipuisaa. Tuotteen kanssa tulee käyttää liukuvoidetta. Pituus 10 cm ja halkaisija 1,3-2,6 cm. Materiaali: TPE (1)
      NSNovelties Jelly Rancher - Wave T-Plug Anaalitappi Violetti
      • 00657447095597
      1
      15.85 EUR
    • NSNovelties Inya - Queen Anaalitappi Pink
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141946677.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108947358.jpg
      NSNovelties NSNovelties Inya - Queen Anaalitappi Pink Inya - Queen Anaalitappi Pink Inya - Queen Anaalitappi Pink Inya - Queen on tappien kuningatar! Anatomisesti muotoiltu ja kaareva tappi pysyy hyvin paikoillaan, jopa silloin kuin olet vaikkapa lenkillä. Lisäksi tapin sisällä on teräskuula, joka aina liikkuessasi saa tapin värähtelemään. Kokeile käyttää rakastelun aikana tai mikä sen kiihoittavampaa kuin kokea tämä yleisillä paikoilla.. Valmistettu kestävästä 100% silikonista. Anatomisesti muotoiltu Taipuisa materiaali Värähtelevä Materiaali: silikoni (ei sisällä lateksia ja ftalaatteja) Tappiosan pitu... (1)
      NSNovelties Inya - Queen Anaalitappi Pink
      • 00657447098710
      1
      30.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fifty shades of grey DEFAULT
        • fifty_shades_of_grey
      • Joydivision DEFAULT
        • joydivision
      • Malesation DEFAULT
        • malesation
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Fifty shades of grey (fifty_shades_of_grey)
      • Joydivision (joydivision)
      • Malesation (malesation)
      • Nexus (nexus)
      • All Black (all_black)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • American Bombshell (american_bombshell)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • B swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Bad Kitty (bad_kitty)
      • Baseks (baseks)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Calexotics (calexotics)
      • Chrystalino (chrystalino)
      • Colt (colt)
      • Dark Crystal (dark_crystal)
      • Dinoo Rough Rubber (dinoo_rough_rubber)
      • Diogol (diogol)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Durex (durex)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • ElectraStim (electrastim)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Firefly (firefly)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • Gangbangster (gangbangster)
      • Icicles (icicles)
      • KINK (kink)
      • Kiotos (kiotos)
      • Laid (laid)
      • Lelo (lelo)
      • Love to love (love_to_love)
      • Lovense (lovense)
      • LovingJoy (lovingjoy)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • Mystim (mystim)
      • NJOY (njoy)
      • Nmc (nmc)
      • Ns Novelties (ns_novelties)
      • NSNovelties (nsnovelties)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • Ouch (ouch)
      • Ovo (ovo)
      • Oxballs (oxballs)
      • Perfect Fit (perfect_fit)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pretty love (pretty_love)
      • Rebel (rebel)
      • Rfsu (rfsu)
      • Rimba (rimba)
      • Rocks off (rocks_off)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Sensual Glass (sensual_glass)
      • Sensuva (sensuva)
      • Seven creations (seven_creations)
      • Sevencreations (sevencreations)
      • Shots (shots)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Sinful (sinful)
      • Spartacus (spartacus)
      • Sport Fucker (sport_fucker)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Svakom (svakom)
      • Tailz (tailz)
      • Tantus (tantus)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Toy joy (toy_joy)
      • Toyz4Lovers (toyz4lovers)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Vixen (vixen)
      • WaterClean (waterclean)
      • We-vibe (we_vibe)
      • You2Toys (you2toys)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 55€ (low)
      • 55€ - 85€ (medium)
      • > 85€ (high)
    • Seksilelun tyyppi (seksilelun_tyyppi):
      • Anaalidildo (anaalidildo)
      • Anaalihelmet (anaalihelmet)
      • Anaalivibraattori (anaalivibraattori)
      • Anustappi (anustappi)
      • Dildo (dildo)
      • Eturauhaskiihotin (eturauhaskiihotin)
      • Hieromasauva (hieromasauva)
      • Imukuppidildo (imukuppidildo)
      • Lasidildo (lasidildo)
      • Realistinen (realistinen)
      • Seksinukke (seksinukke)
      • Strap on (strap_on)
      • Tekovagina (tekovagina)
      • Vibraattori (vibraattori)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi