x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Master Series Three Bumps Keskikokoinen Anustappi - Musta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Master Series Three Bumps Keskikokoinen Anustappi - Musta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Master Series Three Bumps Keskikokoinen Anustappi - Musta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Master Series Three Bumps Keskikokoinen Anustappi - Musta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/149251474.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/137718059.jpg?ts=1
Master Series Master Series Three Bumps Keskikokoinen Anustappi - Musta Three Bumps Keskikokoinen Anustappi - Musta Three Bumps Keskikokoinen Anustappi - Musta Sytytkö haastaville anaalikokeiluille? Master Series Three Bumps Keskikokoinen Anustappi on tuotesarjan keskimmäinen tappi, joka haastaa varmasti. Medium-kokoisen tapin kokonaispituus on peräti 24 cm, joten se sopii parhaiten kokeneille harrastajille, joille täyttävä stimulaatio on jo tuttua. Sen varressa on kolme kuulaa, jotka kasvavat tyveä kohti, joten voit haastaa itseäsi asteittain. Ylin kuula on halkaisijaltaan 4,4 cm ja alin 6,1 cm. Tappi on varustettu tukevasti kiinnittyvällä imukupilla, jonka avulla voit kokeilla tuhmia, kädet vapaiksi jättäviä leikkejä, kun kiinnität tapin sileälle pinnalle. Master Series Three Bumps Keskikokoinen Anustappi on valmistettu pehmeästä, miellyttävästä (1)
  • 00811847015122
1
  • Suunnittelu
    • Seksilelun tyyppi: Vibraattori, Anustappi
    • Väri: Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet
  • 59.90 59.90 EUR 1
    1
    • Sinful.fi Sinful.fi
      8.760337518121622 (10)
      Sytytkö haastaville anaalikokeiluille? Master Series Three Bumps Keskikokoinen Anustappi on tuotesarjan keskimmäinen tappi, joka haastaa ...59.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Ouch! Puhallettava anaalilelu, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202798102.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166735761.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166735762.jpg?ts=1
      Ouch! Ouch! Puhallettava anaalilelu, musta Puhallettava anaalilelu, musta Puhallettava anaalilelu, musta (1)
      Ouch! Puhallettava anaalilelu, musta
      • 08714273951144
      1
    • Doc Johnson American Bombshell B-7 Tango - Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171517361.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171515083.jpg?ts=1
      Doc Johnson Doc Johnson American Bombshell B-7 Tango - Harmaa American Bombshell B-7 Tango - Harmaa American Bombshell B-7 Tango - Harmaa Doc Johnson American Bombshell B-7 Tango on suuri ja täyttävä tappi, jota voi käyttää vaginaalisesti tai anaalisesti. Sen pää on muotoiltu pyöreäksi, mikä helpottaa sen käyttöä. Se on valmistettu jämäkästä mutta joustavasta PVC:stä, ja se tuntuu erityisen hyvältä kun sen kanssa käyttää vesipohjaista liukuvoidetta. Sen pinta on muotoiltu aaltoilevasti siten, että kaikki kolme osiota ovat halkaisijaltaan hieman eri kokoisia ylimmästä (4,3 cm) alimpaan (5,6 cm).Pituudeltaan tappi on 17 cm, josta 16,2 cm on sisään asetettavaa. Tappi on vesitiivis, ja puhdistat sen helposti lämpimällä vedellä ja seksilelun (1)
      Doc Johnson American Bombshell B-7 Tango - Harmaa
      • 00782421020392
      1
    • Doc Johnson American Bombshell B-7 Torpedo Dildo - Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233076924.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169927525.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169927526.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169927523.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112637004.jpg?ts=1
      Doc Johnson Doc Johnson American Bombshell B-7 Torpedo Dildo - Harmaa American Bombshell B-7 Torpedo Dildo - Harmaa American Bombshell B-7 Torpedo Dildo - Harmaa Doc Johnsonin American Bombshell B-7 Torpedo on upea, metallinharmaa dildo, joka on valmistettu joustavasta materiaalista, ja jota voi käyttää sekä vaginaalisesti että anaalisesti. Torpedon muotoisen dildon pohja toimii imukuppina, ja sen voi kiinnittää kovaan, sileään pintaan, jolloin sitä voi käyttää ilman käsiä. Dildon pituus on 18 cm ja halkaisija 5 cm, joten se sopii erityisen hyvin kokeneemmille käyttäjille, jotka kaipaavat erittäin täyttävää stimulaatiota. Dildo on valmistettu täysin ftalaatittomasta PVC:stä, joka tuntuu pehmeältä mutta on myös jämäkkä käytössä. Suosittelemme käyttämään sen kanssa (1)
      Doc Johnson American Bombshell B-7 Torpedo Dildo - Harmaa
      • 00782421017491
      1
    • Seksitori "colorful Joy Bunny Tail" Anaalitappi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186236638.jpg?ts=1
      Seksitori Seksitori "colorful Joy Bunny Tail" Anaalitappi "colorful Joy Bunny Tail" Anaalitappi "colorful Joy Bunny Tail" Anaalitappi "colorful Joy Bunny Tail" Anaalitappi (1)
      Seksitori "colorful Joy Bunny Tail" Anaalitappi
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 54.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 54.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 54.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 54.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 54.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 54.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 54.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 54.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 54.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 54.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 54.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 54.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 54.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 54.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 54.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 54.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 54.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 54.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 54.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 54.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 59.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 59.90
    • info@vertaa.fi