x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Villeroy & Boch Toy's Delight Aamiaissetti valkoinen 6 osaa

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Villeroy & Boch Toy's Delight Aamiaissetti valkoinen 6 osaa
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Villeroy & Boch Toy's Delight Aamiaissetti valkoinen 6 osaa
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Villeroy & Boch Toy's Delight Aamiaissetti valkoinen 6 osaa
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/207888550.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208734292.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/203968882.jpg
Villeroy & Boch Villeroy & Boch Toy's Delight Aamiaissetti valkoinen 6 osaa Toy's Delight Aamiaissetti valkoinen 6 osaa Toy's Delight Aamiaissetti valkoinen 6 osaa Toy's Delight Aamiaissetti valkoinen 6 osaa tuotemerkiltä Villeroy & Boch (1)
  • 04003686186521
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri
    • Materiaalit: Posliini
  • 130.80 130.80 EUR 2
    2
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Toy's Delight Aamiaissetti valkoinen 6 osaa tuotemerkiltä Villeroy & Boch130.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Toy's Delight Aamiaissetti valkoinen 6 osaa tuotemerkiltä Villeroy & Boch130.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Georg Jensen Bernadotte teesihti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147603735.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen Bernadotte teesihti Bernadotte teesihti Bernadotte teesihti Bernadotte Tea Infuser - Georg Jensen - Teesiivilät i Ruostumaton teräs - Georg Jensen (2)
      Georg Jensen Bernadotte teesihti
      • 05713275071693
      2
    • Martinex Borgonovo Palladio 31 cm jalallinen kakkuvati
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208567028.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220022255.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118693921.jpg
      Martinex Martinex Borgonovo Palladio 31 cm jalallinen kakkuvati Borgonovo Palladio 31 cm jalallinen kakkuvati Borgonovo Palladio 31 cm jalallinen kakkuvati Jalallinen tarjoilulautanen, halkaisija 31 cm. Korkeus 11,2 cm. (1)
      Martinex Borgonovo Palladio 31 cm jalallinen kakkuvati
      • 08002713061226
      2
    • Legnoart KOBE Sushi Set
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115069309.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82859489.jpg
      Legnoart Legnoart KOBE Sushi Set KOBE Sushi Set KOBE Sushi Set KOBE Sushi Set tuotemerkiltä Legnoart (1)
      Legnoart KOBE Sushi Set
      • 08032732823536
      2
    • Rosendahl Grand Cru Lautanen 27 cm 4 kpl Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142267456.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206098395.jpg
      Rosendahl Rosendahl Grand Cru Lautanen 27 cm 4 kpl Valkoinen Grand Cru Lautanen 27 cm 4 kpl Valkoinen Grand Cru Lautanen 27 cm 4 kpl Valkoinen 4-pack with plates from Rosendahl. These plates belongs to the classic Grand Cru series, designed by Erik Bagger. The simple and timeless design puts the dish you serve in focus, and is nice to all types of table settings. It is made of porcelain and is perfect for both breakfast and dinner. Osta Aluslautaset ja muita Lautaset @ Royal Design. (1)
      Rosendahl Grand Cru Lautanen 27 cm 4 kpl Valkoinen
      • 05709513203216
      1
      deal
    • min
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 135.32
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 135.28
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 134.09
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 133.49
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 133.39
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 133.39
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 133.39
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 133.39
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 133.39
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 133.39
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 133.39
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 132.59
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 132.59
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 130.80
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 130.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 130.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 130.80
    • info@vertaa.fi