x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lion Sabatier Aterimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Lion Sabatier Edonist Pihviveitsi Teräs(2 kpl)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116392021.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152320676.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157763972.jpg
      Lion Sabatier Lion Sabatier Edonist Pihviveitsi Teräs(2 kpl) Edonist Pihviveitsi Teräs(2 kpl) Edonist Pihviveitsi Teräs(2 kpl) Edonist Pihviveitsi 12cm 2Pcs Lion Sabatier Keittiöveitset & Veitsitarvikkeet Ruostumaton teräs . Osta Keittiöveitset & Veitsitarvikkeet ja muita Keittiö @ Royal Design. (1)
      Lion Sabatier Edonist Pihviveitsi Teräs(2 kpl)
      • 03269418082801
      3
      117.71 EUR
    • Lion Sabatier Fuso Nitro+ santokuveitsi Teräs
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127908357.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116392450.jpg
      Lion Sabatier Lion Sabatier Fuso Nitro+ santokuveitsi Teräs Fuso Nitro+ santokuveitsi Teräs Fuso Nitro+ santokuveitsi Teräs Veitsen kahvan muotoilu antaa sille optimaalisen tasapainon työskenneltäessä. (1)
      Lion Sabatier Fuso Nitro+ santokuveitsi Teräs
      • 03269417479824
      1
      110.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Hackman DEFAULT
        • hackman
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
      • Hardanger Bestikk DEFAULT
        • hardanger_bestikk
      • Konepesun kestävä DEFAULT
        • kylla_
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Hackman (hackman)
      • Fiskars (fiskars)
      • Villeroy & boch (villeroy_boch)
      • Iittala (iittala)
      • Amefa (amefa)
      • Alessi (alessi)
      • Antrei Hartikainen (antrei_hartikainen)
      • Arabia (arabia)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • Barbo Toys (barbo_toys)
      • Barista & Co (barista_co)
      • Beaba (beaba)
      • Bergner (bergner)
      • Bitz (bitz)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brabantia (brabantia)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Carl Mertens (carl_mertens)
      • CHOOMEE (choomee)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisipro (cuisipro)
      • De Buyer (de_buyer)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Gense (gense)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Global (global)
      • Hardanger Bestikk (hardanger_bestikk)
      • HAY (hay)
      • Heirol (heirol)
      • HK Living (hk_living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Jura (jura)
      • Kai (kai)
      • Klong (klong)
      • Laguiole (laguiole)
      • Light My Fire (light_my_fire)
      • Lion Sabatier (lion_sabatier)
      • Marimekko (marimekko)
      • Mema/GAB (mema_gab)
      • MSR (msr)
      • Muut (muut)
      • Nordisk (nordisk)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • NRS (nrs)
      • Optimus (optimus)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Sagaform (sagaform)
      • Satake (satake)
      • Scanpan (scanpan)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Stelton (stelton)
      • Tefal (tefal)
      • Tramontina (tramontina)
      • Victorinox (victorinox)
      • Weis (weis)
      • WMF (wmf)
      • Xantia (xantia)
      • Zwilling (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 20 € (budget)
      • 20 € - 30 € (price_2)
      • 30 € - 55 € (price_3)
      • ≥ 55 € (price_4)
    • Aterimen tyyppi (aterimen_tyyppi):
      • Lusikka (lusikka)
      • Haarukka (haarukka)
      • Ruokaveitsi (veitsi)
      • Setti (aterinsetti)
      • Pihviveitsi (pihviveitsi)
      • Bread knife (bread_knife)
      • Jälkiruokahaarukka (ja_lkiruokahaarukka)
      • Jälkiruokalusikka (ja_lkiruokalusikka)
      • Kahvilusikka (kahvilusikka)
      • Kala-aterimet (kala_aterimet)
      • Kauha (kauha)
      • Lasten aterimet (lasten_aterimet)
      • Pasta spoon (pasta_spoon)
      • Salaattiottimet (salaattiottimet)
      • Syömäpuikot (syo_ma_puikot)
      • Tarjoiluhaarukka (tarjoiluhaarukka)
      • Tarjoilulusikka (tarjoilulusikka)
      • Teelusikka (teelusikka)
      • Voiveitsi (voiveitsi)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Aterimien määrä (osien_ma_a_ra_):
      • 1 kpl (osien_ma_a_ra__1.0)
      • 2 kpl (osien_ma_a_ra__2.0)
      • 4 kpl (osien_ma_a_ra__4.0)
      • 6 kpl (osien_ma_a_ra__6.0)
      • 16 kpl (osien_ma_a_ra__16.0)
      • 24 kpl (osien_ma_a_ra__24.0)
      • 30 kpl (osien_ma_a_ra__30.0)
      • 42 kpl (osien_ma_a_ra__42.0)
    • Materiaali (materiaali):
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Metalli (metalli)
      • Nikkeli (nikkeli)
      • Kromi (kromi)
      • Puu (puu)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi