x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bk Aterimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Bk Skills meat knife
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128409119.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145611276.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125401826.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115063168.jpg
      Bk Bk Skills meat knife Skills meat knife Skills meat knife Effortlessly cuts paper thin This BK Skills meat knife makes every piece of meat in a jiffy a bit smaller for you. This razor-sharp carving knife should therefore not be missing in your collection. The anti-slip handle gives you total control over every meat dish. With the long, narrow blade you use a carving knife for cutting all kinds of large pieces of meat such as ham, roast beef and chicken fillet. You can also be very simple thin slices cut along. Maintenance In order to keep your BK Sk... (1)
      Bk Skills meat knife
      • 08710704146523
      • 105896
      1
      43.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Villeroy & boch DEFAULT
        • villeroy_boch
      • Hackman DEFAULT
        • hackman
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Konepesun kestävä DEFAULT
        • kylla_
      • Aterinsetti DEFAULT
        • aterinsetti
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Hackman (hackman)
      • Fiskars (fiskars)
      • Villeroy & boch (villeroy_boch)
      • Iittala (iittala)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • Arabia (arabia)
      • Arcos (arcos)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bitz (bitz)
      • Bk (bk)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boska (boska)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Campingaz (campingaz)
      • Carl Mertens (carl_mertens)
      • Chef's Choice (chef_s_choice)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Edelrid (edelrid)
      • ERNST (ernst)
      • Esmeyer (esmeyer)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Gense (gense)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Global (global)
      • GSI (gsi)
      • HK Living (hk_living)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Jura (jura)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Kärcher (ka_rcher)
      • Laguiole (laguiole)
      • Leifheit (leifheit)
      • MAKU (maku)
      • Menu (menu)
      • Modern House (modern_house)
      • MSR (msr)
      • Mulex (mulex)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordal (nordal)
      • Nordisk (nordisk)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Opinel (opinel)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Richardson Sheffield (richardson_sheffield)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sambonet (sambonet)
      • Satake (satake)
      • Scanpan (scanpan)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sebra (sebra)
      • Serax (serax)
      • Stelton (stelton)
      • Tarrerias Bonjean (tarrerias_bonjean)
      • TB Cutlery (tb_cutlery)
      • Tefal (tefal)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Tramontina (tramontina)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vitility (vitility)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Weis (weis)
      • WMF (wmf)
      • Xantia (xantia)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
      • Zwilling (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 60 € (price_30_60)
      • 60 € - 130 € (price_60_130)
      • ≥ 130 € (price_130)
    • Aterimen tyyppi (aterimen_tyyppi):
      • Lusikka (lusikka)
      • Haarukka (haarukka)
      • Ruokaveitsi (veitsi)
      • Aterinsetti (aterinsetti)
      • Pihviveitsi (pihviveitsi)
      • Children's cutlery (children_s_cutlery)
      • Jälkiruokahaarukka (ja_lkiruokahaarukka)
      • Jälkiruokalusikka (ja_lkiruokalusikka)
      • Kahvilusikka (kahvilusikka)
      • Meat knife (meat_knife)
      • Salad cutlery (salad_cutlery)
      • Serving spoons (serving_spoons)
      • Teelusikka (teelusikka)
      • Voiveitsi (voiveitsi)
    • Aterimien määrä (osien_ma_a_ra_):
      • < 5 kpl (osien_ma_a_ra__5)
      • 5 kpl - 10 kpl (osien_ma_a_ra__5_10)
      • 10 kpl - 25 kpl (osien_ma_a_ra__10_25)
      • ≥ 25 kpl (osien_ma_a_ra__25)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Materiaali (materiaali):
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Metalli (metalli)
      • Nikkeli (nikkeli)
      • Kromi (kromi)
      • Puu (puu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi