x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Done by deer Aterinsetit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Done by deer YummyPlus, Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126319722.jpg
      Done by deer Done by deer YummyPlus, Sininen YummyPlus, Sininen YummyPlus, Sininen Done By Deerin hastuttavaan ruokailuvälinesettiin kuuluu haarukka, veitsi ja lusikka, joten ne sopivatkin mainiosti käyttöön jokaisella ruokailulla. Lapsen on helppo tarttua näihin ruostumattomasta teräksestä valmistettuihin ruokailuvälineisiin. Tyylikkäät, kätevät ja käytännölliset ruokailuvälineet jokaiselle itsenäistä syömistä opettelevalle tai juuri syömään oppineelle naperolle! Mitat: 14 cm. Materiaali: Ruostumatonta terästä. (1)
      Done by deer YummyPlus, Sininen
      • 05712643118626
      2
      29.95 EUR
    • Done by deer YummyPlus, Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124149629.jpg
      Done by deer Done by deer YummyPlus, Harmaa YummyPlus, Harmaa YummyPlus, Harmaa Done By Deerin hastuttavaan ruokailuvälinesettiin kuuluu haarukka, veitsi ja lusikka, joten ne sopivatkin mainiosti käyttöön jokaisella ruokailulla. Lapsen on helppo tarttua näihin ruostumattomasta teräksestä valmistettuihin ruokailuvälineisiin. Tyylikkäät, kätevät ja käytännölliset ruokailuvälineet jokaiselle itsenäistä syömistä opettelevalle tai juuri syömään oppineelle naperolle! Mitat: 14 cm. Materiaali: Ruostumatonta terästä. (1)
      Done by deer YummyPlus, Harmaa
      • 05712643118657
      2
      29.95 EUR
    • Done by deer YummyPlus aterimet 3kpl powder
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124149729.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163380392.jpg
      Done by deer Done by deer YummyPlus aterimet 3kpl powder YummyPlus aterimet 3kpl powder YummyPlus aterimet 3kpl powder Done By Deerin hastuttavaan ruokailuvälinesettiin kuuluu haarukka, veitsi ja lusikka, joten ne sopivatkin mainiosti käyttöön jokaisella ruokailulla. Lapsen on helppo tarttua näihin ruostumattomasta teräksestä valmistettuihin ruokailuvälineisiin. Tyylikkäät, kätevät ja käytännölliset ruokailuvälineet jokaiselle itsenäistä syömistä opettelevalle tai juuri syömään oppineelle naperolle! Mitat: 14 cm. Materiaali: Ruostumatonta terästä. (1)
      Done by deer YummyPlus aterimet 3kpl powder
      • 05712643118619
      2
      29.95 EUR
    • Done by deer aterimet blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132438577.jpg
      Done by deer Done by deer aterimet blue aterimet blue aterimet blue Aterinsetti sisältää pieneen käteen sopivat haarukan, lusikan ja veitsen. Näillä onnistuu harjoittelu! (1)
      Done by deer aterimet blue
      • 05712643000204
      2
      16.03 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Hackman DEFAULT
        • hackman
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Hardanger Bestikk DEFAULT
        • hardanger_bestikk
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Alessi (alessi)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Fiskars (fiskars)
      • 24hShop (24hshop)
      • Aida (aida)
      • Alpina (alpina)
      • Amefa (amefa)
      • Arabia (arabia)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • Bastian (bastian)
      • Bitz (bitz)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodum (bodum)
      • By On (by_on)
      • Cs Koch-systeme (cs_koch_systeme)
      • Design Letters (design_letters)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dorre (dorre)
      • DUKA (duka)
      • ERNST (ernst)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Frank (frank)
      • Gense (gense)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • GSI (gsi)
      • Hackman (hackman)
      • Hardanger Bestikk (hardanger_bestikk)
      • Herobility (herobility)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kai (kai)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Maku (maku)
      • MSR (msr)
      • Nordal (nordal)
      • Nordkök (nordko_k)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Rätt Start (ra_tt_start)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sebra (sebra)
      • Stelton (stelton)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tramontina (tramontina)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Zwilling (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 85 € (price_2)
      • 85 € - 140 € (price_3)
      • ≥ 140 € (price_4)
    • Aterimen tyyppi (aterimen_tyyppi):
      • Aterinsetti (aterinsetti)
      • Lasten aterimet (lasten_aterimet)
      • Grilli- ja pihviaterimet (grilliaterimet)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Osien määrä (osien_ma_a_ra_):
      • 0 kpl (osien_ma_a_ra__0.0)
      • 1 kpl (osien_ma_a_ra__1.0)
      • 2 kpl (osien_ma_a_ra__2.0)
      • 4 kpl (osien_ma_a_ra__4.0)
      • 6 kpl (osien_ma_a_ra__6.0)
      • 12 kpl (osien_ma_a_ra__12.0)
      • 16 kpl (osien_ma_a_ra__16.0)
      • 24 kpl (osien_ma_a_ra__24.0)
      • 30 kpl (osien_ma_a_ra__30.0)
      • 66 kpl (osien_ma_a_ra__66.0)
    • Materiaali (materiaali):
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Posliini (posliini)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi