x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Joseph Joseph Aterimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Joseph Joseph Go-Eat cutlery set
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120619083.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145619756.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95859035.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111386446.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115850209.jpg
      Joseph Joseph Joseph Joseph Go-Eat cutlery set Go-Eat cutlery set Go-Eat cutlery set To take with you With this handy cutlery set Joseph Joseph you take everywhere your own cutlery. Handy for your lunch at work or school or when you go picnic on the beach or in the woods. No more hassle with plastic cutlery. The set consists of a fork, a spoon and a stainless steel knife and a silicone storage box . Thanks to magnetic handles the cutlery fits exactly in the box. Combine the cutlery set with the lunch boxes from the GoEat series for an optimal experience. Joseph Joseph In 2003... (1)
      Joseph Joseph Go-Eat cutlery set
      • 05028420810691
      1
      35.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Villeroy & boch DEFAULT
        • villeroy_boch
      • Hackman DEFAULT
        • hackman
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Konepesun kestävä DEFAULT
        • kylla_
      • Aterinsetti DEFAULT
        • aterinsetti
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Hackman (hackman)
      • Fiskars (fiskars)
      • Villeroy & boch (villeroy_boch)
      • Iittala (iittala)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • Arabia (arabia)
      • Arcos (arcos)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • Bastian (bastian)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bitz (bitz)
      • Bk (bk)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boska (boska)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Campingaz (campingaz)
      • Chef's Choice (chef_s_choice)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Edelrid (edelrid)
      • ERNST (ernst)
      • Esmeyer (esmeyer)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Gense (gense)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Global (global)
      • GSI (gsi)
      • HK Living (hk_living)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Jura (jura)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Kärcher (ka_rcher)
      • Laguiole (laguiole)
      • Leifheit (leifheit)
      • MAKU (maku)
      • Menu (menu)
      • Modern House (modern_house)
      • MSR (msr)
      • Mulex (mulex)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordisk (nordisk)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Opinel (opinel)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Richardson Sheffield (richardson_sheffield)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sambonet (sambonet)
      • Satake (satake)
      • Scanpan (scanpan)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sebra (sebra)
      • Serax (serax)
      • Stelton (stelton)
      • Tarrerias Bonjean (tarrerias_bonjean)
      • TB Cutlery (tb_cutlery)
      • Tefal (tefal)
      • Tramontina (tramontina)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vitility (vitility)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Weis (weis)
      • WMF (wmf)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
      • ZWILLING (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 60 € (price_30_60)
      • 60 € - 150 € (price_60_150)
      • ≥ 150 € (price_150)
    • Aterimen tyyppi (aterimen_tyyppi):
      • Lusikka (lusikka)
      • Haarukka (haarukka)
      • Ruokaveitsi (veitsi)
      • Aterinsetti (aterinsetti)
      • Pihviveitsi (pihviveitsi)
      • Children's cutlery (children_s_cutlery)
      • Jälkiruokahaarukka (ja_lkiruokahaarukka)
      • Jälkiruokalusikka (ja_lkiruokalusikka)
      • Kahvilusikka (kahvilusikka)
      • Meat knife (meat_knife)
      • Salad cutlery (salad_cutlery)
      • Serving spoons (serving_spoons)
      • Teelusikka (teelusikka)
      • Voiveitsi (voiveitsi)
    • Aterimien määrä (osien_ma_a_ra_):
      • < 5 kpl (osien_ma_a_ra__5)
      • 5 kpl - 10 kpl (osien_ma_a_ra__5_10)
      • 10 kpl - 25 kpl (osien_ma_a_ra__10_25)
      • ≥ 25 kpl (osien_ma_a_ra__25)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Materiaali (materiaali):
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Metalli (metalli)
      • Nikkeli (nikkeli)
      • Kromi (kromi)
      • Puu (puu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi