x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Nordal Aterinsetit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Nordal Gold ruokailuvälinesetti 4kpl, Kulta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149129577.jpg
      Nordal Nordal Gold ruokailuvälinesetti 4kpl, Kulta Gold ruokailuvälinesetti 4kpl, Kulta Gold ruokailuvälinesetti 4kpl, Kulta Gold ruokailuvälinesetti 4 osaa, kultainen tuotemerkiltä Nordal (3)
      Nordal Gold ruokailuvälinesetti 4kpl, Kulta
      • 05708309131474
      1
      15.80 EUR
    • Nordal Aterinsetti 4 kpl Black/gold
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150802530.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135052456.jpg
      Nordal Nordal Aterinsetti 4 kpl Black/gold Aterinsetti 4 kpl Black/gold Aterinsetti 4 kpl Black/gold Aterinsetti 4 kpl Black/gold tuotemerkiltä Nordal (1)
      Nordal Aterinsetti 4 kpl Black/gold
      • 05708309148274
      1
      19.80 EUR
    • Nordal Aterinsetti 4 kpl Viva
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142706014.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135090506.jpg
      Nordal Nordal Aterinsetti 4 kpl Viva Aterinsetti 4 kpl Viva Aterinsetti 4 kpl Viva Aterinsetti 4 kpl Viva tuotemerkiltä Nordal (1)
      Nordal Aterinsetti 4 kpl Viva
      • 05708309145549
      1
      deal
      22.20 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Hackman DEFAULT
        • hackman
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Hardanger Bestikk DEFAULT
        • hardanger_bestikk
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Eva solo (eva_solo)
      • Alessi (alessi)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Fiskars (fiskars)
      • Aida (aida)
      • Amefa (amefa)
      • Anna (anna)
      • Arabia (arabia)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • Bastian (bastian)
      • Bitz (bitz)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • By On (by_on)
      • Carl Mertens (carl_mertens)
      • Design Letters (design_letters)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dorre (dorre)
      • DUKA (duka)
      • ERNST (ernst)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Frank (frank)
      • Gense (gense)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Global (global)
      • Hackman (hackman)
      • Hardanger Bestikk (hardanger_bestikk)
      • HK Living (hk_living)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Judge (judge)
      • Kai (kai)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Laguiole (laguiole)
      • Maku (maku)
      • Modern House (modern_house)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Rätt Start (ra_tt_start)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sebra (sebra)
      • Stelton (stelton)
      • Tramontina (tramontina)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Zwilling (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 50 € (budget)
      • 50 € - 95 € (price_50_95)
      • 95 € - 200 € (price_95_200)
      • ≥ 200 € (price_200)
    • Aterimen tyyppi (aterimen_tyyppi):
      • Aterinsetti (aterinsetti)
      • Lasten aterimet (lasten_aterimet)
      • Kala- ja äyriäisaterimet (kala_aterimet)
      • Grilli- ja pihviaterimet (grilliaterimet)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Osien määrä (osien_ma_a_ra_):
      • 2 kpl (osien_ma_a_ra__2.0)
      • 4 kpl (osien_ma_a_ra__4.0)
      • 6 kpl (osien_ma_a_ra__6.0)
      • 12 kpl (osien_ma_a_ra__12.0)
      • 16 kpl (osien_ma_a_ra__16.0)
      • 24 kpl (osien_ma_a_ra__24.0)
      • 30 kpl (osien_ma_a_ra__30.0)
      • 60 kpl (osien_ma_a_ra__60.0)
      • 66 kpl (osien_ma_a_ra__66.0)
      • 68 kpl (osien_ma_a_ra__68.0)
    • Materiaali (materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Posliini (posliini)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi