x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Normann Copenhagen Aterimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Normann Copenhagen Teelusikat 6-pack
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127907875.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127907876.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Teelusikat 6-pack Teelusikat 6-pack Teelusikat 6-pack Teelusikat 6-pack tuotemerkiltä Normann Copenhagen (1)
      Normann Copenhagen Teelusikat 6-pack
      • 05707434053422
      2
      24.80 EUR
    • Normann Copenhagen Aterinsetti 16 osaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/70577091.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127906048.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Aterinsetti 16 osaa Aterinsetti 16 osaa Aterinsetti 16 osaa Normann ruokailuvälineet ovat suoraviivaisesti muotoiltuja, joten ne ovat monipuolisia ja täydellisiä käytössä. Ruokailuvälinesarja koostuu veitsistä, haarukoista, ruoka- ja teelusikoista. Kaikki nämä tuntuvat hyvältä kädessä, ja ne luovat siten hyviä kokemuksia. Ruokailuvälineet kestävät lisäksi konepesua, joten puhdistus käytön jälkeen on nopeaa ja helppoa. (1)
      Normann Copenhagen Aterinsetti 16 osaa
      • 05707434053552
      2
      79.91 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Villeroy & boch DEFAULT
        • villeroy_boch
      • Hackman DEFAULT
        • hackman
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Konepesun kestävä DEFAULT
        • kylla_
      • Aterinsetti DEFAULT
        • aterinsetti
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Hackman (hackman)
      • Fiskars (fiskars)
      • Villeroy & boch (villeroy_boch)
      • Iittala (iittala)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • Arabia (arabia)
      • Arcos (arcos)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • Bastian (bastian)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bitz (bitz)
      • Bk (bk)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boska (boska)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Campingaz (campingaz)
      • Chef's Choice (chef_s_choice)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Edelrid (edelrid)
      • ERNST (ernst)
      • Esmeyer (esmeyer)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Gense (gense)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Global (global)
      • GSI (gsi)
      • HK Living (hk_living)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Jura (jura)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Kärcher (ka_rcher)
      • Laguiole (laguiole)
      • Leifheit (leifheit)
      • MAKU (maku)
      • Menu (menu)
      • Modern House (modern_house)
      • MSR (msr)
      • Mulex (mulex)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordal (nordal)
      • Nordisk (nordisk)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Opinel (opinel)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Richardson Sheffield (richardson_sheffield)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sambonet (sambonet)
      • Satake (satake)
      • Scanpan (scanpan)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sebra (sebra)
      • Serax (serax)
      • Stelton (stelton)
      • Tarrerias Bonjean (tarrerias_bonjean)
      • TB Cutlery (tb_cutlery)
      • Tefal (tefal)
      • Tramontina (tramontina)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vitility (vitility)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Weis (weis)
      • WMF (wmf)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
      • ZWILLING (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 60 € (price_30_60)
      • 60 € - 150 € (price_60_150)
      • ≥ 150 € (price_150)
    • Aterimen tyyppi (aterimen_tyyppi):
      • Lusikka (lusikka)
      • Haarukka (haarukka)
      • Ruokaveitsi (veitsi)
      • Aterinsetti (aterinsetti)
      • Pihviveitsi (pihviveitsi)
      • Children's cutlery (children_s_cutlery)
      • Jälkiruokahaarukka (ja_lkiruokahaarukka)
      • Jälkiruokalusikka (ja_lkiruokalusikka)
      • Kahvilusikka (kahvilusikka)
      • Meat knife (meat_knife)
      • Salad cutlery (salad_cutlery)
      • Serving spoons (serving_spoons)
      • Teelusikka (teelusikka)
      • Voiveitsi (voiveitsi)
    • Aterimien määrä (osien_ma_a_ra_):
      • < 5 kpl (osien_ma_a_ra__5)
      • 5 kpl - 10 kpl (osien_ma_a_ra__5_10)
      • 10 kpl - 25 kpl (osien_ma_a_ra__10_25)
      • ≥ 25 kpl (osien_ma_a_ra__25)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Materiaali (materiaali):
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Metalli (metalli)
      • Nikkeli (nikkeli)
      • Kromi (kromi)
      • Puu (puu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi