x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Rig-Tig Aterimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Rig-Tig Sharp veitsi leipäveitsi, 38 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141971146.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112848910.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111065446.jpg
      Rig-Tig Rig-Tig Sharp veitsi leipäveitsi, 38 cm Sharp veitsi leipäveitsi, 38 cm Sharp veitsi leipäveitsi, 38 cm Lightweight bread knife Whether you are a novice cook or have years of experience in a kitchen, this bread knife from the Sharp series by RIG-TIG is your ideal assistant in the kitchen. The knife is made of Japanese steel and has extremely good cutting qualities. The bread knife has one ergonomic handle and is light, making it very comfortable to use. Clean the blade by hand after use. RIG-TIG The Danish RIG-TIG is part of Stelton and has a wide range of kitchen products that make cooking, se... (1)
      Rig-Tig Sharp veitsi leipäveitsi, 38 cm
      • 05709846022195
      1
      61.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Villeroy & boch DEFAULT
        • villeroy_boch
      • Hackman DEFAULT
        • hackman
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Konepesun kestävä DEFAULT
        • kylla_
      • Aterinsetti DEFAULT
        • aterinsetti
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Hackman (hackman)
      • Fiskars (fiskars)
      • Villeroy & boch (villeroy_boch)
      • Iittala (iittala)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • Arabia (arabia)
      • Arcos (arcos)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • Bastian (bastian)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bitz (bitz)
      • Black & Blum (black_blum)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boska (boska)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Campingaz (campingaz)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Edelrid (edelrid)
      • ERNST (ernst)
      • Esmeyer (esmeyer)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Gense (gense)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • GSI (gsi)
      • HK Living (hk_living)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Jura (jura)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Kärcher (ka_rcher)
      • Laguiole (laguiole)
      • Leifheit (leifheit)
      • MAKU (maku)
      • Menu (menu)
      • Modern House (modern_house)
      • MSR (msr)
      • Mulex (mulex)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordisk (nordisk)
      • Opinel (opinel)
      • Oxo (oxo)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sambonet (sambonet)
      • Satake (satake)
      • Scanpan (scanpan)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sebra (sebra)
      • Serax (serax)
      • Stelton (stelton)
      • Tarrerias Bonjean (tarrerias_bonjean)
      • TB Cutlery (tb_cutlery)
      • Tefal (tefal)
      • Tramontina (tramontina)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vitility (vitility)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Weis (weis)
      • WMF (wmf)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
      • ZWILLING (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 55 € (price_30_55)
      • 55 € - 150 € (price_55_150)
      • ≥ 150 € (price_150)
    • Aterimen tyyppi (aterimen_tyyppi):
      • Lusikka (lusikka)
      • Haarukka (haarukka)
      • Ruokaveitsi (veitsi)
      • Aterinsetti (aterinsetti)
      • Pihviveitsi (pihviveitsi)
      • Children's cutlery (children_s_cutlery)
      • Jälkiruokahaarukka (ja_lkiruokahaarukka)
      • Jälkiruokalusikka (ja_lkiruokalusikka)
      • Kahvilusikka (kahvilusikka)
      • Salad cutlery (salad_cutlery)
      • Serving spoons (serving_spoons)
      • Teelusikka (teelusikka)
      • Voiveitsi (voiveitsi)
    • Aterimien määrä (osien_ma_a_ra_):
      • < 4 kpl (osien_ma_a_ra__4)
      • 4 kpl - 7 kpl (osien_ma_a_ra__4_7)
      • 7 kpl - 24 kpl (osien_ma_a_ra__7_24)
      • ≥ 24 kpl (osien_ma_a_ra__24)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Materiaali (materiaali):
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Metalli (metalli)
      • Nikkeli (nikkeli)
      • Kromi (kromi)
      • Puu (puu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi