x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Sagaform Aterinsetit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Sagaform Picknick Aterinsetti 12 Osaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153801515.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165187600.jpg
      Sagaform Sagaform Picknick Aterinsetti 12 Osaa Picknick Aterinsetti 12 Osaa Picknick Aterinsetti 12 Osaa Picknick Aterinsetti 12 Osaa tuotemerkiltä Sagaform (1)
      Sagaform Picknick Aterinsetti 12 Osaa
      • 07394150181362
      4
      20.89 EUR
    • Sagaform Bbq Kala Vartaassa 4-pakkaus - Ruokailuvälinesarjat Ruostumaton teräs - 5017803
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152327765.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153671803.jpg
      Sagaform Sagaform Bbq Kala Vartaassa 4-pakkaus - Ruokailuvälinesarjat Ruostumaton teräs - 5017803 Bbq Kala Vartaassa 4-pakkaus - Ruokailuvälinesarjat Ruostumaton teräs - 5017803 Bbq Kala Vartaassa 4-pakkaus - Ruokailuvälinesarjat Ruostumaton teräs - 5017803 Four fish skewers from Sagaform that is designed to grill fish. The skewer helps, for example, shrimp and chunks of fish to stay in place, wich makes the grilling easier. Osta Ruokailuvälinesarjat ja muita Ruokailuvälineet @ Royal Design. (1)
      Sagaform Bbq Kala Vartaassa 4-pakkaus - Ruokailuvälinesarjat Ruostumaton teräs - 5017803
      • 07394150178034
      1
      26.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Hackman DEFAULT
        • hackman
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Hardanger Bestikk DEFAULT
        • hardanger_bestikk
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Alessi (alessi)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Fiskars (fiskars)
      • 24hShop (24hshop)
      • Aida (aida)
      • Alpina (alpina)
      • Amefa (amefa)
      • Arabia (arabia)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • Bastian (bastian)
      • Bitz (bitz)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodum (bodum)
      • By On (by_on)
      • Cs Koch-systeme (cs_koch_systeme)
      • Design Letters (design_letters)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dorre (dorre)
      • DUKA (duka)
      • ERNST (ernst)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Frank (frank)
      • Gense (gense)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • GSI (gsi)
      • Hackman (hackman)
      • Hardanger Bestikk (hardanger_bestikk)
      • Herobility (herobility)
      • HK Living (hk_living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kai (kai)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Maku (maku)
      • MSR (msr)
      • Nordal (nordal)
      • Nordkök (nordko_k)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Rätt Start (ra_tt_start)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sebra (sebra)
      • Stelton (stelton)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tramontina (tramontina)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Zwilling (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 85 € (price_2)
      • 85 € - 140 € (price_3)
      • ≥ 140 € (price_4)
    • Aterimen tyyppi (aterimen_tyyppi):
      • Aterinsetti (aterinsetti)
      • Lasten aterimet (lasten_aterimet)
      • Grilli- ja pihviaterimet (grilliaterimet)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Osien määrä (osien_ma_a_ra_):
      • 0 kpl (osien_ma_a_ra__0.0)
      • 1 kpl (osien_ma_a_ra__1.0)
      • 2 kpl (osien_ma_a_ra__2.0)
      • 4 kpl (osien_ma_a_ra__4.0)
      • 6 kpl (osien_ma_a_ra__6.0)
      • 12 kpl (osien_ma_a_ra__12.0)
      • 16 kpl (osien_ma_a_ra__16.0)
      • 24 kpl (osien_ma_a_ra__24.0)
      • 30 kpl (osien_ma_a_ra__30.0)
      • 66 kpl (osien_ma_a_ra__66.0)
    • Materiaali (materiaali):
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Posliini (posliini)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi