x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Sagaform Aterimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Sagaform Kalaveitsi 4-pack
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134461963.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141960759.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142276372.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126133485.jpg
      Sagaform Sagaform Kalaveitsi 4-pack Kalaveitsi 4-pack Kalaveitsi 4-pack Fiskkniv i 4-pack av högblankt rostfritt stål. De har ett klassiskt elegant snitt som passar in vid fina bordsdukningar. (1)
      Sagaform Kalaveitsi 4-pack
      • 07394150178171
      3
      27.00 EUR
    • Sagaform Outdoor Eating Äyriäispihdit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142276400.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126133487.jpg
      Sagaform Sagaform Outdoor Eating Äyriäispihdit Outdoor Eating Äyriäispihdit Outdoor Eating Äyriäispihdit En skaldjursknäckare som måste finnas med på varje kräftskiva. Knäckaren blir dessutom en snygg detalj på bordsdukningen. (1)
      Sagaform Outdoor Eating Äyriäispihdit
      • 07394150177778
      2
      18.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Villeroy & boch DEFAULT
        • villeroy_boch
      • Hackman DEFAULT
        • hackman
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Konepesun kestävä DEFAULT
        • kylla_
      • Aterinsetti DEFAULT
        • aterinsetti
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Hackman (hackman)
      • Fiskars (fiskars)
      • Villeroy & boch (villeroy_boch)
      • Iittala (iittala)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • Arabia (arabia)
      • Arcos (arcos)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • Bastian (bastian)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bitz (bitz)
      • Bk (bk)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boska (boska)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Campingaz (campingaz)
      • Chef's Choice (chef_s_choice)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Edelrid (edelrid)
      • ERNST (ernst)
      • Esmeyer (esmeyer)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Gense (gense)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Global (global)
      • GSI (gsi)
      • HK Living (hk_living)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Jura (jura)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Kärcher (ka_rcher)
      • Laguiole (laguiole)
      • Leifheit (leifheit)
      • MAKU (maku)
      • Menu (menu)
      • Modern House (modern_house)
      • MSR (msr)
      • Mulex (mulex)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordisk (nordisk)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Opinel (opinel)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Richardson Sheffield (richardson_sheffield)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sambonet (sambonet)
      • Satake (satake)
      • Scanpan (scanpan)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sebra (sebra)
      • Serax (serax)
      • Stelton (stelton)
      • Tarrerias Bonjean (tarrerias_bonjean)
      • TB Cutlery (tb_cutlery)
      • Tefal (tefal)
      • Tramontina (tramontina)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vitility (vitility)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Weis (weis)
      • WMF (wmf)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
      • ZWILLING (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 60 € (price_30_60)
      • 60 € - 150 € (price_60_150)
      • ≥ 150 € (price_150)
    • Aterimen tyyppi (aterimen_tyyppi):
      • Lusikka (lusikka)
      • Haarukka (haarukka)
      • Ruokaveitsi (veitsi)
      • Aterinsetti (aterinsetti)
      • Pihviveitsi (pihviveitsi)
      • Children's cutlery (children_s_cutlery)
      • Jälkiruokahaarukka (ja_lkiruokahaarukka)
      • Jälkiruokalusikka (ja_lkiruokalusikka)
      • Kahvilusikka (kahvilusikka)
      • Meat knife (meat_knife)
      • Salad cutlery (salad_cutlery)
      • Serving spoons (serving_spoons)
      • Teelusikka (teelusikka)
      • Voiveitsi (voiveitsi)
    • Aterimien määrä (osien_ma_a_ra_):
      • < 5 kpl (osien_ma_a_ra__5)
      • 5 kpl - 10 kpl (osien_ma_a_ra__5_10)
      • 10 kpl - 25 kpl (osien_ma_a_ra__10_25)
      • ≥ 25 kpl (osien_ma_a_ra__25)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Materiaali (materiaali):
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Metalli (metalli)
      • Nikkeli (nikkeli)
      • Kromi (kromi)
      • Puu (puu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi