x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Tramontina Aterinsetit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Tramontina Churrasco Pizzaterimet 12kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142277407.jpg
      Tramontina Tramontina Churrasco Pizzaterimet 12kpl Churrasco Pizzaterimet 12kpl Churrasco Pizzaterimet 12kpl När dinavanliga bestick inte räcker till finns dessa knivar och gafflar anpassade för pizzarätter! Knivarna skär perfekta snitt i såväl en krispig tunn pizza som en härlig panpizza med hjälp av sina stabila blad i rostfritt stål. Handtagen är gjorda i vackert behandlat trä. Med andra ord är detta setet du gärna dukar med till både familj och vänner oavsett om det gäller vardags-eller festpizza! (1)
      Tramontina Churrasco Pizzaterimet 12kpl
      • 07891112241657
      2
      45.00 EUR
    • Tramontina Churrasco Aterimet 4 osaa Ruostumaton Teräs
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142276845.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116393617.jpg
      Tramontina Tramontina Churrasco Aterimet 4 osaa Ruostumaton Teräs Churrasco Aterimet 4 osaa Ruostumaton Teräs Churrasco Aterimet 4 osaa Ruostumaton Teräs Detta lyxiga bestickset kommer maten smaka extra gott och de drar garanterat blickarna åt sig på det dukade bordet. Knivarna skär enkelt perfekta snitt med hjälp av sina blad i rostfritt stål och bestickens trähandtag är gjorda i vackert behandlat trä. Med andra ord är detta besticken du gärna dukar med till både familj och vänner när det är dags för grillfest.Eller varför inte till en romantisk middag för två? (1)
      Tramontina Churrasco Aterimet 4 osaa Ruostumaton Teräs
      • 07891112246478
      2
      67.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Hackman DEFAULT
        • hackman
      • Eva solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Hardanger Bestikk DEFAULT
        • hardanger_bestikk
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Eva solo (eva_solo)
      • Alessi (alessi)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Fiskars (fiskars)
      • Aida (aida)
      • Amefa (amefa)
      • Anna (anna)
      • Arabia (arabia)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • Bastian (bastian)
      • Bitz (bitz)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • By On (by_on)
      • Carl Mertens (carl_mertens)
      • Design Letters (design_letters)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dorre (dorre)
      • DUKA (duka)
      • ERNST (ernst)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Frank (frank)
      • Gense (gense)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Global (global)
      • Hackman (hackman)
      • Hardanger Bestikk (hardanger_bestikk)
      • HK Living (hk_living)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Judge (judge)
      • Kai (kai)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Laguiole (laguiole)
      • Maku (maku)
      • Modern House (modern_house)
      • MSR (msr)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Rätt Start (ra_tt_start)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sebra (sebra)
      • Stelton (stelton)
      • Tramontina (tramontina)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Zwilling (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 50 € (budget)
      • 50 € - 95 € (price_50_95)
      • 95 € - 200 € (price_95_200)
      • ≥ 200 € (price_200)
    • Aterimen tyyppi (aterimen_tyyppi):
      • Aterinsetti (aterinsetti)
      • Lasten aterimet (lasten_aterimet)
      • Kala- ja äyriäisaterimet (kala_aterimet)
      • Grilli- ja pihviaterimet (grilliaterimet)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Osien määrä (osien_ma_a_ra_):
      • 2 kpl (osien_ma_a_ra__2.0)
      • 4 kpl (osien_ma_a_ra__4.0)
      • 6 kpl (osien_ma_a_ra__6.0)
      • 12 kpl (osien_ma_a_ra__12.0)
      • 16 kpl (osien_ma_a_ra__16.0)
      • 24 kpl (osien_ma_a_ra__24.0)
      • 30 kpl (osien_ma_a_ra__30.0)
      • 60 kpl (osien_ma_a_ra__60.0)
      • 66 kpl (osien_ma_a_ra__66.0)
      • 68 kpl (osien_ma_a_ra__68.0)
    • Materiaali (materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Posliini (posliini)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi