x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Goobay Full HD SVGA -näyttökaapeli, kullattu

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Goobay Full HD SVGA -näyttökaapeli, kullattu
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Goobay Full HD SVGA -näyttökaapeli, kullattu
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Goobay Full HD SVGA -näyttökaapeli, kullattu
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/163750260.jpg?ts=1
Goobay Goobay Full HD SVGA -näyttökaapeli, kullattu Full HD SVGA -näyttökaapeli, kullattu Full HD SVGA -näyttökaapeli, kullattu Full HD SVGA monitor cable, gold-platedVGA male (15-pin) > VGA male (15-pin) (1)
  • 04040849933684
  • 63976597
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • 16.39 16.76 EUR 2
    2
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      liitä värikoodi PC 99 -järjestelmäoppaan mukaan korkealaatuinen kaapeli erillisellä suojatulla RGB-videolinjallatäysin kytketty 3 koaksia...16.39, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Full HD SVGA monitor cable, gold-platedVGA male (15-pin) > VGA male (15-pin)16.76, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Deltaco Prime High End 3m optinen kaapeli digitaaliselle äänelle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208519156.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172356573.jpg?ts=1
      Deltaco Deltaco Prime High End 3m optinen kaapeli digitaaliselle äänelle Prime High End 3m optinen kaapeli digitaaliselle äänelle Prime High End 3m optinen kaapeli digitaaliselle äänelle (1)
      Deltaco Prime High End 3m optinen kaapeli digitaaliselle äänelle
      • 07340004681663
      • TOTO-13-K
      2
    • DeLOCK 84844
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237166929.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137722840.jpg?ts=1
      DeLOCK DeLOCK 84844 84844 84844 This Thunderbolt 3 cable by Delock is universally applicable and combines all the advantages of the Thunderbolt 3 interface. It allows the connection of different devices such as external enclosures, monitors, card readers and docking stations via a Thunderbolt 3 port of a PC or laptop. The cable provides data transfer rates of up to 40 Gb/s and supports USB, DisplayPort, PCI Express as well as Ethernet data transfer. The connection of one 5K or two 4K DisplayPort monitors is possible, as is ... (1)
      DeLOCK 84844
      • 04043619848447
      • 84844
      3
    • Ubiquiti Networks FC-SM-200.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/93436005.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225714060.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107869530.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172338228.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186232432.jpg?ts=1
      Ubiquiti Networks Ubiquiti Networks FC-SM-200. FC-SM-200. FC-SM-200. Build your outdoor fiber network using our FiberCable. Lightweight and flexible FiberCable is ideal for tower deployments of our outdoor routing and switching products such as EdgePoint. Outdoor-Rated Jacket with Ripcord Integrated Weatherproof Tape Kevlar Yarn for Added Tensile Strength Outer Diameter of Cable: 6.0 ± 0.2mm Six-Strand Single-Mode (G.657.A2) Outer Diameter of Fiber Strand: 0.25mm Nominal Insertion Loss 1310 nm: 0.5 dB/km 1550 nm: 0.5 dB/km (3)
      Ubiquiti Networks FC-SM-200.
      • 00810354025884
      • FC-SM-200
      4
    • Deltaco Mini DisplayPort - DisplayPort, Ultra HD 60Hz, 0,2m
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208487672.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150532973.jpg?ts=1
      Deltaco Deltaco Mini DisplayPort - DisplayPort, Ultra HD 60Hz, 0,2m Mini DisplayPort - DisplayPort, Ultra HD 60Hz, 0,2m Mini DisplayPort - DisplayPort, Ultra HD 60Hz, 0,2m DELTACO DisplayPort-sovitin, Mini DisplayPort 20-pin uros - DisplayPort 20-pin naaras, tukee äänen siirtämistä, Ultra HD taajuudella 60 Hz, 0,2 m, musta Tällä sovittimella voi esim. kytkeä DisplayPort-laitteen tietokoneeseen, jonka näytönohjaimessa on Mini Displayport -liitäntä. - Ultra HD - DisplayPort 1.2 - 3840 x 2160 taajuudella 60 Hz - Kaistanleveys 21,6 Gb/s - Kupariset johtimet - Kullatut liittimet (1)
      Deltaco Mini DisplayPort - DisplayPort, Ultra HD 60Hz, 0,2m
      • 07340004679707
      • MDP-DP1
      • 52727461
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 21.63
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 21.62
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 21.62
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 21.62
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 21.62
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 21.62
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 21.62
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 21.62
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 21.62
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 21.62
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 21.62
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 21.62
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 21.62
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 21.62
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 21.62
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 21.62
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 21.62
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 21.62
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 21.62
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 21.62
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 23.93
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 23.93
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 23.93
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 23.93
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 23.93
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 23.91
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 23.93
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 23.91
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 23.93
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 23.93
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 23.91
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 23.93
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 23.91
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 23.93
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 23.91
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 23.91
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 23.93
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 23.91
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 23.93
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 23.91
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 23.93
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 23.91
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 23.93
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 23.91
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 23.93
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 23.93
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 17.09
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 17.09
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 16.79
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 16.59
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 16.39
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 16.29
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 16.29
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 15.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 16.09
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 16.78
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 17.09
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 16.59
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 16.39
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 16.29
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 15.89
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 20.47
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 17.19
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 16.79
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 16.69
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 16.49
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 16.39
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 16.29
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 15.99
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 15.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 15.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 15.79
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 16.78
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 17.29
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 17.09
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 16.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 15.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 15.99
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 23.91
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 23.91
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 16.29
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 16.29
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 15.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 16.77
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 17.39
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 23.91
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 17.19
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 16.99
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 16.79
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 16.79
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 16.39
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 16.39
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 16.39
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 16.39
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 16.39
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 16.39
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 16.39
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 16.39
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 16.39
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 16.39
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 16.39
    • info@vertaa.fi