x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Goobay Full HD SVGA -näytön jatkokaapeli, kullattu

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Goobay Full HD SVGA -näytön jatkokaapeli, kullattu
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Goobay Full HD SVGA -näytön jatkokaapeli, kullattu
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Goobay Full HD SVGA -näytön jatkokaapeli, kullattu
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/239041515.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/160937666.jpg?ts=1
Goobay Goobay Full HD SVGA -näytön jatkokaapeli, kullattu Full HD SVGA -näytön jatkokaapeli, kullattu Full HD SVGA -näytön jatkokaapeli, kullattu korkealaatuinen kaapeli erillisillä suojatuilla RGB-videolinjoilla täysin kytketty 3 koaksiaalista (RGB) + 8 synkronointilinjaa max. (1)
  • 04040849501364
  • 63974629
2
  • 15.89 16.65 EUR 2
    2
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      korkealaatuinen kaapeli erillisillä suojatuilla RGB-videolinjoilla täysin kytketty 3 koaksiaalista (RGB) + 8 synkronointilinjaa max.15.89, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Full HD SVGA monitor extension cable, gold-platedVGA male (15-pin) > VGA female (15-pin)16.65, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Nedis 2 x 6.35 mm uros - 3.5 mm uros stereoaudiokaapeli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163218392.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157708607.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169744429.jpg?ts=1
      Nedis Nedis 2 x 6.35 mm uros - 3.5 mm uros stereoaudiokaapeli 2 x 6.35 mm uros - 3.5 mm uros stereoaudiokaapeli 2 x 6.35 mm uros - 3.5 mm uros stereoaudiokaapeli Kytke soittimia, mikrofoneja, vahvistimia ja DJ-laitteita toisiinsa tällä Nedisin 6,35 mm - 3,5 mm -audiokaapelilla. Audiokaapeli tuottaa erinomaisen tuloksen, sillä se on suunniteltu käytettäväksi erityisesti musiikkiteollisuudessa. - Kestävä sinkkivaluliitin takaa lujan kiinnityksen - Erittäin joustava kaapeli, jota on helppo taivuttaa - Soveltuu erinomaisesti vahvistimiin, soittimiin ja mikrofoneihin - Liitäntä A: 2 x 6.35 mm uros - Liitäntä B: 3.5 mm uros (1)
      Nedis 2 x 6.35 mm uros - 3.5 mm uros stereoaudiokaapeli
      • 05412810295272
      • COTH23200GY15
      2
    • Nedis Stereoäänikaapeli | 2x RCA uros | 2x RCA uros | Kullattu | 10.0 m | Pyöreä | Antrasiitti | Laatikko
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230595762.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157708721.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223790343.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208500838.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165995859.jpg?ts=1
      Nedis Nedis Stereoäänikaapeli | 2x RCA uros | 2x RCA uros | Kullattu | 10.0 m | Pyöreä | Antrasiitti | Laatikko Stereoäänikaapeli | 2x RCA uros | 2x RCA uros | Kullattu | 10.0 m | Pyöreä | Antrasiitti | Laatikko Stereoäänikaapeli | 2x RCA uros | 2x RCA uros | Kullattu | 10.0 m | Pyöreä | Antrasiitti | Laatikko Kaapeli, jolla voi liittää television kotiteatterijärjestelmään erinomaisesta äänentoistosta nauttimista varten. 24 karaatin kullatut liittimet välittävät äänen huippulaatuisena Joustava vedonpoistaja auttaa estämään kaapelin murtumisen Kestävät, valetut liittimet on suunniteltu kovaan käyttöön Suojattu kaapeli vähentää häiriöitä ja takaa kirkkaan äänenlaadun Liitäntä A: 2 x RCA uros Liitäntä B: 2 x RCA uros (1)
      Nedis Stereoäänikaapeli | 2x RCA uros | 2x RCA uros | Kullattu | 10.0 m | Pyöreä | Antrasiitti | Laatikko
      • 05412810265121
      • CABW24200AT100
      2
    • Nedis Optinen Audiokaapeli | TosLink uros | TosLink uros | 0.80 m | Pyöreä | PVC | Antrasiitti | Laatikko
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157715572.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208513253.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160409536.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166030638.jpg?ts=1
      Nedis Nedis Optinen Audiokaapeli | TosLink uros | TosLink uros | 0.80 m | Pyöreä | PVC | Antrasiitti | Laatikko Optinen Audiokaapeli | TosLink uros | TosLink uros | 0.80 m | Pyöreä | PVC | Antrasiitti | Laatikko Optinen Audiokaapeli | TosLink uros | TosLink uros | 0.80 m | Pyöreä | PVC | Antrasiitti | Laatikko Liitä audiolaite, kuten pelikonsoli, DVD- tai Blu-ray-soitin, vahvistimeen tällä digitaalisella Nedis-merkin optisella audiokaapelilla, jossa on TosLink-liittimet. Liitäntä A: Toslink uros Liitäntä B: Toslink uros (1)
      Nedis Optinen Audiokaapeli | TosLink uros | TosLink uros | 0.80 m | Pyöreä | PVC | Antrasiitti | Laatikko
      • 05412810314201
      • CAGC25000AT075
      2
    • Nedis Kaiutinkaapeli | 2x 2.50 mm² | CCA | 15.0 m | Pyöreä | PVC | Valkoinen | Kääre
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157707497.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236405859.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146875780.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217933311.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165993621.jpg?ts=1
      Nedis Nedis Kaiutinkaapeli | 2x 2.50 mm² | CCA | 15.0 m | Pyöreä | PVC | Valkoinen | Kääre Kaiutinkaapeli | 2x 2.50 mm² | CCA | 15.0 m | Pyöreä | PVC | Valkoinen | Kääre Kaiutinkaapeli | 2x 2.50 mm² | CCA | 15.0 m | Pyöreä | PVC | Valkoinen | Kääre Kiinnitä liittimet balansoituun Nedis-audiokaapeliin ja tee omia audioliitäntöjä ja jatkokaapeleita. Tällä balansoidulla audiokaapelilla on erinomainen suorituskyky. Voit keskittyä rauhassa mahtavan musiikin tekemiseen! Johtimen halkaisija: 2 x 0.250 mm² Halkaisija: 8.6 x 4.3 mm (1)
      Nedis Kaiutinkaapeli | 2x 2.50 mm² | CCA | 15.0 m | Pyöreä | PVC | Valkoinen | Kääre
      • 05412810312771
      • CAGW2500WT150
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 24.10
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 23.92
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 23.92
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 24.10
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 15.89
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 15.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 15.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 15.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 15.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 15.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 15.89
    • info@vertaa.fi