x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Goobay Speaker Cable 2.5mm B/R - 50m

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Goobay Speaker Cable 2.5mm B/R - 50m
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Goobay Speaker Cable 2.5mm B/R - 50m
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Goobay Speaker Cable 2.5mm B/R - 50m
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236404511.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/101642863.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/172641214.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236968770.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/220892268.jpg?ts=1
Goobay Goobay Speaker Cable 2.5mm B/R - 50m Speaker Cable 2.5mm B/R - 50m Speaker Cable 2.5mm B/R - 50m HiFi-äänikaiutinkaapelit kaiuttimille, surround- ja muille äänijärjestelmille (esim. (1)
  • 04040849150821
  • 63978100
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Pituus: 50 m
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri
  • 119.99 142.19 EUR 2
    2
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Bulk-kaiutinkaapeli, 2.5 mm, 50 m, musta / punainen119.99, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      HiFi-äänikaiutinkaapelit kaiuttimille, surround- ja muille äänijärjestelmille (esim.142.19, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Nordic Quality QBULK HDMI-KAAPELI 10M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158089671.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/85752730.jpg?ts=1
      Nordic Quality Nordic Quality QBULK HDMI-KAAPELI 10M QBULK HDMI-KAAPELI 10M QBULK HDMI-KAAPELI 10M HDMI (High Definition Multimedia Interface) alan tuettu, tinkimätön, digitaalinen audio / video-liitäntä. (1)
      Nordic Quality QBULK HDMI-KAAPELI 10M
      • 05706470046085
      • QB-102831
      2
    • DeLOCK HDMI till Displayport adapter, 4K, HDMI ha, DP hona, svart
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169093466.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173092512.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237055571.jpg?ts=1
      DeLOCK DeLOCK HDMI till Displayport adapter, 4K, HDMI ha, DP hona, svart HDMI till Displayport adapter, 4K, HDMI ha, DP hona, svart HDMI till Displayport adapter, 4K, HDMI ha, DP hona, svart DeLOCK HDMI - DisplayPort-sovitin, 4K, 19-pinninen HDMI uros, 20-pinninen DisplayPort naaras, musta Sovitin, jolla voi esim. kytkeä DisplayPort-näytön HDMI-liitäntään. - HDCP 1.3 - Tukee 7.1-ääntä - Piirisarja: STDP-2600 - Suurin resoluutio: 4096 x 2160 taajuudella 30 Hz (2)
      DeLOCK HDMI till Displayport adapter, 4K, HDMI ha, DP hona, svart
      • 04043619626670
      • 49120159
      • DE-62667
      • 62667
      5
    • DeLOCK 82438
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159816022.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116241344.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115709658.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225701912.jpg?ts=1
      DeLOCK DeLOCK 82438 82438 82438 DeLock-kaapeli Mini DisplayPort 1.2 uros > DisplayPort uros 4K 60 Hz 2,0 m Tätä Delockin Mini DisplayPort -kaapelia voidaan käyttää DisplayPort-liitännällä varustettujen laitteiden, esim. näyttöjen, projektorien tai televisioiden, liittämiseen tietokoneeseen tai kannettavaan tietokoneeseen. Kolminkertaisesti suojattu kaapeli tukee jopa Ultra HD -resoluutiota (4K @ 60 Hz) ja on alaspäin yhteensopiva Full-HD 1080p:hen. - Liittimet: 1: 1 x mini DisplayPort uros > 1 x DisplayPort-uros - Sisäänmeno (1)
      DeLOCK 82438
      • 04043619824380
      • DE-82438
      2
    • Goobay GB VGA KAAPELI, 10M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232461135.jpg?ts=1
      Goobay Goobay GB VGA KAAPELI, 10M GB VGA KAAPELI, 10M GB VGA KAAPELI, 10M Goobay VGA kaapeli 10 m Lisätiedot: Liitintyyppi uros / urosLiitin 1 VGALiitin 2 tyyppi urosLiitin 2 VGALiitin 1 tyyppi urosKaapelin pituus, m 10 (2)
      Goobay GB VGA KAAPELI, 10M
      • 04040849933783
      • 93378
      • 63975661
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 124.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 124.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 109.09
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 109.09
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 109.09
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 109.28
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 109.28
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 109.23
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 109.19
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 109.19
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 109.19
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 109.19
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 109.34
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 109.67
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 109.67
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 109.03
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 109.37
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 109.37
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 109.37
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 109.11
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 109.11
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 109.29
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 109.29
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 117.96
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 117.96
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 118.04
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 118.04
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 117.98
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 117.98
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 119.99
    • info@vertaa.fi