x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Diesel Aurinkolasit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 17
    • Diesel DL 0282/S 01A
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126695827.jpg
      Diesel Diesel DL 0282/S 01A DL 0282/S 01A DL 0282/S 01A Diesel DL 0282/S 01A, Neliö aurinkolasit, miesten saatavilla verkossa. Väri: Musta, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 145mm, linssin korkeus: 45mm.. Nenäsilta:23mm. Linssin väri: Harmaa. UV400-suodatin. Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Diesel DL 0282/S 01A
      • 00889214008589
      1
      131.95 EUR
    • Diesel DL 0307 08C
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148847442.jpg
      Diesel Diesel DL 0307 08C DL 0307 08C DL 0307 08C Diesel DL 0307 08C, Pyöreä aurinkolasit, unisex saatavilla verkossa. Väri: Harmaa, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 137mm, linssin korkeus: 43mm.. Nenäsilta:19mm. Linssin väri: Harmaa. UV400-suodatin. Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Diesel DL 0307 08C
      • 00889214093219
      1
      124.95 EUR
    • Diesel DL 0295
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134888625.jpg
      Diesel Diesel DL 0295 DL 0295 DL 0295 Diesel DIESEL DL 0295, Aviator aurinkolasit, miesten saatavilla verkossa. Väri: Hopea, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 134mm, linssin korkeus: 45mm.. Nenäsilta:15mm. Linssin väri: Harmaa. UV400-suodatin. Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Diesel DL 0295
      • 00889214034243
      1
      124.95 EUR
    • Diesel DL 0301
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134888624.jpg
      Diesel Diesel DL 0301 DL 0301 DL 0301 Diesel DIESEL DL 0301, Pyöreä aurinkolasit, unisex saatavilla verkossa. Väri: Musta, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 134mm, linssin korkeus: 47mm.. Nenäsilta:20mm. Linssin väri: Vihreä. UV400-suodatin. Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Diesel DL 0301
      • 00889214034335
      1
      139.95 EUR
    • Diesel DL 0325 30N
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156011574.jpg
      Diesel Diesel DL 0325 30N DL 0325 30N DL 0325 30N Diesel DL 0325 30N, Neliö aurinkolasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Keltainen, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 138mm, linssin korkeus: 47mm.. Nenäsilta:17mm. Linssin väri: Vihreä. UV400-suodatin. Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Diesel DL 0325 30N
      • 00889214143419
      1
      129.95 EUR
    • Diesel DL 0283/S 01A
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126695828.jpg
      Diesel Diesel DL 0283/S 01A DL 0283/S 01A DL 0283/S 01A Diesel DL 0283/S 01A, Pyöreä aurinkolasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Musta, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 141mm, linssin korkeus: 53mm.. Nenäsilta:23mm. Linssin väri: Harmaa. UV400-suodatin. Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Diesel DL 0283/S 01A
      • 00889214008626
      1
      131.95 EUR
    • Diesel DL 0308 16C
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148847484.jpg
      Diesel Diesel DL 0308 16C DL 0308 16C DL 0308 16C Diesel DL 0308 16C, Neliö aurinkolasit, miesten saatavilla verkossa. Väri: Hopea, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 144mm, linssin korkeus: 43mm.. Nenäsilta:15mm. Linssin väri: Harmaa. UV400-suodatin. Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Diesel DL 0308 16C
      • 00889214093288
      1
      124.95 EUR
    • Diesel unisex aurinkolasit, vihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149306993.jpg
      Diesel Diesel unisex aurinkolasit, vihreä unisex aurinkolasit, vihreä unisex aurinkolasit, vihreä (1)
      Diesel unisex aurinkolasit, vihreä
      • 00664689648306
      1
      48.94 EUR
    • Diesel DL 0304
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136564394.jpg
      Diesel Diesel DL 0304 DL 0304 DL 0304 Diesel DIESEL DL 0304, Suorakaide aurinkolasit, miesten saatavilla verkossa. Väri: Musta, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 141mm, linssin korkeus: 34mm.. Nenäsilta:15mm. Linssin väri: Harmaa. UV400-suodatin. Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Diesel DL 0304
      • 00889214034632
      1
      144.95 EUR
    • Diesel DL 0323 01A
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156011642.jpg
      Diesel Diesel DL 0323 01A DL 0323 01A DL 0323 01A Diesel DL 0323 01A, Neliö aurinkolasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Musta, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 141mm, linssin korkeus: 42mm.. Nenäsilta:17mm. Linssin väri: Harmaa. UV400-suodatin. Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Diesel DL 0323 01A
      • 00889214143297
      1
      144.95 EUR
    • Diesel DL 0304
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136564342.jpg
      Diesel Diesel DL 0304 DL 0304 DL 0304 Diesel DIESEL DL 0304, Suorakaide aurinkolasit, miesten saatavilla verkossa. Väri: Läpinäkyvä, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 141mm, linssin korkeus: 34mm.. Nenäsilta:15mm. Linssin väri: Harmaa. UV400-suodatin. Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Diesel DL 0304
      • 00889214034649
      1
      144.95 EUR
    • Diesel DL 0281/S 01C
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126695829.jpg
      Diesel Diesel DL 0281/S 01C DL 0281/S 01C DL 0281/S 01C Diesel DL 0281/S 01C, Butterfly / Cat eye aurinkolasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Musta, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 140mm, linssin korkeus: 46mm.. Nenäsilta:22mm. Linssin väri: Liukuvärjätty harmaa. UV400-suodatin. Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Diesel DL 0281/S 01C
      • 00889214008541
      1
      131.95 EUR
    • Diesel DL 0307 38A
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148847477.jpg
      Diesel Diesel DL 0307 38A DL 0307 38A DL 0307 38A Diesel DL 0307 38A, Pyöreä aurinkolasit, unisex saatavilla verkossa. Väri: Harmaa, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 137mm, linssin korkeus: 43mm.. Nenäsilta:19mm. Linssin väri: Harmaa. UV400-suodatin. Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Diesel DL 0307 38A
      • 00889214093240
      1
      124.95 EUR
    • Diesel DL 0308 08R
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149055675.jpg
      Diesel Diesel DL 0308 08R DL 0308 08R DL 0308 08R Diesel DL 0308 08R, Neliö aurinkolasit, miesten saatavilla verkossa. Väri: Harmaa, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 144mm, linssin korkeus: 43mm.. Nenäsilta:15mm. Linssin väri: Vihreä. UV400-suodatin. Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Diesel DL 0308 08R
      • 00889214093257
      1
      154.95 EUR
    • Diesel DL 0625 / S 32G
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109847658.jpg
      Diesel Diesel DL 0625 / S 32G DL 0625 / S 32G DL 0625 / S 32G Diesel DL 0625 / S 32G, Aviator aurinkolasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Kulta, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 135mm, linssin korkeus: 46mm.. Nenäsilta:19mm. Linssin väri: . UV400-suodatin. Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Diesel DL 0625 / S 32G
      • 00664689943487
      1
      144.95 EUR
    • Diesel DL 0320 08N
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156011655.jpg
      Diesel Diesel DL 0320 08N DL 0320 08N DL 0320 08N Diesel DL 0320 08N, Neliö aurinkolasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Harmaa, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 140mm, linssin korkeus: 43mm.. Nenäsilta:20mm. Linssin väri: Vihreä. UV400-suodatin. Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Diesel DL 0320 08N
      • 00889214143105
      1
      144.95 EUR
    • Diesel DL 0325 02C
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156011569.jpg
      Diesel Diesel DL 0325 02C DL 0325 02C DL 0325 02C Diesel DL 0325 02C, Neliö aurinkolasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Musta, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 138mm, linssin korkeus: 47mm.. Nenäsilta:17mm. Linssin väri: Harmaa. UV400-suodatin. Valmistaja: Marcolin (Deutschland) GmbH. (1)
      Diesel DL 0325 02C
      • 00889214143389
      1
      129.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Polaroid DEFAULT
        • polaroid
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
      • Carrera DEFAULT
        • carrera
      • Julbo DEFAULT
        • julbo
      • Lasten aurinkolasit DEFAULT
        • lapset
    • Merkki (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • Polaroid (polaroid)
      • Gucci (gucci)
      • 100% (100_)
      • Adidas (adidas)
      • Alcon (alcon)
      • Alpina (alpina)
      • Andy Wolf (andy_wolf)
      • Anna-Karin Karlsson (anna_karin_karlsson)
      • Anon (anon)
      • Appertiff (appertiff)
      • Babiators (babiators)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BBB (bbb)
      • Bliz (bliz)
      • Blogger for Mister Spex (blogger_for_mister_spex)
      • Bose (bose)
      • Boss orange (boss_orange)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Carrera Junior (carrera_junior)
      • Carve (carve)
      • Cebe (cebe)
      • Chanel (chanel)
      • Chloé (chloe_)
      • CHPO (chpo)
      • CO Optical (co_optical)
      • Converse (converse)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Derek Lam (derek_lam)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dragon (dragon)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Electric (electric)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • ESCADA (escada)
      • Esprit (esprit)
      • Exel (exel)
      • Eye Connection (eye_connection)
      • Fendi (fendi)
      • Fossil (fossil)
      • Furla (furla)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glassy (glassy)
      • Gloryfy (gloryfy)
      • Goodr (goodr)
      • GUESS (guess)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Humphrey´s Eyewear (humphrey_s_eyewear)
      • Ic! berlin (ic_berlin)
      • Illesteva (illesteva)
      • Inferno Ragazzi (inferno_ragazzi)
      • Jaguar (jaguar)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • Julbo (julbo)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Karen Walker Eyewear (karen_walker_eyewear)
      • Kenzo (kenzo)
      • Ki ET LA (ki_et_la)
      • Komono (komono)
      • König (ko_nig)
      • L.G.R (l_g_r)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le Specs (le_specs)
      • Levi's (levi_s)
      • Linda Farrow (linda_farrow)
      • Lozza (lozza)
      • Lunettes Kollektion (lunettes_kollektion)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Masterdis (masterdis)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Max mara (max_mara)
      • Mcm (mcm)
      • Mcq (mcq)
      • Mexx (mexx)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Michalsky (michalsky)
      • Minibrilla (minibrilla)
      • Mister Spex Collection (mister_spex_collection)
      • Miu Miu (miu_miu)
      • Molo (molo)
      • Moncler (moncler)
      • Moschino (moschino)
      • MSTRDS (mstrds)
      • NEFF (neff)
      • Nike (nike)
      • Northug (northug)
      • O'Neal (o_neal)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Persol (persol)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • POC (poc)
      • Police (police)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Prada Sport (prada_sport)
      • Prestige (prestige)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Kids Shades (real_kids_shades)
      • Red Bull Spect Eyewear (red_bull_spect_eyewear)
      • Reima (reima)
      • Republic (republic)
      • Roxy (roxy)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Silhouette (silhouette)
      • Spect Eyewear (spect_eyewear)
      • SPEKTRE (spektre)
      • Spektrum (spektrum)
      • Spy (spy)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • STONZ (stonz)
      • SUNPOCKET (sunpocket)
      • Super by Retrosuperfuture (super_by_retrosuperfuture)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • TAKE A SHOT (take_a_shot)
      • Technisat (technisat)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Timberland (timberland)
      • Tod'S (tod_s)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Ultralight Classics (ultralight_classics)
      • Upfront (upfront)
      • USWE (uswe)
      • Uvex (uvex)
      • Valentino (valentino)
      • Vans (vans)
      • Versace (versace)
      • Vogue (vogue)
      • Vogue Eyewear (vogue_eyewear)
      • Wiley x (wiley_x)
      • Wo Am (wo_am)
      • Wood fellas (wood_fellas)
      • Woodstock (woodstock)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Hinta (price):
      • < 90 € (budget)
      • 90 € - 140 € (price_2)
      • 140 € - 180 € (price_3)
      • ≥ 180 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
    • Aurinkolasien muoto (aurinkolasien_muoto):
      • Aviator (aviator)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Browline (browline)
      • Butterfly / Cat eye (butterfly_cat_eye)
      • Kapea (kapea)
      • Neliö (nelio_)
      • Sporty (sporty)
      • Suorakaide (suorakaide)
      • Wraparound (wraparound)
    • Kehys (aurinkolasien_tyyppi):
      • Kehyksettömät (kehyksetto_ma_t)
      • Koko kehys (koko_kehys)
      • Puolikehys (puolikehys)
    • Koko (aurinkolasien_koko):
      • Keskikokoinen (keskikokoinen)
      • Pieni (pieni)
      • Suuri (suuri)
      • Todella suuri (todella_suuri)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Malli (group):
      • Adidas Protean (adidas_protean)
      • Carrera 1020/S (carrera_1020_s)
      • Oakley Batwolf (oakley_batwolf)
      • Oakley Crossrange (oakley_crossrange)
      • Oakley Double Edge (oakley_double_edge)
      • Oakley Drop Point (oakley_drop_point)
      • Oakley Frogskins (oakley_frogskins)
      • Oakley Fuel Cell (oakley_fuel_cell)
      • Oakley Gascan (oakley_gascan)
      • Oakley Holbrook (oakley_holbrook)
      • Oakley Holston (oakley_holston)
      • Oakley Latch (oakley_latch)
      • Oakley Mainlink (oakley_mainlink)
      • Oakley Moonlighter (oakley_moonlighter)
      • Oakley Reverie (oakley_reverie)
      • Oakley Sliver (oakley_sliver)
      • Oakley Square Wire (oakley_square_wire)
      • Oakley Straightlink (oakley_straightlink)
      • Oakley Trillbe (oakley_trillbe)
      • Oakley Turbine (oakley_turbine)
      • Oakley TwoFace (oakley_twoface)
      • Polaroid PLD 6066/S (polaroid_pld_6066_s)
      • Ray-Ban Aviator (ray_ban_aviator)
      • Ray-Ban Clubmaster (ray_ban_clubmaster)
      • Ray-Ban Erika (ray_ban_erika)
      • Ray-Ban Justin (ray_ban_justin)
      • Ray-Ban New Wayfarer (ray_ban_new_wayfarer)
      • Ray-Ban Original Wayfarer (ray_ban_original_wayfarer)
      • Ray-Ban Round (ray_ban_round)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi