x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Masterdis Aurinkolasit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Masterdis Likoma Mirror Black blue Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149891194.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133518950.jpg
      Masterdis Masterdis Likoma Mirror Black blue Koko Uni Likoma Mirror Black blue Koko Uni Likoma Mirror Black blue Koko Uni Alhainen hinta, korkea tyyli!MasterDis on lifestye merkki jokoa tuottaa todella siistejä aurinkolaseja! MasterDis Likoma peililasit .Aurinkolasit on varustettu ajattomalla Wayfarer-tyylillä, peililinsseillä ja polykarbonaattikehyksellä. OminaisuudetKehys: 100 % polykarbonaattiaU.V. 400PeililinssiOne sizeMattakumilla päällystetty pinta antaa pehmeän tuntumanLeveys 132 mmKorkeus: 48 mmSankojen pituus 140 mm (1)
      Masterdis Likoma Mirror Black blue Koko Uni
      • 04250284143009
      1
      24.85 EUR
    • Masterdis Likoma Mirror Black green Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133519482.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111894653.jpg
      Masterdis Masterdis Likoma Mirror Black green Koko Uni Likoma Mirror Black green Koko Uni Likoma Mirror Black green Koko Uni Alhainen hinta, korkea tyyli!MasterDis on lifestye merkki jokoa tuottaa todella siistejä aurinkolaseja! MasterDis Likoma peililasit .Aurinkolasit on varustettu ajattomalla Wayfarer-tyylillä, peililinsseillä ja polykarbonaattikehyksellä. OminaisuudetKehys: 100 % polykarbonaattiaU.V. 400PeililinssiOne sizeMattakumilla päällystetty pinta antaa pehmeän tuntumanLeveys 132 mmKorkeus: 48 mmSankojen pituus 140 mm (1)
      Masterdis Likoma Mirror Black green Koko Uni
      • 04250284143016
      1
      24.85 EUR
    • Masterdis Arthur Black Mirror Blue mirror blue Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133519132.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117141056.jpg
      Masterdis Masterdis Arthur Black Mirror Blue mirror blue Koko Uni Arthur Black Mirror Blue mirror blue Koko Uni Arthur Black Mirror Blue mirror blue Koko Uni MasterDis Arthur Black Blue -aurinkolasitKiertueella Arthurin kanssa. Nämä aurinkolasit ei ole ainoastaan MasterDis valmistamat, tulet lisäksi rakastumaan niihin. Koska ne laittavat lapsemme valokeilaan: Eye am falling in love with you, little Arthur. OminaisuudetMattakumilla päällystetty pinta antaa pehmeän tuntumanLeveys 135 mmLinssin leveys 49 mmLinssin korkeus 41 mmSankojen pituus 145 mmNenän selän leveys 21 mmMateriaali: polykarbonaattiBlue -linssiUV 400Peililinssi (1)
      Masterdis Arthur Black Mirror Blue mirror blue Koko Uni
      • 04250284174782
      • 09009044705200
      1
      34.85 EUR
    • Masterdis Arthur Havanna green Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133520737.jpg
      Masterdis Masterdis Arthur Havanna green Koko Uni Arthur Havanna green Koko Uni Arthur Havanna green Koko Uni MasterDis Arthure Havanna -aurinkolasitKiertueella Arthurin kanssa. Nämä aurinkolasit ei ole ainoastaan MSTRDS:n valmistamat, tulet lisäksi rakastumaan niihin. Koska ne laittavat lapsemme valokeilaan: Eye am falling in love with you, little Arthur. OminaisuudetLeveys 135 mmLinssin leveys 49 mmLinssin korkeus 41 mmSankojen pituus 145 mmNenän selän leveys 21 mmMateriaali: polykarbonaattiVihreä linssiUV 400PeililinssiPolarisoitu linssi (1)
      Masterdis Arthur Havanna green Koko Uni
      • 04250284174805
      1
      34.85 EUR
    • Masterdis Pure AV Gun green Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133519111.jpg
      Masterdis Masterdis Pure AV Gun green Koko Uni Pure AV Gun green Koko Uni Pure AV Gun green Koko Uni Spread your wings and fly away!With the Pure AV byMasterDISyou will protect your eyes fromthe sunwith a design that is already an icon. Features100 %polycarbonateshape: aviatorUV 400 lenses (1)
      Masterdis Pure AV Gun green Koko Uni
      • 04250284174881
      1
      deal
      34.85 EUR
    • Masterdis Arthur Havanna rose Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133520771.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130460238.jpg
      Masterdis Masterdis Arthur Havanna rose Koko Uni Arthur Havanna rose Koko Uni Arthur Havanna rose Koko Uni MasterDis Arthur Havanna ShadesOn tour with Arthur. These shades are not only made by MSTRDS, they are also made to fall in love with. Because it makes our kiddies a real eye-catcher, its not a surprise that you will think: Eye am falling in love with you, little Arthur. Featuresmatt rubber coated surface for a soft feelMaterial: PolycarbonateUV 400Mirrored lensPolarized lens (1)
      Masterdis Arthur Havanna rose Koko Uni
      • 04250284174812
      • 09009044705224
      1
      34.85 EUR
    • Masterdis Arthur Black grey Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133520795.jpg
      Masterdis Masterdis Arthur Black grey Koko Uni Arthur Black grey Koko Uni Arthur Black grey Koko Uni Ultimaattista klassikkolookia MasterDis:iltaKiertueella Arthurin kanssa. Nämä aurinkolasit ei ole ainoastaan MSTRDS:n valmistamat, tulet lisäksi rakastumaan niihin. Koska ne laittavat lapsemme valokeilaan: Eye am falling in love with you, little Arthur. OminaisuudetSävytetyt linssitErinomainen istuvuus100 % UV-suojaLogoyksityiskohdat (1)
      Masterdis Arthur Black grey Koko Uni
      • 04250284174768
      1
      34.85 EUR
    • Masterdis Likoma Mirror Sunglasses black / grey Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165325444.jpg
      Masterdis Masterdis Likoma Mirror Sunglasses black / grey Koko Uni Likoma Mirror Sunglasses black / grey Koko Uni Likoma Mirror Sunglasses black / grey Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Masterdis Likoma Mirror Sunglasses black / grey Koko Uni
      • 04250284175215
      1
      24.85 EUR
    • Masterdis Arthur Black green Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133520740.jpg
      Masterdis Masterdis Arthur Black green Koko Uni Arthur Black green Koko Uni Arthur Black green Koko Uni MasterDis Arthur Black -aurinkolasitKiertueella Arthurin kanssa. Nämä aurinkolasit ei ole ainoastaan MSTRDS:n valmistamat, tulet lisäksi rakastumaan niihin. Koska ne laittavat lapsemme valokeilaan: Eye am falling in love with you, little Arthur. OminaisuudetMattakumilla päällystetty pinta antaa pehmeän tuntumanLeveys 135 mmLinssin leveys 49 mmLinssin korkeus 41 mmSankojen pituus 145 mmNenän selän leveys 21 mmMateriaali: polykarbonaattiVihreä linssiUV 400PeililinssiPolarisoitu linssi (1)
      Masterdis Arthur Black green Koko Uni
      • 04250284174775
      1
      34.85 EUR
    • Masterdis Likoma Mirror Black red Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133519526.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111892934.jpg
      Masterdis Masterdis Likoma Mirror Black red Koko Uni Likoma Mirror Black red Koko Uni Likoma Mirror Black red Koko Uni Alhainen hinta, korkea tyyli!MasterDis on lifestye merkki jokoa tuottaa todella siistejä aurinkolaseja! MasterDis Likoma peililasit .Aurinkolasit on varustettu ajattomalla tyylillä, peililinsseillä ja polykarbonaattikehyksellä. OminaisuudetKehys: 100 % polykarbonaattiaU.V. 400PeililinssiOne sizeMattakumilla päällystetty pinta antaa pehmeän tuntumanLeveys 132 mmKorkeus: 48 mmSankojen pituus 140 mm (1)
      Masterdis Likoma Mirror Black red Koko Uni
      • 04250284143030
      1
      24.85 EUR
    • Masterdis Pureav Gold brown Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142420690.jpg
      Masterdis Masterdis Pureav Gold brown Koko Uni Pureav Gold brown Koko Uni Pureav Gold brown Koko Uni Levitä siipesi ja lennä pois.MasterDis Pur AV -mallin avulla olet valmis hankkimaan oman ilma-aluksen ja lentämään aurinkoon. Ja tottakai silmien suojaukseen käytetään UV 400 -linssejä. OminaisuudetAviator-aurinkolasitUV 400 -linssit (1)
      Masterdis Pureav Gold brown Koko Uni
      • 04250284174928
      1
      deal
      34.85 EUR
    • Masterdis Jesica Black blue Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133520755.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113481558.jpg
      Masterdis Masterdis Jesica Black blue Koko Uni Jesica Black blue Koko Uni Jesica Black blue Koko Uni Kyllä Jessicalle!Tämä on must-have, must-see, must-wear: Jessica - MasterDisin valmistamat aurinkolasit eivät ole aivan tavalliset. Asenne elämää kohtaan: Arskat päähän ja suunta kohti aurinkoa! (1)
      Masterdis Jesica Black blue Koko Uni
      • 04250284174720
      1
      34.85 EUR
    • Masterdis Spy Havanna rose Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155942779.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/78875175.jpg
      Masterdis Masterdis Spy Havanna rose Koko Uni Spy Havanna rose Koko Uni Spy Havanna rose Koko Uni Don't be shy - take the SpySinun ei tarvitse olla James Bond, jotta näyttäisit hyvältä MasterDisin Spy Havanna päällä. Tulet olemaan tyyliagentti, joka tietää, että aurinko ei paista vain televisiossa. OminaisuudetAurinkolasit MasterDisiltaKehys Polykarbonaattia ja metalliaUV 400 (1)
      Masterdis Spy Havanna rose Koko Uni
      • 04250284174867
      1
      34.85 EUR
    • Masterdis Spy Havanna green Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155942851.jpg
      Masterdis Masterdis Spy Havanna green Koko Uni Spy Havanna green Koko Uni Spy Havanna green Koko Uni Don't be shy - take the SpySinun ei tarvitse olla James Bond, jotta näyttäisit hyvältä MasterDisin Spy Havanna päällä. Tulet olemaan tyyliagentti, joka tietää, että aurinko ei paista vain televisiossa. OminaisuudetAurinkolasit MasterDisiltaKehys Polykarbonaattia ja metalliaUV 400 (1)
      Masterdis Spy Havanna green Koko Uni
      • 04250284174850
      1
      34.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Polaroid DEFAULT
        • polaroid
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
      • Carrera DEFAULT
        • carrera
      • Julbo DEFAULT
        • julbo
      • Lasten aurinkolasit DEFAULT
        • lapset
      • Serengeti DEFAULT
        • serengeti
    • Merkki (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • Polaroid (polaroid)
      • Gucci (gucci)
      • Bolle (bolle)
      • 100% (100_)
      • Adidas (adidas)
      • Adolfo Dominguez (adolfo_dominguez)
      • Alpina (alpina)
      • Andy Wolf (andy_wolf)
      • Anna-Karin Karlsson (anna_karin_karlsson)
      • Arnette (arnette)
      • Babiators (babiators)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BBB (bbb)
      • Benetton (benetton)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bikkembergs (bikkembergs)
      • Bliz (bliz)
      • Blogger for Mister Spex (blogger_for_mister_spex)
      • Bob Sdrunk (bob_sdrunk)
      • Bose (bose)
      • Boss orange (boss_orange)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Brendel (brendel)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Carve (carve)
      • Cebe (cebe)
      • Chloé (chloe_)
      • Chopard (chopard)
      • CO Optical (co_optical)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • David Beckham (david_beckham)
      • De Puta Madre 69 (de_puta_madre_69)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Dita (dita)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dragon (dragon)
      • Dragon alliance (dragon_alliance)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dunhill (dunhill)
      • Electric (electric)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • EOE (eoe)
      • ESCADA (escada)
      • Esprit (esprit)
      • Fendi (fendi)
      • FILA (fila)
      • Fossil (fossil)
      • Furla (furla)
      • Gant (gant)
      • Gianfranco Ferre (gianfranco_ferre)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glassy (glassy)
      • Gloryfy (gloryfy)
      • GUESS (guess)
      • Guess Marciano (guess_marciano)
      • Guy Laroche (guy_laroche)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Hally & Son (hally_son)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hawkers (hawkers)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Humphrey´s Eyewear (humphrey_s_eyewear)
      • Ic! berlin (ic_berlin)
      • Illesteva (illesteva)
      • Inferno Ragazzi (inferno_ragazzi)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • Jaguar (jaguar)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • John Varvatos (john_varvatos)
      • Julbo (julbo)
      • Just cavalli (just_cavalli)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Karen Millen (karen_millen)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Ki ET LA (ki_et_la)
      • Kodak (kodak)
      • Komono (komono)
      • König (ko_nig)
      • L.G.R (l_g_r)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lanvin (lanvin)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Le Specs (le_specs)
      • Levi's (levi_s)
      • Linda Farrow (linda_farrow)
      • LOEWE (loewe)
      • Lois (lois)
      • Longchamp (longchamp)
      • Lozza (lozza)
      • Lunettes Kollektion (lunettes_kollektion)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marimekko (marimekko)
      • Masterdis (masterdis)
      • Matthew Williamson (matthew_williamson)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Max mara (max_mara)
      • Mcm (mcm)
      • Mcq (mcq)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Mexx (mexx)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Michalsky (michalsky)
      • Mila ZB (mila_zb)
      • Minibrilla (minibrilla)
      • Miss Sixty (miss_sixty)
      • Missoni (missoni)
      • Mister Spex Collection (mister_spex_collection)
      • Miu Miu (miu_miu)
      • Moncler (moncler)
      • More & more (more_more)
      • Moschino (moschino)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Mutrics (mutrics)
      • Muut (muut)
      • NEFF (neff)
      • Nike (nike)
      • Nina Ricci (nina_ricci)
      • Northug (northug)
      • Oliver peoples (oliver_peoples)
      • Oxydo (oxydo)
      • Paltons Sunglasses (paltons_sunglasses)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Persol (persol)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • POC (poc)
      • Police (police)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Prada Sport (prada_sport)
      • Prestige (prestige)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ralph Lauren Eyewear (ralph_lauren_eyewear)
      • Real Kids Shades (real_kids_shades)
      • Red Bull Spect Eyewear (red_bull_spect_eyewear)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Republic (republic)
      • Roxy (roxy)
      • Rudy project (rudy_project)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Serengeti (serengeti)
      • Silhouette (silhouette)
      • Smith (smith)
      • Spect Eyewear (spect_eyewear)
      • Spiderman (spiderman)
      • SPY+ (spy_)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Sting (sting)
      • STONZ (stonz)
      • Sunfold (sunfold)
      • Super by Retrosuperfuture (super_by_retrosuperfuture)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • TAKE A SHOT (take_a_shot)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • TheRubz (therubz)
      • Timberland (timberland)
      • Tod'S (tod_s)
      • Tods (tods)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tory Burch (tory_burch)
      • Tous (tous)
      • Trussardi (trussardi)
      • Ultralight Classics (ultralight_classics)
      • USWE (uswe)
      • Uvex (uvex)
      • V&L (v_l)
      • Valentino (valentino)
      • Vans (vans)
      • Verino (verino)
      • Versace (versace)
      • Viceroy (viceroy)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vogue (vogue)
      • Vogue Eyewear (vogue_eyewear)
      • WEB EYEWEAR (web_eyewear)
      • Wiley x (wiley_x)
      • Wo Am (wo_am)
      • Wood fellas (wood_fellas)
      • Woodstock (woodstock)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zero RH+ (zero_rh_)
    • Hinta (price):
      • < 70 € (budget)
      • 70 € - 125 € (price_2)
      • 125 € - 170 € (price_3)
      • ≥ 170 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
    • Aurinkolasien muoto (aurinkolasien_muoto):
      • Aviator (aviator)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Browline (browline)
      • Butterfly / Cat eye (butterfly_cat_eye)
      • Kapea (kapea)
      • Neliö (nelio_)
      • Sporty (sporty)
      • Suorakaide (suorakaide)
      • Wraparound (wraparound)
    • Kehys (aurinkolasien_tyyppi):
      • Kehyksettömät (kehyksetto_ma_t)
      • Koko kehys (koko_kehys)
      • Puolikehys (puolikehys)
    • Koko (aurinkolasien_koko):
      • Keskikokoinen (keskikokoinen)
      • Pieni (pieni)
      • Suuri (suuri)
      • Todella suuri (todella_suuri)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Malli (group):
      • Adidas Protean (adidas_protean)
      • Carrera 1020/S (carrera_1020_s)
      • Oakley Batwolf (oakley_batwolf)
      • Oakley Catalyst (oakley_catalyst)
      • Oakley Crossrange (oakley_crossrange)
      • Oakley Double Edge (oakley_double_edge)
      • Oakley Drop Point (oakley_drop_point)
      • Oakley Frogskins (oakley_frogskins)
      • Oakley Fuel Cell (oakley_fuel_cell)
      • Oakley Gascan (oakley_gascan)
      • Oakley Holbrook (oakley_holbrook)
      • Oakley Holston (oakley_holston)
      • Oakley Latch (oakley_latch)
      • Oakley Mainlink (oakley_mainlink)
      • Oakley Outpace (oakley_outpace)
      • Oakley Reverie (oakley_reverie)
      • Oakley Sliver (oakley_sliver)
      • Oakley Square Wire (oakley_square_wire)
      • Oakley Trillbe (oakley_trillbe)
      • Oakley Turbine (oakley_turbine)
      • Oakley TwoFace (oakley_twoface)
      • Polaroid PLD 6066/S (polaroid_pld_6066_s)
      • Ray-Ban Aviator (ray_ban_aviator)
      • Ray-Ban Clubmaster (ray_ban_clubmaster)
      • Ray-Ban Erika (ray_ban_erika)
      • Ray-Ban Justin (ray_ban_justin)
      • Ray-Ban New Wayfarer (ray_ban_new_wayfarer)
      • Ray-Ban Original Wayfarer (ray_ban_original_wayfarer)
      • Ray-Ban Round (ray_ban_round)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi