x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Pepe Jeans Aurinkolasit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Pepe Jeans Patty PJ 5151 C4
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132239636.jpg
      Pepe Jeans Pepe Jeans Patty PJ 5151 C4 Patty PJ 5151 C4 Patty PJ 5151 C4 Pepe Jeans Patty PJ 5151 C4, Pyöreä aurinkolasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Kulta, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 132mm, linssin korkeus: 49mm.. Nenäsilta:15mm. Linssin väri: Violetti. UV400-suodatin. Valmistaja: Mondottica. (1)
      Pepe Jeans Patty PJ 5151 C4
      • 04894327289844
      • 04894327333172
      1
      113.95 EUR
    • Pepe Jeans Jessy PJ 5135 C3
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96792085.jpg
      Pepe Jeans Pepe Jeans Jessy PJ 5135 C3 Jessy PJ 5135 C3 Jessy PJ 5135 C3 Pepe Jeans Jessy PJ 5135 C3, Wraparound aurinkolasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Hopea, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 138mm, linssin korkeus: 52mm.. Nenäsilta:0mm. Linssin väri: Harmaa. UV400-suodatin. Valmistaja: Mondottica. (1)
      Pepe Jeans Jessy PJ 5135 C3
      • 04894327227907
      1
      61.75 EUR
    • Pepe Jeans Remi PJ 5158 C7
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140714646.jpg
      Pepe Jeans Pepe Jeans Remi PJ 5158 C7 Remi PJ 5158 C7 Remi PJ 5158 C7 Pepe Jeans Remi PJ 5158 C7, Pyöreä aurinkolasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Kulta, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 133mm, linssin korkeus: 48mm.. Nenäsilta:17mm. Linssin väri: Vihreä. UV400-suodatin. Valmistaja: Mondottica. (1)
      Pepe Jeans Remi PJ 5158 C7
      • 04894327333707
      1
      102.95 EUR
    • Pepe Jeans Flynn PJ 5157 C2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133786131.jpg
      Pepe Jeans Pepe Jeans Flynn PJ 5157 C2 Flynn PJ 5157 C2 Flynn PJ 5157 C2 Pepe Jeans Flynn PJ 5157 C2, Pyöreä aurinkolasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Kulta, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 136mm, linssin korkeus: 42mm.. Nenäsilta:17mm. Linssin väri: Vaaleanpunainen. UV400-suodatin. Valmistaja: Mondottica. (1)
      Pepe Jeans Flynn PJ 5157 C2
      • 04894327333585
      1
      102.95 EUR
    • Pepe Jeans Coby PJ 5155 C4
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141553360.jpg
      Pepe Jeans Pepe Jeans Coby PJ 5155 C4 Coby PJ 5155 C4 Coby PJ 5155 C4 Pepe Jeans Coby PJ 5155 C4, Pyöreä aurinkolasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Hopea, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 138mm, linssin korkeus: 44mm.. Nenäsilta:16mm. Linssin väri: Harmaa. UV400-suodatin. Valmistaja: Mondottica. (1)
      Pepe Jeans Coby PJ 5155 C4
      • 04894327333561
      1
      102.95 EUR
    • Pepe Jeans Patty PJ 5151 C1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132239401.jpg
      Pepe Jeans Pepe Jeans Patty PJ 5151 C1 Patty PJ 5151 C1 Patty PJ 5151 C1 Pepe Jeans Patty PJ 5151 C1, Pyöreä aurinkolasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Musta, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 132mm, linssin korkeus: 49mm.. Nenäsilta:15mm. Linssin väri: Harmaa. UV400-suodatin. Valmistaja: Mondottica. (1)
      Pepe Jeans Patty PJ 5151 C1
      • 04894327333165
      1
      113.95 EUR
    • Pepe Jeans Hollis PJ 5159 C1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132239201.jpg
      Pepe Jeans Pepe Jeans Hollis PJ 5159 C1 Hollis PJ 5159 C1 Hollis PJ 5159 C1 Pepe Jeans Hollis PJ 5159 C1, Pyöreä aurinkolasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Keltainen, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 130mm, linssin korkeus: 46mm.. Nenäsilta:17mm. Linssin väri: Keltainen. UV400-suodatin. Valmistaja: Mondottica. (1)
      Pepe Jeans Hollis PJ 5159 C1
      • 04894327289950
      1
      102.95 EUR
    • Pepe Jeans Jadon PJ 7284 C1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96793973.jpg
      Pepe Jeans Pepe Jeans Jadon PJ 7284 C1 Jadon PJ 7284 C1 Jadon PJ 7284 C1 Pepe Jeans Jadon PJ 7284 C1, Wraparound aurinkolasit, miesten saatavilla verkossa. Väri: Musta, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 142mm, linssin korkeus: 49mm.. Nenäsilta:0mm. Linssin väri: Harmaa. UV400-suodatin. Valmistaja: Mondottica. (1)
      Pepe Jeans Jadon PJ 7284 C1
      • 04894327227778
      1
      102.95 EUR
    • Pepe Jeans Remi PJ 5158 C3
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132239695.jpg
      Pepe Jeans Pepe Jeans Remi PJ 5158 C3 Remi PJ 5158 C3 Remi PJ 5158 C3 Pepe Jeans Remi PJ 5158 C3, Pyöreä aurinkolasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Kulta, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 133mm, linssin korkeus: 48mm.. Nenäsilta:17mm. Linssin väri: Vihreä. UV400-suodatin. Valmistaja: Mondottica. (1)
      Pepe Jeans Remi PJ 5158 C3
      • 04894327333684
      1
      102.95 EUR
    • Pepe Jeans Flynn PJ 5157 C4
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132239678.jpg
      Pepe Jeans Pepe Jeans Flynn PJ 5157 C4 Flynn PJ 5157 C4 Flynn PJ 5157 C4 Pepe Jeans Flynn PJ 5157 C4, Pyöreä aurinkolasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Hopea, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 136mm, linssin korkeus: 42mm.. Nenäsilta:17mm. Linssin väri: Harmaa. UV400-suodatin. Valmistaja: Mondottica. (1)
      Pepe Jeans Flynn PJ 5157 C4
      • 04894327333592
      1
      102.95 EUR
    • Pepe Jeans Finna PJ 5134 C1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96797422.jpg
      Pepe Jeans Pepe Jeans Finna PJ 5134 C1 Finna PJ 5134 C1 Finna PJ 5134 C1 Pepe Jeans Finna PJ 5134 C1, Wraparound aurinkolasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Musta, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 136mm, linssin korkeus: 49mm.. Nenäsilta:0mm. Linssin väri: Harmaa. UV400-suodatin. Valmistaja: Mondottica. (1)
      Pepe Jeans Finna PJ 5134 C1
      • 04894327242610
      1
      102.95 EUR
    • Pepe Jeans Finna PJ 5134 C4
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96800291.jpg
      Pepe Jeans Pepe Jeans Finna PJ 5134 C4 Finna PJ 5134 C4 Finna PJ 5134 C4 Pepe Jeans Finna PJ 5134 C4, Wraparound aurinkolasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Sininen, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 136mm, linssin korkeus: 49mm.. Nenäsilta:0mm. Linssin väri: Vihreä. UV400-suodatin. Valmistaja: Mondottica. (1)
      Pepe Jeans Finna PJ 5134 C4
      • 04894327242603
      1
      102.95 EUR
    • Pepe Jeans Coby PJ 5155 C5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140714647.jpg
      Pepe Jeans Pepe Jeans Coby PJ 5155 C5 Coby PJ 5155 C5 Coby PJ 5155 C5 Pepe Jeans Coby PJ 5155 C5, Pyöreä aurinkolasit, naisten saatavilla verkossa. Väri: Kulta, size Medium, Sash tyyppi: FULLFRAME. Sash leveys: 138mm, linssin korkeus: 44mm.. Nenäsilta:16mm. Linssin väri: Ruskea. UV400-suodatin. Valmistaja: Mondottica. (1)
      Pepe Jeans Coby PJ 5155 C5
      • 04894327333547
      1
      102.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Polaroid DEFAULT
        • polaroid
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
      • Carrera DEFAULT
        • carrera
      • Julbo DEFAULT
        • julbo
      • Lasten aurinkolasit DEFAULT
        • lapset
      • Serengeti DEFAULT
        • serengeti
    • Merkki (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • Polaroid (polaroid)
      • Gucci (gucci)
      • Bolle (bolle)
      • 100% (100_)
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • Alexander mcqueen (alexander_mcqueen)
      • Alpina (alpina)
      • Andy Wolf (andy_wolf)
      • Animal (animal)
      • Anna-Karin Karlsson (anna_karin_karlsson)
      • Babiators (babiators)
      • Baby Banz (baby_banz)
      • Babybanz (babybanz)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Banz (banz)
      • Barberini (barberini)
      • Bbb (bbb)
      • Ben Sherman (ben_sherman)
      • Bliz (bliz)
      • Blogger for Mister Spex (blogger_for_mister_spex)
      • Boss orange (boss_orange)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Carrera Junior (carrera_junior)
      • Carve (carve)
      • Cebe (cebe)
      • Celine (celine)
      • Chloé (chloe_)
      • CO Optical (co_optical)
      • Comma (comma)
      • Derek Lam (derek_lam)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Dior Homme (dior_homme)
      • Dirty Dog (dirty_dog)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dooky (dooky)
      • Dr.Zipe (dr_zipe)
      • Dragon (dragon)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dunhill (dunhill)
      • Electric (electric)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • ESCADA (escada)
      • Esprit (esprit)
      • Exel (exel)
      • Eye Connection (eye_connection)
      • Fendi (fendi)
      • Fossil (fossil)
      • French Connection (french_connection)
      • G-Star (g_star)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glassy (glassy)
      • Gloryfy (gloryfy)
      • Goodr (goodr)
      • GUESS (guess)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Havaianas (havaianas)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Humphrey´s Eyewear (humphrey_s_eyewear)
      • Ic! berlin (ic_berlin)
      • Illesteva (illesteva)
      • Jaguar (jaguar)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • JOOP! (joop_)
      • Julbo (julbo)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Karen Millen (karen_millen)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Ki ET LA (ki_et_la)
      • Kidzbanz (kidzbanz)
      • Komono (komono)
      • König (ko_nig)
      • L.G.R (l_g_r)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lanvin (lanvin)
      • Le Specs (le_specs)
      • Levi's (levi_s)
      • Linda Farrow (linda_farrow)
      • Little marc jacobs (little_marc_jacobs)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • London Retro (london_retro)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lozza (lozza)
      • Lunettes Kollektion (lunettes_kollektion)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Madson (madson)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Masterdis (masterdis)
      • Matthew Williamson (matthew_williamson)
      • Maui jim (maui_jim)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Max mara (max_mara)
      • Mcm (mcm)
      • Mcq (mcq)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Mexx (mexx)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Michalsky (michalsky)
      • Minibrilla (minibrilla)
      • Mister Spex Collection (mister_spex_collection)
      • Miu miu (miu_miu)
      • Moncler (moncler)
      • Moschino (moschino)
      • MSTRDS (mstrds)
      • NEFF (neff)
      • Nike (nike)
      • Nine west (nine_west)
      • Northug (northug)
      • Oliver peoples (oliver_peoples)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Persol (persol)
      • Phillip Lim (phillip_lim)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • POC (poc)
      • Polaroid Junior (polaroid_junior)
      • Polaroid Kids (polaroid_kids)
      • Police (police)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Prada Sport (prada_sport)
      • Prestige (prestige)
      • Puma (puma)
      • Quay Australia (quay_australia)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Kids Shades (real_kids_shades)
      • Red Bull Spect Eyewear (red_bull_spect_eyewear)
      • Reebok (reebok)
      • Republic (republic)
      • Revo (revo)
      • Roxy (roxy)
      • Rudy project (rudy_project)
      • Serengeti (serengeti)
      • Shadez (shadez)
      • Silhouette (silhouette)
      • Sinner (sinner)
      • Smith (smith)
      • Spect Eyewear (spect_eyewear)
      • SPEKTRE (spektre)
      • Spy (spy)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Super by Retrosuperfuture (super_by_retrosuperfuture)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swimpy (swimpy)
      • TAKE A SHOT (take_a_shot)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Row (the_row)
      • Thrasher (thrasher)
      • Timberland (timberland)
      • Tod'S (tod_s)
      • Tom ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Ultralight Classics (ultralight_classics)
      • USWE (uswe)
      • Uvex (uvex)
      • Valentino (valentino)
      • Vans (vans)
      • Versace (versace)
      • Vespa (vespa)
      • Victoria Beckham (victoria_beckham)
      • Vogue (vogue)
      • Vogue Eyewear (vogue_eyewear)
      • Wo Am (wo_am)
      • Wood fellas (wood_fellas)
      • Woodstock (woodstock)
      • Xlc (xlc)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zoobug (zoobug)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 80€ (low)
      • 80€ - 120€ (medium)
      • > 120€ (high)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Aurinkolasien muoto (aurinkolasien_muoto):
      • Aviator (aviator)
      • Browline (browline)
      • Butterfly / Cat eye (butterfly_cat_eye)
      • Kapea (kapea)
      • Neliö (nelio_)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Sporty (sporty)
      • Suorakaide (suorakaide)
      • Wraparound (wraparound)
    • Aurinkolasien tyyppi (aurinkolasien_tyyppi):
      • Kehyksettömät (kehyksetto_ma_t)
      • Koko kehys (koko_kehys)
      • Puolikehys (puolikehys)
    • Koko (aurinkolasien_koko):
      • Keskikokoinen (keskikokoinen)
      • Pieni (pieni)
      • Suuri (suuri)
    • Malli (group):
      • Adidas Protean (adidas_protean)
      • Adidas Wayfinder (adidas_wayfinder)
      • Carrera 1006/S (carrera_1006_s)
      • Carrera 1020/S (carrera_1020_s)
      • Oakley Batwolf (oakley_batwolf)
      • Oakley Catalyst (oakley_catalyst)
      • Oakley Crossrange (oakley_crossrange)
      • Oakley Double Edge (oakley_double_edge)
      • Oakley Drop Point (oakley_drop_point)
      • Oakley Elmont (oakley_elmont)
      • Oakley Feedback (oakley_feedback)
      • Oakley Frogskins (oakley_frogskins)
      • Oakley Fuel Cell (oakley_fuel_cell)
      • Oakley Gascan (oakley_gascan)
      • Oakley Holbrook (oakley_holbrook)
      • Oakley Holston (oakley_holston)
      • Oakley Jupiter Squared (oakley_jupiter_squared)
      • Oakley Latch (oakley_latch)
      • Oakley Mainlink (oakley_mainlink)
      • Oakley Moonlighter (oakley_moonlighter)
      • Oakley Outpace (oakley_outpace)
      • Oakley Reverie (oakley_reverie)
      • Oakley Sliver (oakley_sliver)
      • Oakley Square Wire (oakley_square_wire)
      • Oakley Trillbe (oakley_trillbe)
      • Oakley Turbine (oakley_turbine)
      • Oakley TwoFace (oakley_twoface)
      • Polaroid PLD 6066/S (polaroid_pld_6066_s)
      • Ray-Ban Aviator (ray_ban_aviator)
      • Ray-Ban Clubmaster (ray_ban_clubmaster)
      • Ray-Ban Erika (ray_ban_erika)
      • Ray-Ban Justin (ray_ban_justin)
      • Ray-Ban New Wayfarer (ray_ban_new_wayfarer)
      • Ray-Ban Original Wayfarer (ray_ban_original_wayfarer)
      • Ray-Ban Round (ray_ban_round)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi