x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Prestige Aurinkolasit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Prestige PARKER P5 No Size SILVER
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113340874.jpg
      Prestige Prestige PARKER P5 No Size SILVER PARKER P5 No Size SILVER PARKER P5 No Size SILVER (5)
      Prestige PARKER P5 No Size SILVER
      1
      most_sold
      14.99 EUR
    • Prestige MEMPHIS P5 No Size BLACK
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113341420.jpg
      Prestige Prestige MEMPHIS P5 No Size BLACK MEMPHIS P5 No Size BLACK MEMPHIS P5 No Size BLACK (5)
      Prestige MEMPHIS P5 No Size BLACK
      1
      14.99 EUR
    • Prestige SAWYER P5 No Size GOLD
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113341882.jpg
      Prestige Prestige SAWYER P5 No Size GOLD SAWYER P5 No Size GOLD SAWYER P5 No Size GOLD (2)
      Prestige SAWYER P5 No Size GOLD
      1
      14.99 EUR
    • Prestige KARTER P6 No Size BLACK
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137852766.jpg
      Prestige Prestige KARTER P6 No Size BLACK KARTER P6 No Size BLACK KARTER P6 No Size BLACK (2)
      Prestige KARTER P6 No Size BLACK
      1
      17.99 EUR
    • Prestige ANETTE P5 No Size BROWN
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137729024.jpg
      Prestige Prestige ANETTE P5 No Size BROWN ANETTE P5 No Size BROWN ANETTE P5 No Size BROWN (1)
      Prestige ANETTE P5 No Size BROWN
      1
      14.99 EUR
    • Prestige LOVISA P4 No Size BLACK
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134253482.jpg
      Prestige Prestige LOVISA P4 No Size BLACK LOVISA P4 No Size BLACK LOVISA P4 No Size BLACK (1)
      Prestige LOVISA P4 No Size BLACK
      1
      12.99 EUR
    • Prestige SCOUT P8 No Size BLACK/BLUE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111825169.jpg
      Prestige Prestige SCOUT P8 No Size BLACK/BLUE SCOUT P8 No Size BLACK/BLUE SCOUT P8 No Size BLACK/BLUE (1)
      Prestige SCOUT P8 No Size BLACK/BLUE
      1
      24.99 EUR
    • Prestige STANLEY P6 No Size CLEAR
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137852706.jpg
      Prestige Prestige STANLEY P6 No Size CLEAR STANLEY P6 No Size CLEAR STANLEY P6 No Size CLEAR (1)
      Prestige STANLEY P6 No Size CLEAR
      1
      17.99 EUR
    • Prestige KINGSLEY P5 No Size BROWN
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137728911.jpg
      Prestige Prestige KINGSLEY P5 No Size BROWN KINGSLEY P5 No Size BROWN KINGSLEY P5 No Size BROWN (1)
      Prestige KINGSLEY P5 No Size BROWN
      1
      14.99 EUR
    • Prestige CELIA P7 No Size SHINY BLACK
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137729124.jpg
      Prestige Prestige CELIA P7 No Size SHINY BLACK CELIA P7 No Size SHINY BLACK CELIA P7 No Size SHINY BLACK Aurinkolasit. Aikuisten koko; one size. (1)
      Prestige CELIA P7 No Size SHINY BLACK
      1
      19.99 EUR
    • Prestige MARION P8 No Size GOLD
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137729155.jpg
      Prestige Prestige MARION P8 No Size GOLD MARION P8 No Size GOLD MARION P8 No Size GOLD (1)
      Prestige MARION P8 No Size GOLD
      1
      24.99 EUR
    • Prestige HARRIET P7 No Size GOLD
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137729122.jpg
      Prestige Prestige HARRIET P7 No Size GOLD HARRIET P7 No Size GOLD HARRIET P7 No Size GOLD (1)
      Prestige HARRIET P7 No Size GOLD
      1
      19.99 EUR
    • Prestige LUCKY P6 No Size BLACK
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137729125.jpg
      Prestige Prestige LUCKY P6 No Size BLACK LUCKY P6 No Size BLACK LUCKY P6 No Size BLACK (1)
      Prestige LUCKY P6 No Size BLACK
      1
      17.99 EUR
    • Prestige LUCETTE P6 No Size GOLD
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137729031.jpg
      Prestige Prestige LUCETTE P6 No Size GOLD LUCETTE P6 No Size GOLD LUCETTE P6 No Size GOLD (1)
      Prestige LUCETTE P6 No Size GOLD
      1
      17.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Polaroid DEFAULT
        • polaroid
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
      • Carrera DEFAULT
        • carrera
      • Julbo DEFAULT
        • julbo
      • Lasten aurinkolasit DEFAULT
        • lapset
      • Serengeti DEFAULT
        • serengeti
    • Merkki (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • Polaroid (polaroid)
      • Gucci (gucci)
      • Bolle (bolle)
      • 100% (100_)
      • Adidas (adidas)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Alexander mcqueen (alexander_mcqueen)
      • Alpina (alpina)
      • Andy Wolf (andy_wolf)
      • Animal (animal)
      • Anna-Karin Karlsson (anna_karin_karlsson)
      • Anon (anon)
      • Appertiff (appertiff)
      • Baby Banz (baby_banz)
      • Babybanz (babybanz)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Banz (banz)
      • Barberini (barberini)
      • Bbb (bbb)
      • Ben Sherman (ben_sherman)
      • Bliz (bliz)
      • Blogger for Mister Spex (blogger_for_mister_spex)
      • Booster Motorcycle Products (booster_motorcycle_products)
      • Boss orange (boss_orange)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Carrera Junior (carrera_junior)
      • Carve (carve)
      • Cebe (cebe)
      • Celine (celine)
      • Chloé (chloe_)
      • CO Optical (co_optical)
      • Comma (comma)
      • Cutler and Gross (cutler_and_gross)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Dior Homme (dior_homme)
      • Dirty Dog (dirty_dog)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dooky (dooky)
      • Dr. Zipe (dr_zipe)
      • Dragon (dragon)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dunhill (dunhill)
      • Electric (electric)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • ESCADA (escada)
      • Esprit (esprit)
      • Exel (exel)
      • Eye Connection (eye_connection)
      • Fendi (fendi)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • FXR (fxr)
      • G-Star (g_star)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glassy (glassy)
      • Gloryfy (gloryfy)
      • GUESS (guess)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Happy Hour (happy_hour)
      • Havaianas (havaianas)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Humphrey´s Eyewear (humphrey_s_eyewear)
      • Ic! berlin (ic_berlin)
      • Illesteva (illesteva)
      • Jaguar (jaguar)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • JOOP! (joop_)
      • Julbo (julbo)
      • Just cavalli (just_cavalli)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Karen Walker Eyewear (karen_walker_eyewear)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Kidzbanz (kidzbanz)
      • Komono (komono)
      • L.G.R (l_g_r)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lanvin (lanvin)
      • Le Specs (le_specs)
      • Levi's (levi_s)
      • Linda Farrow (linda_farrow)
      • Little marc jacobs (little_marc_jacobs)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • London Retro (london_retro)
      • Lozza (lozza)
      • Lunettes Kollektion (lunettes_kollektion)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marshall (marshall)
      • Masterdis (masterdis)
      • Matthew Williamson (matthew_williamson)
      • Maui jim (maui_jim)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Max mara (max_mara)
      • Mcm (mcm)
      • Mcq (mcq)
      • MediaShop (mediashop)
      • Mexx (mexx)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Michalsky (michalsky)
      • Mister Spex Collection (mister_spex_collection)
      • MisterBling AB (misterbling_ab)
      • Miu miu (miu_miu)
      • Moschino (moschino)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Nautica (nautica)
      • NEFF (neff)
      • Nike (nike)
      • Nine west (nine_west)
      • Oliver peoples (oliver_peoples)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Persol (persol)
      • Phillip Lim (phillip_lim)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • POC (poc)
      • Polaroid Junior (polaroid_junior)
      • Polaroid Kids (polaroid_kids)
      • Police (police)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Prada Sport (prada_sport)
      • Prestige (prestige)
      • Puma (puma)
      • Quay (quay)
      • Quay Australia (quay_australia)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Bull Spect Eyewear (red_bull_spect_eyewear)
      • Revo (revo)
      • Rip-curl (rip_curl)
      • Rose (rose)
      • Roxy (roxy)
      • Rudy project (rudy_project)
      • Serengeti (serengeti)
      • Shadez (shadez)
      • Silhouette (silhouette)
      • Sinner (sinner)
      • Smith (smith)
      • Spect Eyewear (spect_eyewear)
      • SPEKTRE (spektre)
      • Spektrum (spektrum)
      • Spy (spy)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Super by Retrosuperfuture (super_by_retrosuperfuture)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swimpy (swimpy)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Row (the_row)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tifosi (tifosi)
      • Timberland (timberland)
      • Tod'S (tod_s)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Ultralight Classics (ultralight_classics)
      • Uvex (uvex)
      • Valentino (valentino)
      • Vans (vans)
      • Versace (versace)
      • Vespa (vespa)
      • Vogue (vogue)
      • Vogue Eyewear (vogue_eyewear)
      • West Coast Choppers (west_coast_choppers)
      • Wood fellas (wood_fellas)
      • Xlc (xlc)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zoobug (zoobug)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 80€ (low)
      • 80€ - 120€ (medium)
      • > 120€ (high)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Aurinkolasien muoto (aurinkolasien_muoto):
      • Aviator (aviator)
      • Browline (browline)
      • Butterfly / Cat eye (butterfly_cat_eye)
      • Kapea (kapea)
      • Neliö (nelio_)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Sporty (sporty)
      • Suorakaide (suorakaide)
      • Wraparound (wraparound)
    • Aurinkolasien tyyppi (aurinkolasien_tyyppi):
      • Kehyksettömät (kehyksetto_ma_t)
      • Koko kehys (koko_kehys)
      • Puolikehys (puolikehys)
    • Koko (aurinkolasien_koko):
      • Keskikokoinen (keskikokoinen)
      • Pieni (pieni)
      • Suuri (suuri)
      • Todella suuri (todella_suuri)
    • Malli (group):
      • Adidas Protean (adidas_protean)
      • Adidas Wayfinder (adidas_wayfinder)
      • Carrera 1006/S (carrera_1006_s)
      • Carrera 1020/S (carrera_1020_s)
      • Oakley Batwolf (oakley_batwolf)
      • Oakley Catalyst (oakley_catalyst)
      • Oakley Crossrange (oakley_crossrange)
      • Oakley Double Edge (oakley_double_edge)
      • Oakley Drop Point (oakley_drop_point)
      • Oakley Elmont (oakley_elmont)
      • Oakley Feedback (oakley_feedback)
      • Oakley Frogskins (oakley_frogskins)
      • Oakley Fuel Cell (oakley_fuel_cell)
      • Oakley Gascan (oakley_gascan)
      • Oakley Holbrook (oakley_holbrook)
      • Oakley Holston (oakley_holston)
      • Oakley Jupiter Squared (oakley_jupiter_squared)
      • Oakley Latch (oakley_latch)
      • Oakley Mainlink (oakley_mainlink)
      • Oakley Moonlighter (oakley_moonlighter)
      • Oakley Outpace (oakley_outpace)
      • Oakley Reverie (oakley_reverie)
      • Oakley Sliver (oakley_sliver)
      • Oakley Square Wire (oakley_square_wire)
      • Oakley Straightlink (oakley_straightlink)
      • Oakley Stringer (oakley_stringer)
      • Oakley Trillbe (oakley_trillbe)
      • Oakley Turbine (oakley_turbine)
      • Oakley TwoFace (oakley_twoface)
      • Polaroid PLD 6066/S (polaroid_pld_6066_s)
      • Ray-Ban Aviator (ray_ban_aviator)
      • Ray-Ban Clubmaster (ray_ban_clubmaster)
      • Ray-Ban Erika (ray_ban_erika)
      • Ray-Ban Justin (ray_ban_justin)
      • Ray-Ban New Wayfarer (ray_ban_new_wayfarer)
      • Ray-Ban Original Wayfarer (ray_ban_original_wayfarer)
      • Ray-Ban Round (ray_ban_round)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi