x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Serengeti Aurinkolasit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Serengeti Dante 7113
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168211117.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133429405.jpg
      Serengeti Serengeti Dante 7113 Dante 7113 Dante 7113 Serengeti Dante 7113 (5)
      Serengeti Dante 7113
      • 00726644068335
      1
      233.90 EUR
    • Serengeti Positano
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154240246.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154240247.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168998644.jpg
      Serengeti Serengeti Positano Positano Positano Serengeti Positano 8370 (1)
      Serengeti Positano
      • 00726644091173
      2
      183.90 EUR
    • Serengeti Bormio
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152382390.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152382392.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169133590.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98934235.jpg
      Serengeti Serengeti Bormio Bormio Bormio Serengeti Bormio miesten aurinkolasit sopivat loistavasti autoiluun. Näissä ajattoman klassisissa aurinkolaseissa on kaarevat. ruskeat kehykset ja ruskeat polarisoivat. auringossa tummuvat linssit. (1)
      Serengeti Bormio
      • 00726644088845
      1
      263.90 EUR
    • Serengeti Agata 8777
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152382690.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152382692.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167469935.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140093954.jpg
      Serengeti Serengeti Agata 8777 Agata 8777 Agata 8777 Serengeti Agata 8777 naisten aurinkolasit sopivat loistavasti autoiluun. Näissä aurinkolaseissa on kantikkaat. ruskeat kehykset ja ruskeat polarisoivat ja liukuvärjätyt linssit. (1)
      Serengeti Agata 8777
      • 00726644099629
      1
      283.90 EUR
    • Serengeti Livorno 7456 Dark Tortoise
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169318528.jpg
      Serengeti Serengeti Livorno 7456 Dark Tortoise Livorno 7456 Dark Tortoise Livorno 7456 Dark Tortoise Serengeti Livorno 7456 Dark Tortoise (1)
      Serengeti Livorno 7456 Dark Tortoise
      • 00726644074268
      1
      132.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Polaroid DEFAULT
        • polaroid
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
      • Carrera DEFAULT
        • carrera
      • Julbo DEFAULT
        • julbo
      • Lasten aurinkolasit DEFAULT
        • lapset
      • Serengeti DEFAULT
        • serengeti
    • Merkki (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • Polaroid (polaroid)
      • Gucci (gucci)
      • Bolle (bolle)
      • 100% (100_)
      • Adidas (adidas)
      • Adolfo Dominguez (adolfo_dominguez)
      • Alpina (alpina)
      • Andy Wolf (andy_wolf)
      • Anna-Karin Karlsson (anna_karin_karlsson)
      • Anon (anon)
      • Arena (arena)
      • Arnette (arnette)
      • Babiators (babiators)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BBB (bbb)
      • Benetton (benetton)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bikkembergs (bikkembergs)
      • Bliz (bliz)
      • Blogger for Mister Spex (blogger_for_mister_spex)
      • Bob Sdrunk (bob_sdrunk)
      • Bose (bose)
      • Boss orange (boss_orange)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Carve (carve)
      • Cebe (cebe)
      • Cecotec (cecotec)
      • CHiMi Eyewear (chimi_eyewear)
      • Chloé (chloe_)
      • Chopard (chopard)
      • CO Optical (co_optical)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Derek Lam (derek_lam)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dita (dita)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dragon (dragon)
      • Dragon alliance (dragon_alliance)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dunhill (dunhill)
      • Electric (electric)
      • Emilio Pucci (emilio_pucci)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • EOE (eoe)
      • Ermenegildo Zegna (ermenegildo_zegna)
      • ESCADA (escada)
      • Esprit (esprit)
      • Fendi (fendi)
      • FILA (fila)
      • Fossil (fossil)
      • Furla (furla)
      • Gant (gant)
      • Gianfranco Ferre (gianfranco_ferre)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Glassy (glassy)
      • Gloryfy (gloryfy)
      • GUESS (guess)
      • Guess Marciano (guess_marciano)
      • Guy Laroche (guy_laroche)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Hally & Son (hally_son)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hawkers (hawkers)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Humphrey´s Eyewear (humphrey_s_eyewear)
      • I.C.O.N. (i_c_o_n_)
      • Ic! berlin (ic_berlin)
      • Illesteva (illesteva)
      • Inferno Ragazzi (inferno_ragazzi)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • Jacques Lemans (jacques_lemans)
      • Jaguar (jaguar)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • JOOP! (joop_)
      • Julbo (julbo)
      • Just cavalli (just_cavalli)
      • Kapten&Son (kapten_son)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Ki ET LA (ki_et_la)
      • Kodak (kodak)
      • Komono (komono)
      • König (ko_nig)
      • L.G.R (l_g_r)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Le Specs (le_specs)
      • Levi's (levi_s)
      • Linda Farrow (linda_farrow)
      • LOEWE (loewe)
      • Lois (lois)
      • Longchamp (longchamp)
      • Lozza (lozza)
      • Lunettes Kollektion (lunettes_kollektion)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marimekko (marimekko)
      • Masterdis (masterdis)
      • Matthew Williamson (matthew_williamson)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Max mara (max_mara)
      • Mcm (mcm)
      • McQ (mcq)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Mexx (mexx)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Michalsky (michalsky)
      • Mila ZB (mila_zb)
      • Minibrilla (minibrilla)
      • Miss Sixty (miss_sixty)
      • Missoni (missoni)
      • Mister Spex Collection (mister_spex_collection)
      • Miu Miu (miu_miu)
      • Moncler (moncler)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • More & more (more_more)
      • Moschino (moschino)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Mutrics (mutrics)
      • NEFF (neff)
      • Nike (nike)
      • Nina Ricci (nina_ricci)
      • None (none)
      • Northug (northug)
      • Oliver peoples (oliver_peoples)
      • One (one)
      • Oxydo (oxydo)
      • Paltons Sunglasses (paltons_sunglasses)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Persol (persol)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • POC (poc)
      • Police (police)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Prada Sport (prada_sport)
      • Prestige (prestige)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Quttin (quttin)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ralph Lauren Eyewear (ralph_lauren_eyewear)
      • Real Kids Shades (real_kids_shades)
      • Red Bull Spect Eyewear (red_bull_spect_eyewear)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Republic (republic)
      • Roxy (roxy)
      • Rudy project (rudy_project)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Serengeti (serengeti)
      • Shiseido (shiseido)
      • Silhouette (silhouette)
      • Smith (smith)
      • SPC (spc)
      • Spect Eyewear (spect_eyewear)
      • St. Moriz (st_moriz)
      • State Of Wow (state_of_wow)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Sting (sting)
      • STONZ (stonz)
      • Sunfold (sunfold)
      • Super by Retrosuperfuture (super_by_retrosuperfuture)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • TAKE A SHOT (take_a_shot)
      • TBD Eyewear (tbd_eyewear)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • TheRubz (therubz)
      • Timberland (timberland)
      • Tod'S (tod_s)
      • Tom ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tory Burch (tory_burch)
      • Tous (tous)
      • Trolls (trolls)
      • Trussardi (trussardi)
      • Ultralight Classics (ultralight_classics)
      • USWE (uswe)
      • Uvex (uvex)
      • V&L (v_l)
      • Valentino (valentino)
      • Vans (vans)
      • Vasuma (vasuma)
      • Verino (verino)
      • Versace (versace)
      • Vespa (vespa)
      • Viceroy (viceroy)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vogue (vogue)
      • Vogue Eyewear (vogue_eyewear)
      • Vuarnet (vuarnet)
      • Wiley x (wiley_x)
      • Wo Am (wo_am)
      • Wood fellas (wood_fellas)
      • Woodstock (woodstock)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zero RH+ (zero_rh_)
    • Hinta (price):
      • < 75 € (budget)
      • 75 € - 125 € (price_2)
      • 125 € - 170 € (price_3)
      • ≥ 170 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
    • Aurinkolasien muoto (aurinkolasien_muoto):
      • Aviator (aviator)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Browline (browline)
      • Butterfly / Cat eye (butterfly_cat_eye)
      • Kapea (kapea)
      • Neliö (nelio_)
      • Sporty (sporty)
      • Suorakaide (suorakaide)
      • Wraparound (wraparound)
    • Kehys (aurinkolasien_tyyppi):
      • Kehyksettömät (kehyksetto_ma_t)
      • Koko kehys (koko_kehys)
      • Puolikehys (puolikehys)
    • Koko (aurinkolasien_koko):
      • Keskikokoinen (keskikokoinen)
      • Pieni (pieni)
      • Suuri (suuri)
      • Todella suuri (todella_suuri)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Malli (group):
      • Adidas Protean (adidas_protean)
      • Carrera 1020/S (carrera_1020_s)
      • Oakley Batwolf (oakley_batwolf)
      • Oakley Catalyst (oakley_catalyst)
      • Oakley Crossrange (oakley_crossrange)
      • Oakley Double Edge (oakley_double_edge)
      • Oakley Drop Point (oakley_drop_point)
      • Oakley Feedback (oakley_feedback)
      • Oakley Frogskins (oakley_frogskins)
      • Oakley Fuel Cell (oakley_fuel_cell)
      • Oakley Gascan (oakley_gascan)
      • Oakley Holbrook (oakley_holbrook)
      • Oakley Holston (oakley_holston)
      • Oakley Latch (oakley_latch)
      • Oakley Mainlink (oakley_mainlink)
      • Oakley Outpace (oakley_outpace)
      • Oakley Reverie (oakley_reverie)
      • Oakley Sliver (oakley_sliver)
      • Oakley Square Wire (oakley_square_wire)
      • Oakley Trillbe (oakley_trillbe)
      • Oakley Turbine (oakley_turbine)
      • Oakley TwoFace (oakley_twoface)
      • Polaroid PLD 6066/S (polaroid_pld_6066_s)
      • Ray-Ban Aviator (ray_ban_aviator)
      • Ray-Ban Clubmaster (ray_ban_clubmaster)
      • Ray-Ban Erika (ray_ban_erika)
      • Ray-Ban Justin (ray_ban_justin)
      • Ray-Ban New Wayfarer (ray_ban_new_wayfarer)
      • Ray-Ban Original Wayfarer (ray_ban_original_wayfarer)
      • Ray-Ban Round (ray_ban_round)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi