x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Spect Eyewear Aurinkolasit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Spect Eyewear LACE-001P Black smoke with gold flash pol Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133786379.jpg
      Spect Eyewear Spect Eyewear LACE-001P Black smoke with gold flash pol Koko Uni LACE-001P Black smoke with gold flash pol Koko Uni LACE-001P Black smoke with gold flash pol Koko Uni Uusi standardi,aktiiviseen elämäntyyliisiTyylikkäät aurinkolasit RedBull:illta jokapäiväiseen käyttöön. Korkealaatuiset materiaalit Runko sisältää kumiset viimeistelyt,uniikin lookin ja fiiliksen tuomiseksi Ominaisuudet.Korkeaa laatuuinen runko TR90Polarisoitu linssi UV-suoja 400 (1)
      Spect Eyewear LACE-001P Black smoke with gold flash pol Koko Uni
      • 09009507380852
      1
      69.95 EUR
    • Spect Eyewear Sound Matte Black smoke polarized Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159894603.jpg
      Spect Eyewear Spect Eyewear Sound Matte Black smoke polarized Koko Uni Sound Matte Black smoke polarized Koko Uni Sound Matte Black smoke polarized Koko Uni Pyöristetty kehys ja upeat yksityiskohdat: Sound-aurinkolasit Spect EyeweariltaSpect Eyewear yhdistää tyylin ja käytännöllisyyden aurinkolasidesignissaan. Ei ihme, että kaikki brändin aurinkolasit on varustettu polarisoiduilla linsseillä ja klassisilla, mutta tyylikkäillä kehyksillä. Et voi mennä vikaan Soundin kaltaisilla aurinkolaseilla. Polarisoidut linssit Aurinkoisina päivinä polarisoiduilla linsseillä varustetut aurinkolasit minimoivat heijastuksia ja tarjoavat enemmän kontrastia. Ne vo... (1)
      Spect Eyewear Sound Matte Black smoke polarized Koko Uni
      • 09009507303097
      1
      deal
      137.95 EUR
    • Spect Eyewear LAKE-002P Black smoke w turquoise mir pol Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152578697.jpg
      Spect Eyewear Spect Eyewear LAKE-002P Black smoke w turquoise mir pol Koko Uni LAKE-002P Black smoke w turquoise mir pol Koko Uni LAKE-002P Black smoke w turquoise mir pol Koko Uni Red Bull SPECT Eyewearin LAKE-002P BlackRed Bull SPECT Eyewearin LAKE ovat klassiset suorakaiteen muotoiset aurinkolasit. Ne ovat niin mukavat käyttää, että pian unohdat, että sinulla on ne nenälläsi. OminaisuudetAurinkolasit Red Bull SPECT EyeweariltaRed Bull SPECT Eyewear -logo sangassaPolarisoidut polykarbonaattilinssit, joissa 100% UV-suojaTukeva, mukava kehys pehmeäntuntuisella viimeistelylläUnisexKehyksen materiaali: TR90 (1)
      Spect Eyewear LAKE-002P Black smoke w turquoise mir pol Koko Uni
      • 09009507381873
      1
      69.95 EUR
    • Spect Eyewear LACE -aurinkolasit, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159864435.jpg
      Spect Eyewear Spect Eyewear LACE -aurinkolasit, valkoinen LACE -aurinkolasit, valkoinen LACE -aurinkolasit, valkoinen (1)
      Spect Eyewear LACE -aurinkolasit, valkoinen
      • 09009507380920
      1
      86.00 EUR
    • Spect Eyewear LAKE-003P X'tal Light Grey smoke with silver mirror Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160640905.jpg
      Spect Eyewear Spect Eyewear LAKE-003P X'tal Light Grey smoke with silver mirror Koko Uni LAKE-003P X'tal Light Grey smoke with silver mirror Koko Uni LAKE-003P X'tal Light Grey smoke with silver mirror Koko Uni Loistava käyttömukavuus täydellisillä näkymillä.OminaisuudetRed Bull SPECT EyewearTR90 kehysKestävä, joustava ja erittäin kevytPolykarbonaatti linssi, kestävä ja rikkoutumatonUV-suojaKulmikas silmälasi kehysPehmeäntuntuinen viimeistely (1)
      Spect Eyewear LAKE-003P X'tal Light Grey smoke with silver mirror Koko Uni
      • 09009507381903
      1
      69.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Polaroid DEFAULT
        • polaroid
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
      • Carrera DEFAULT
        • carrera
      • Julbo DEFAULT
        • julbo
      • Lasten aurinkolasit DEFAULT
        • lapset
      • Serengeti DEFAULT
        • serengeti
    • Merkki (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • Polaroid (polaroid)
      • Gucci (gucci)
      • Bolle (bolle)
      • 100% (100_)
      • Adidas (adidas)
      • Adolfo Dominguez (adolfo_dominguez)
      • Alpina (alpina)
      • Andy Wolf (andy_wolf)
      • Anna-Karin Karlsson (anna_karin_karlsson)
      • Arnette (arnette)
      • Babiators (babiators)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BBB (bbb)
      • Benetton (benetton)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bikkembergs (bikkembergs)
      • Bliz (bliz)
      • Blogger for Mister Spex (blogger_for_mister_spex)
      • Bob Sdrunk (bob_sdrunk)
      • Bose (bose)
      • Boss orange (boss_orange)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Brendel (brendel)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Carve (carve)
      • Cebe (cebe)
      • Chloé (chloe_)
      • Chopard (chopard)
      • CO Optical (co_optical)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • David Beckham (david_beckham)
      • De Puta Madre 69 (de_puta_madre_69)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Dita (dita)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dragon (dragon)
      • Dragon alliance (dragon_alliance)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dunhill (dunhill)
      • Electric (electric)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • EOE (eoe)
      • ESCADA (escada)
      • Esprit (esprit)
      • Fendi (fendi)
      • FILA (fila)
      • Fossil (fossil)
      • Furla (furla)
      • Gant (gant)
      • Gianfranco Ferre (gianfranco_ferre)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glassy (glassy)
      • Gloryfy (gloryfy)
      • GUESS (guess)
      • Guess Marciano (guess_marciano)
      • Guy Laroche (guy_laroche)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Hally & Son (hally_son)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hawkers (hawkers)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Humphrey´s Eyewear (humphrey_s_eyewear)
      • Ic! berlin (ic_berlin)
      • Illesteva (illesteva)
      • Inferno Ragazzi (inferno_ragazzi)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • Jaguar (jaguar)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • John Varvatos (john_varvatos)
      • Julbo (julbo)
      • Just cavalli (just_cavalli)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Karen Millen (karen_millen)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Ki ET LA (ki_et_la)
      • Kodak (kodak)
      • Komono (komono)
      • König (ko_nig)
      • L.G.R (l_g_r)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Le Specs (le_specs)
      • Levi's (levi_s)
      • Linda Farrow (linda_farrow)
      • LOEWE (loewe)
      • Lois (lois)
      • Longchamp (longchamp)
      • Lozza (lozza)
      • Lunettes Kollektion (lunettes_kollektion)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marimekko (marimekko)
      • Masterdis (masterdis)
      • Matthew Williamson (matthew_williamson)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Max mara (max_mara)
      • Mcm (mcm)
      • Mcq (mcq)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Mexx (mexx)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Michalsky (michalsky)
      • Mila ZB (mila_zb)
      • Minibrilla (minibrilla)
      • Miss Sixty (miss_sixty)
      • Missoni (missoni)
      • Mister Spex Collection (mister_spex_collection)
      • Miu Miu (miu_miu)
      • Moncler (moncler)
      • More & more (more_more)
      • Moschino (moschino)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Mutrics (mutrics)
      • Muut (muut)
      • NEFF (neff)
      • Nike (nike)
      • Nina Ricci (nina_ricci)
      • Northug (northug)
      • Oliver peoples (oliver_peoples)
      • Oxydo (oxydo)
      • Paltons Sunglasses (paltons_sunglasses)
      • Part two (part_two)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Persol (persol)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • POC (poc)
      • Police (police)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Prada Sport (prada_sport)
      • Prestige (prestige)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ralph Lauren Eyewear (ralph_lauren_eyewear)
      • Real Kids Shades (real_kids_shades)
      • Red Bull Spect Eyewear (red_bull_spect_eyewear)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Republic (republic)
      • Roxy (roxy)
      • Rudy project (rudy_project)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Serengeti (serengeti)
      • Silhouette (silhouette)
      • Smith (smith)
      • Spect Eyewear (spect_eyewear)
      • Spiderman (spiderman)
      • SPY+ (spy_)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Sting (sting)
      • STONZ (stonz)
      • Sunfold (sunfold)
      • Super by Retrosuperfuture (super_by_retrosuperfuture)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • TAKE A SHOT (take_a_shot)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • TheRubz (therubz)
      • Timberland (timberland)
      • Tod'S (tod_s)
      • Tods (tods)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tory Burch (tory_burch)
      • Tous (tous)
      • Trussardi (trussardi)
      • Ultralight Classics (ultralight_classics)
      • USWE (uswe)
      • Uvex (uvex)
      • V&L (v_l)
      • Valentino (valentino)
      • Vans (vans)
      • Verino (verino)
      • Versace (versace)
      • Viceroy (viceroy)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vogue (vogue)
      • Vogue Eyewear (vogue_eyewear)
      • WEB EYEWEAR (web_eyewear)
      • Wiley x (wiley_x)
      • Wo Am (wo_am)
      • Wood fellas (wood_fellas)
      • Woodstock (woodstock)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zero RH+ (zero_rh_)
    • Hinta (price):
      • < 70 € (budget)
      • 70 € - 125 € (price_2)
      • 125 € - 170 € (price_3)
      • ≥ 170 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
    • Aurinkolasien muoto (aurinkolasien_muoto):
      • Aviator (aviator)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Browline (browline)
      • Butterfly / Cat eye (butterfly_cat_eye)
      • Kapea (kapea)
      • Neliö (nelio_)
      • Sporty (sporty)
      • Suorakaide (suorakaide)
      • Wraparound (wraparound)
    • Kehys (aurinkolasien_tyyppi):
      • Kehyksettömät (kehyksetto_ma_t)
      • Koko kehys (koko_kehys)
      • Puolikehys (puolikehys)
    • Koko (aurinkolasien_koko):
      • Keskikokoinen (keskikokoinen)
      • Pieni (pieni)
      • Suuri (suuri)
      • Todella suuri (todella_suuri)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Malli (group):
      • Adidas Protean (adidas_protean)
      • Carrera 1020/S (carrera_1020_s)
      • Oakley Batwolf (oakley_batwolf)
      • Oakley Catalyst (oakley_catalyst)
      • Oakley Crossrange (oakley_crossrange)
      • Oakley Double Edge (oakley_double_edge)
      • Oakley Drop Point (oakley_drop_point)
      • Oakley Frogskins (oakley_frogskins)
      • Oakley Fuel Cell (oakley_fuel_cell)
      • Oakley Gascan (oakley_gascan)
      • Oakley Holbrook (oakley_holbrook)
      • Oakley Holston (oakley_holston)
      • Oakley Latch (oakley_latch)
      • Oakley Mainlink (oakley_mainlink)
      • Oakley Outpace (oakley_outpace)
      • Oakley Reverie (oakley_reverie)
      • Oakley Sliver (oakley_sliver)
      • Oakley Square Wire (oakley_square_wire)
      • Oakley Trillbe (oakley_trillbe)
      • Oakley Turbine (oakley_turbine)
      • Oakley TwoFace (oakley_twoface)
      • Polaroid PLD 6066/S (polaroid_pld_6066_s)
      • Ray-Ban Aviator (ray_ban_aviator)
      • Ray-Ban Clubmaster (ray_ban_clubmaster)
      • Ray-Ban Erika (ray_ban_erika)
      • Ray-Ban Justin (ray_ban_justin)
      • Ray-Ban New Wayfarer (ray_ban_new_wayfarer)
      • Ray-Ban Original Wayfarer (ray_ban_original_wayfarer)
      • Ray-Ban Round (ray_ban_round)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi