x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Woodstock Aurinkolasit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Woodstock Moodz 17057 C2 Black Grey blue Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147755779.jpg
      Woodstock Woodstock Moodz 17057 C2 Black Grey blue Koko Uni Moodz 17057 C2 Black Grey blue Koko Uni Moodz 17057 C2 Black Grey blue Koko Uni Hey hey, my my, Rock n Roll will never die...Moodz are, as the name suggests, glasses which are made to express your mood... Simply said -Woodstock Felling. Made of the finest super-flexible Ultem with anti-glare nylon lenses. FeaturesMade of woodHandmade (1)
      Woodstock Moodz 17057 C2 Black Grey blue Koko Uni
      • 09009044719757
      1
      deal
      94.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Polaroid DEFAULT
        • polaroid
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
      • Carrera DEFAULT
        • carrera
      • Julbo DEFAULT
        • julbo
      • Lasten aurinkolasit DEFAULT
        • lapset
      • Serengeti DEFAULT
        • serengeti
    • Merkki (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • Polaroid (polaroid)
      • Gucci (gucci)
      • Bolle (bolle)
      • 100% (100_)
      • Adidas (adidas)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Alpina (alpina)
      • Ana Hickmann (ana_hickmann)
      • Arnette (arnette)
      • Babiators (babiators)
      • Baby Banz (baby_banz)
      • BBB (bbb)
      • Beretta (beretta)
      • Billebeino (billebeino)
      • Bliz (bliz)
      • Bose (bose)
      • BOSS (boss)
      • Brioni (brioni)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carrera (carrera)
      • Cebe (cebe)
      • Cebe Sport (cebe_sport)
      • Chloé (chloe_)
      • Christian lacroix (christian_lacroix)
      • Crullé (crulle_)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dooky (dooky)
      • Dragon (dragon)
      • Electric (electric)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Fendi (fendi)
      • Fossil (fossil)
      • Furla (furla)
      • Gadget Master (gadget_master)
      • Gant (gant)
      • Garrett Leight (garrett_leight)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glassy (glassy)
      • Gloryfy (gloryfy)
      • Goodr (goodr)
      • GUESS (guess)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hawkers (hawkers)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Inspiro (inspiro)
      • IZIPIZI (izipizi)
      • Jill Sport (jill_sport)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • Julbo (julbo)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kate spade (kate_spade)
      • KATSO (katso)
      • Ki ET LA (ki_et_la)
      • Kimikado (kimikado)
      • Komono (komono)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Le Specs (le_specs)
      • Levi's (levi_s)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marisio (marisio)
      • Masterdis (masterdis)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Max Mara (max_mara)
      • McQ (mcq)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Minibrilla (minibrilla)
      • Missoni (missoni)
      • Modo (modo)
      • Moncler (moncler)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Moschino (moschino)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Nike (nike)
      • Norr (norr)
      • Northug (northug)
      • O'Neill (o_neill)
      • OD/OS (od_os)
      • Oliver peoples (oliver_peoples)
      • Persol (persol)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • POC (poc)
      • Police (police)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Prestige (prestige)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Kids Shades (real_kids_shades)
      • Red Bull Spect Eyewear (red_bull_spect_eyewear)
      • Reima (reima)
      • Republic (republic)
      • Roxy (roxy)
      • Rudy project (rudy_project)
      • Serengeti (serengeti)
      • Smith (smith)
      • Spektrum (spektrum)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • STONZ (stonz)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • TAKE A SHOT (take_a_shot)
      • TBD Eyewear (tbd_eyewear)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Thom Browne (thom_browne)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tory Burch (tory_burch)
      • Uvex (uvex)
      • Vans (vans)
      • Versace (versace)
      • Vogue (vogue)
      • Wiley x (wiley_x)
      • Wo Am (wo_am)
      • Woodstock (woodstock)
      • Xlc (xlc)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Hinta (price):
      • < 75 € (budget)
      • 75 € - 125 € (price_2)
      • 125 € - 175 € (price_3)
      • ≥ 175 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
    • Aurinkolasien muoto (aurinkolasien_muoto):
      • Aviator (aviator)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Browline (browline)
      • Butterfly / Cat eye (butterfly_cat_eye)
      • Kapea (kapea)
      • Neliö (nelio_)
      • Sporty (sporty)
      • Suorakaide (suorakaide)
      • Wraparound (wraparound)
    • Kehys (aurinkolasien_tyyppi):
      • Kehyksettömät (kehyksetto_ma_t)
      • Koko kehys (koko_kehys)
      • Puolikehys (puolikehys)
    • Koko (aurinkolasien_koko):
      • Keskikokoinen (keskikokoinen)
      • Pieni (pieni)
      • Suuri (suuri)
      • Todella suuri (todella_suuri)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Malli (group):
      • Adidas Protean (adidas_protean)
      • Oakley Batwolf (oakley_batwolf)
      • Oakley Double Edge (oakley_double_edge)
      • Oakley Drop Point (oakley_drop_point)
      • Oakley Feedback (oakley_feedback)
      • Oakley Frogskins (oakley_frogskins)
      • Oakley Fuel Cell (oakley_fuel_cell)
      • Oakley Gascan (oakley_gascan)
      • Oakley Holbrook (oakley_holbrook)
      • Oakley Holston (oakley_holston)
      • Oakley Latch (oakley_latch)
      • Oakley Mainlink (oakley_mainlink)
      • Oakley Sliver (oakley_sliver)
      • Oakley Square Wire (oakley_square_wire)
      • Oakley Straightlink (oakley_straightlink)
      • Oakley Trillbe (oakley_trillbe)
      • Oakley Turbine (oakley_turbine)
      • Oakley TwoFace (oakley_twoface)
      • Polaroid PLD 6066/S (polaroid_pld_6066_s)
      • Ray-Ban Aviator (ray_ban_aviator)
      • Ray-Ban Clubmaster (ray_ban_clubmaster)
      • Ray-Ban Erika (ray_ban_erika)
      • Ray-Ban Justin (ray_ban_justin)
      • Ray-Ban New Wayfarer (ray_ban_new_wayfarer)
      • Ray-Ban Original Wayfarer (ray_ban_original_wayfarer)
      • Ray-Ban Round (ray_ban_round)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi