x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Tamiya 1/12 KAWASAKI NINJA H2R

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Tamiya 1/12 KAWASAKI NINJA H2R
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Tamiya 1/12 KAWASAKI NINJA H2R
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Tamiya 1/12 KAWASAKI NINJA H2R
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/173864194.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/133238355.jpg?ts=1
Tamiya Tamiya 1/12 KAWASAKI NINJA H2R 1/12 KAWASAKI NINJA H2R 1/12 KAWASAKI NINJA H2R 1/12 KAWASAKI NINJA H2RThis is a 1/12 scale plastic model assembly kit. Length: 172mm, width: 70mm, height: 97mm. Liquid-cooled inline-4 engine and supercharger are depicted in fine detail. Accurate recreations of the elegant trellis frame and aggressive cowls capture the essence of the bike in breathtaking accuracy. Engine, swing arm, cowls and more are screw-attached to the trellis frame. Solid synthetic rubber slicks add an extra layer of authenticity. Metal-plated parts recreate exhaust, silencer, tail light case and more. Name logo and front cowl Kawasaki river mark emblem are depicted using metal transfers. Comes with racing stand parts. Tamiya Color Paints for finishing the 1/12 scale Kawasaki Ninja H2R Tamiya Color Spray Colors(Item No.) Tamiya Color Spray Colors(Item No.) TS-29 Semi Gloss Black 85029 TS-76 Mica Silver 85076 TS-40 Metallic Black 85040 --- --- Tamiya Color Acrylic Colors(Item No.) Enamel Colors(Item (1)
  • 04950344141319
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Lelutyyppi: Moottoripyörä
    • Sukupuoli: Aikuiset
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Synteettinen
  • 49.80 49.80 EUR 1
    1
    • Hobbylinna.fi Hobbylinna.fi
      1/12 KAWASAKI NINJA H2RThis is a 1/12 scale plastic model assembly kit. Length: 172mm, width: 70mm, height: 97mm. Liquid-cooled inline-4 ...49.80, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Master Box 1:35 101th light company US paratroopers and British tankmen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231852983.jpg?ts=1
      Master Box Master Box 1:35 101th light company US paratroopers and British tankmen 1:35 101th light company US paratroopers and British tankmen 1:35 101th light company US paratroopers and British tankmen (1)
      Master Box 1:35 101th light company US paratroopers and British tankmen
      1
    • Siku 1611 low loader with Digger 1:64
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211611617.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210603843.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201778301.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236982859.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236982862.jpg?ts=1
      Siku Siku 1611 low loader with Digger 1:64 1611 low loader with Digger 1:64 1611 low loader with Digger 1:64 Saksalaisen SIKU-laatubrändin valmistama alkuperäisen kulkuneuvon pienoismalli, jossa on liikkuvia osia. Valmistettu metallista. Tuotteen mitat 15,8x3,6x5,2 cm (1)
      Siku 1611 low loader with Digger 1:64
      • 04006874016112
      • 129187
      1
      deal
    • Revell Shelby Mustang GT 350 H pienoismalli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216764821.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223894496.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197924264.jpg?ts=1
      Revell Revell Shelby Mustang GT 350 H pienoismalli Shelby Mustang GT 350 H pienoismalli Shelby Mustang GT 350 H pienoismalli In 1964, at the World's Fair in New York, an attractively styled coupe designed specifically for teenage drivers was presented to the public. This sporty and affordable Ford Mustang, the progenitor of the Pony Cars , was available from April 64 and in just half a year Ford sold an incredible 680,000 of it.A high-performance road version of the Mustang, the GT 350, built by Carroll Shelby, appeared in 1965 with a 4.7-liter V8 engine. The car rental company Hertz ordered 1000 examples of the GT 3 (1)
      Revell Shelby Mustang GT 350 H pienoismalli
      • 04009803072425
      2
    • Eduard 1/32 "The English Patient" Movie aircraft set
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247537508.jpg?ts=1
      Eduard Eduard 1/32 "The English Patient" Movie aircraft set 1/32 "The English Patient" Movie aircraft set 1/32 "The English Patient" Movie aircraft set The English PatientMovie aircraft Tiger Moth and Stearman (1)
      Eduard 1/32 "The English Patient" Movie aircraft set
      1
    • min
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 49.80
    • info@vertaa.fi