x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Alpine Navigaattorit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Alpine X800D-S906 Kiinteä 8" LCD Kosketusnäyttö Musta navigaattori
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/75101156.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141906.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141907.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141908.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141909.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141910.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141911.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141912.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141913.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/116498113.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/25050938.jpg
      Alpine X800D-S906 Kiinteä 8" LCD Kosketusnäyttö Musta navigaattori (5)
      Alpine X800D-S906 Kiinteä 8" LCD Kosketusnäyttö Musta navigaattori
      Ljudia Ljudia
      5.599334146948789 (3)
      1947.9, ? (offer_sdt_unknown)
      Ljudia Ljudia
      5.599334146948789 (3)
      1947.9, ? (offer_sdt_unknown)
      1
      most_sold
    • Alpine X800D-V Kiinteä 8" LCD Kosketusnäyttö 2900g Musta navigaattori
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/75099364.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141916.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141917.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141918.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141919.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141920.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141921.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141922.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141923.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141924.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141925.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141926.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141927.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141928.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141929.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/93141930.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/116498116.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/25050938.jpg
      Alpine X800D-V Kiinteä 8" LCD Kosketusnäyttö 2900g Musta navigaattori (2)
      Alpine X800D-V Kiinteä 8" LCD Kosketusnäyttö 2900g Musta navigaattori
      Ljudia Ljudia
      5.599334146948789 (3)
      1947.9, ? (offer_sdt_unknown)
      Ljudia Ljudia
      5.599334146948789 (3)
      1947.9, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Alpine X802D-U Kiinteä 8" TFT Kosketusnäyttö 1540g Musta navigaattori
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/114101506.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/114101507.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/114101508.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/114101509.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/114101510.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/114101511.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/114101512.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/114101513.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/114101514.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/25050938.jpg
      Alpine X802D-U Kiinteä 8" TFT Kosketusnäyttö 1540g Musta navigaattori (1)
      Alpine X802D-U Kiinteä 8" TFT Kosketusnäyttö 1540g Musta navigaattori
      Hifi Studio Hifi Studio
      7.140000000000001 (1)
      1199, ? (offer_sdt_unknown)
      Hifi Studio Hifi Studio
      7.140000000000001 (1)
      1199, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Alpine INE-W990HDMI navigaattori 15,5 cm (6.1") Kosketusnäyttö LCD Kiinteä Musta 2,12 kg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/103802070.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/103802068.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/105450355.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/103802067.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/103802069.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/103802072.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/119595634.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/103802064.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/103802071.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/103802066.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/25050938.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/103802065.jpg
      Alpine INE-W990HDMI navigaattori 15,5 cm (6.1") Kosketusnäyttö LCD Kiinteä Musta 2,12 kg (1)
      Alpine INE-W990HDMI navigaattori 15,5 cm (6.1") Kosketusnäyttö LCD Kiinteä Musta 2,12 kg
      Ljudia Ljudia
      5.599334146948789 (3)
      678.9, ? (offer_sdt_unknown)
      Ljudia Ljudia
      5.599334146948789 (3)
      678.9, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • TomTom DEFAULT
        • tomtom
      • Garmin DEFAULT
        • garmin
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
      • Kosketusnäyttö DEFAULT
        • kylla_
      • Äänikomennot DEFAULT
        • kylla_
    • Merkki (brand):
      • TomTom (tomtom)
      • Garmin (garmin)
      • Alpine (alpine)
      • Cateye (cateye)
      • Navitel (navitel)
      • Ram Mounts (ram_mounts)
      • Sigma (sigma)
      • YEPZON (yepzon)
    • Hinta (price):
      • Alle €170 (budget)
      • €170 - €250 (edullinen)
      • €250 - €350 (keskihintaiset)
      • Yli €350 (kalliit)
    • Sisäinen tallennuskapasiteetti (sisa_inen_tallennuskapasiteetti):
      • 8 GB (sisa_inen_tallennuskapasiteetti_8.0)
      • 16 GB (sisa_inen_tallennuskapasiteetti_16.0)
    • Ruudun koko (ruudun_halkaisija):
      • < 4.1 " (ruudun_halkaisija_4.1)
      • 4.1 " - 5 " (ruudun_halkaisija_4.1_5)
      • 5 " - 6.1 " (ruudun_halkaisija_5_6.1)
      • ≥ 6.1 " (ruudun_halkaisija_6.1)
    • Kosketusnäyttö (kosketusna_ytto_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Käyttötapa (urheilu):
      • Urheillessa/ulkoillessa (kylla_)
      • Kulkuvälineessä (ei)
    • Yhteensopivat muistikortit (yhteensopivat_muistikortit):
      • MicroSD (microsd)
      • microSD (TransFlash) (microsd_transflash_)
      • MicroSDHC (microsdhc)
      • Not supported (not_supported)
      • SD (sd)
      • SDHC (sdhc)
    • Äänikomento (a_a_nikomento):
      • Ei (ei)
      • Kylla (kylla)
      • Kyllä (kylla_)
    • Karttojen kattavuus (kartta_kattavuus):
      • Albania (albania)
      • All Europe (all_europe)
      • Andorra (andorra)
      • Austria (austria)
      • Azores (azores)
      • Balearic Islands (balearic_islands)
      • Belarus (belarus)
      • Belgium (belgium)
      • Bosnia and Herzegovina (bosnia_and_herzegovina)
      • Bulgaria (bulgaria)
      • Canary Islands (canary_islands)
      • Channel Islands (channel_islands)
      • Croatia (croatia)
      • Cyprus (cyprus)
      • Czech Republic (czech_republic)
      • Denmark (denmark)
      • Eastern Europe (eastern_europe)
      • Ei (ei)
      • Estonia (estonia)
      • Finland (finland)
      • France (france)
      • French Guiana (french_guiana)
      • Germany (germany)
      • Gibraltar (gibraltar)
      • Great Britain (great_britain)
      • Greece (greece)
      • Guadeloupe (guadeloupe)
      • Hungary (hungary)
      • Iceland (iceland)
      • Ireland (ireland)
      • Italy (italy)
      • Itä-Eurooppa (ita_eurooppa)
      • Koko Eurooppa (koko_eurooppa)
      • Latvia (latvia)
      • Liechtenstein (liechtenstein)
      • Lithuania (lithuania)
      • Luxembourg (luxembourg)
      • Länsi-Eurooppa (la_nsi_eurooppa)
      • Maailma (maailma)
      • Macedonia (macedonia)
      • Madeira (madeira)
      • Malta (malta)
      • Martinique (martinique)
      • Moldavia (moldavia)
      • Monaco (monaco)
      • Montenegro (montenegro)
      • Netherlands (netherlands)
      • Northern Ireland (northern_ireland)
      • Norway (norway)
      • Poland (poland)
      • Portugal (portugal)
      • Romania (romania)
      • Russia (russia)
      • Saint Barthélemy (saint_barthe_lemy)
      • San Marino (san_marino)
      • Scotland (scotland)
      • Serbia (serbia)
      • Slovakia (slovakia)
      • Slovenia (slovenia)
      • Spain (spain)
      • Sweden (sweden)
      • Switzerland (switzerland)
      • The Isle of Man (the_isle_of_man)
      • Turkey (turkey)
      • Ukraine (ukraine)
      • United Kingdom (united_kingdom)
      • United States of America (united_states_of_america)
      • Vatican City (vatican_city)
      • Wales (wales)
      • Western Europe (western_europe)
      • World (world)
    • Sisäänrakennetut kartat (sisa_lta_a_kartat):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • info@vertaa.fi