x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Garmin Drive 51 LMT-S

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Garmin Drive 51 LMT-S
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Garmin Drive 51 LMT-S
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Garmin Drive 51 LMT-S
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/133132973.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153322276.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158092977.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/102367490.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/165167527.jpg?ts=1
Garmin Garmin Drive 51 LMT-S Drive 51 LMT-S Drive 51 LMT-S GPS-navigaattori, jossa kuljettajan hälytykset Helppokäyttöinen GPS-navigaattori, jossa kirkas 5.0-tuumainen kaksisuuntainen näyttö Esiladattuna elinikäiset kartat 1 , katso kattavuus napsauttamalla tätä Tarjoaa reaaliaikaisia palveluja 2 , kuten reaaliaikaiset liikenne- ja pysäköintitiedot 3 Kuljettajan hälytykset varoittavat vaarallisista mutkista, nopeuden muutoksista, nopeusvalvontakameroista 4 , tasoristeyksistä ja ylityspaikoista eläimille TripAdvisor®-arviot matkailukohdepisteistä (POI), kuten hotelleista, ravintoloista ja nähtävyyksistä Sisältää elinikäiset valvontakamerapäivitykset Garmin Drive tekee matkanteon sujuvaksi määränpäästä riippumatta. GPS-navigaattorin kätevät kuljettajan hälytykset parantavat tilannetietoisuutta, reaaliaikaiset palvelut tarjoavat ajantasaisia tietoja ja TripAdvisor-tiedot helpottavat kohteiden löytämistä matkan varrella. Tulevaisuus on ulottuvillasi Garmin-laitteessasi. Katso vain eteenpäin ja aja. Drive-laitteen reaaliaikaiset palvelut Kierrä lii (3)
  • 00753759169497
  • 010-01678-12
  • 3987575
1
  • Tekniset tiedot
    • Navigoinnin tyyppi: Car, Truck
    • Tiekamera-hälytys: Kyllä
    • Äänikomento: Ei
    • Lifetime Map päivitykset: Kyllä
    • Monipuoliset kiinnostavat paikat: Kyllä
    • Näytön taustavalo: Kyllä
    • Virtalähteen tyyppi: Akku
    • Text-to-speech message reader: Kyllä
  • Näyttö
    • Ruudun halkaisija: 5 "
    • Kosketusnäyttö: Kyllä
    • Näytön resoluutio: 480 x 272
    • Näytön tyyppi: TFT
  • Kartta
    • Kartta kattavuus: Valko-Venäjä, Andorra, Slovakia, Montenegro, Albania, Irlanti, Kroatia, Puola, Norja, Moldova, Gibraltar, Itävalta, Eurooppa, Hollanti, Yhdistynyt kuningaskunta, Sveitsi, Makedonia, Vatikaani, Portugali, Ranska, Bosnia and Herzegovina, Serbia, Tanska, Malta, Kreikka, Bulgaria, Liechtenstein, Viro, Ukraina, Romania, Slovenia, Luxemburg, Turkki, Unkari, Liettua, Italia, Tsekki, Kosovo, Kypros, Belgia, Islanti, Espanja, Suomi, Ruotsi, Latvia, Saksa
    • Mahdollisuus lisätä karttoja: Kyllä
  • Navigointi
    • Live Traffic Message Channel (TMC): Kyllä
    • Kaistaopas: Kyllä
    • Nopeusrajoitukset: Kyllä
    • Palvelu: Ei
    • Reittien määrä: 1000
  • Liitettävyys
    • Bluetooth: Ei
    • USB-portti: Kyllä
  • Tallennus
    • Yhteensopivat muistikortit: MicroSD
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Puheaktivointi: Ei
    • Sukupuoli: Unisex
    • Takuu: 2 v
  • Paino ja mitat
    • Leveys (mm): 140 mm
    • Paino (g): 170.8 g
    • Syvyys: 20 mm
    • Tuotteen korkeus: 84 mm
  • Akku
    • Akun käyttöaika: 1 h
    • Akun teknologia: Lithium-Ion (Li-Ion)
  • GPS-tyyppi
    • Auto: Kyllä
    • Camper/Caravan: Ei
    • Kuorma-auto: Kyllä
    • Polkupyörä: N
    • Ulkoilu: Ei
  • 229.90 229.90 EUR 1
    1
    • Training365.fi Training365.fi
      GPS-navigaattori, jossa kuljettajan hälytykset Helppokäyttöinen GPS-navigaattori, jossa kirkas 5.0-tuumainen kaksisuuntainen näyttö Esila...229.90, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Garmin zūmo 396LMT-S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155500643.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137776904.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237273263.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106812004.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106812003.jpg?ts=1
      Garmin Garmin zūmo 396LMT-S zūmo 396LMT-S zūmo 396LMT-S Tämä vankka moottoripyöränavigaattori etsii parhaat seikkailut ja osallistuu niihin kanssasi. Tämä käsinekäyttöinen 4.3-tuumainen näyttö on erittäin kestävä ja reagoi kosketukseen herkästi. Pidä yhteyttä kavereihin handsfree-puhelujen 1 ja ilmoitusten 2 avulla. Hallinnoi ajomusiikkia ja -soittolistoja suoraan zmon näytössä. Pidätkö mäistä? Entä mutkista? Niin mekin, joten opastamme sinut parhaille vaihteleville reiteille. Varmista oikeat reittivalinnat selkeillä, yksityiskohtaisilla Euroopan kartoilla. Ei tietokonetta? Ei hätää. Päivitä kartat ja ohjelmistot langattomasti sisäisen Wi-Fi®-tekniikan avulla. KESTÄVÄ NÄYTTÖ Käsinekäyttöön sopiva, auringonvalossa luettava 4.3-tuumainen näyttö kestää polttoainehöyryt, UV-säteet ja ankaratkin sääolosuhteet. GARMIN ADVENTUROUS ROUTING Valitsemalla haluamasi tiet voit muuttaa suoraviivaiset ajot vaihteleviksi, haastaviksi seikkailuiksi. HALLITSE MUSIIKKIA Ota haluamaasi musiikkia mukaan matkalle. Voit hallita musiikkia 3 ja soittolistoja suor (6)
      Garmin zūmo 396LMT-S
      • 00753759207731
      • 5081897
      • 010-02019-10
      3
    • Garmin DriveSmart 51 LMT-S, GPS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229577788.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235931918.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115777552.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102367500.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115777550.jpg?ts=1
      Garmin Garmin DriveSmart 51 LMT-S, GPS DriveSmart 51 LMT-S, GPS DriveSmart 51 LMT-S, GPS GARMIN DriveSmart 51 LMT-S (2)
      Garmin DriveSmart 51 LMT-S, GPS
      • 00753759169916
      • 010-01680-2B
      2
    • Garmin GPS protection cover
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155167397.jpg?ts=1
      Garmin Garmin GPS protection cover GPS protection cover GPS protection cover GARMIN SUOJAKANSI GPSMAP 276CX (1)
      Garmin GPS protection cover
      • 00753759161668
      1
    • Garmin eTrex Touch 35
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96024989.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133392192.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96024983.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96024987.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140475311.jpg?ts=1
      Garmin Garmin eTrex Touch 35 eTrex Touch 35 eTrex Touch 35 GARMIN eTrex Touch 35, Western Europe (5)
      Garmin eTrex Touch 35
      • 00753759134198
      • 2264857
      • 010-01325-11
      • GARETRX35
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 260.40
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 260.40
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 260.40
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 261.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 249.60
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 249.60
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 249.60
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 249.60
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 261.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 261.95
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 176.30
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 176.30
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 178.25
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 178.25
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 178.25
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 166.35
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 166.35
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 166.35
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 166.35
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 169.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 169.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 169.95
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 254.90
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 229.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 229.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 229.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 229.90
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 229.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 229.90
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 229.90
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 229.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 229.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 229.90
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 229.90
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 229.90
    • info@vertaa.fi