x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Garmin Drive 5 PLUS MT-S

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Garmin Drive 5 PLUS MT-S
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Garmin Drive 5 PLUS MT-S
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Garmin Drive 5 PLUS MT-S
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208882247.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/144196821.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158410006.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146773463.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158410010.jpg?ts=1
Garmin Garmin Drive 5 PLUS MT-S Drive 5 PLUS MT-S Drive 5 PLUS MT-S Matkusta nopeammin ja turvallisemmin Garmin Drive 5 Plus MT-S -navigaattorin avulla. Se tarjoaa muun muassa reaaliaikaiset liikennetiedot, pysäköinti- ja ajohälytykset, hands-free-puhelut ja tietoa liikennekameroista sekä -valoista. (3)
  • 00753759232184
  • 010-01680-18
  • 6125773
  • 0753759232184
2
  • Tekniset tiedot
    • Navigoinnin tyyppi: Car
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • 145.95 173.90 EUR 2
    2
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      145.95, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Matkusta nopeammin ja turvallisemmin Garmin Drive 5 Plus MT-S -navigaattorin avulla. Se tarjoaa muun muassa reaaliaikaiset liikennetiedot...173.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Garmin zūmo 396LMT-S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155500643.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137776904.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237273263.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106812004.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106812003.jpg?ts=1
      Garmin Garmin zūmo 396LMT-S zūmo 396LMT-S zūmo 396LMT-S Tämä vankka moottoripyöränavigaattori etsii parhaat seikkailut ja osallistuu niihin kanssasi. Tämä käsinekäyttöinen 4.3-tuumainen näyttö on erittäin kestävä ja reagoi kosketukseen herkästi. Pidä yhteyttä kavereihin handsfree-puhelujen 1 ja ilmoitusten 2 avulla. Hallinnoi ajomusiikkia ja -soittolistoja suoraan zmon näytössä. Pidätkö mäistä? Entä mutkista? Niin mekin, joten opastamme sinut parhaille vaihteleville reiteille. Varmista oikeat reittivalinnat selkeillä, yksityiskohtaisilla Euroopan kartoilla. Ei tietokonetta? Ei hätää. Päivitä kartat ja ohjelmistot langattomasti sisäisen Wi-Fi®-tekniikan avulla. KESTÄVÄ NÄYTTÖ Käsinekäyttöön sopiva, auringonvalossa luettava 4.3-tuumainen näyttö kestää polttoainehöyryt, UV-säteet ja ankaratkin sääolosuhteet. GARMIN ADVENTUROUS ROUTING Valitsemalla haluamasi tiet voit muuttaa suoraviivaiset ajot vaihteleviksi, haastaviksi seikkailuiksi. HALLITSE MUSIIKKIA Ota haluamaasi musiikkia mukaan matkalle. Voit hallita musiikkia 3 ja soittolistoja suor (1)
      Garmin zūmo 396LMT-S
      • 00753759207731
      • 5081897
      • 010-02019-10
      2
    • Garmin DriveSmart 51 LMT-S, GPS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229577788.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235931918.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115777552.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102367500.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115777550.jpg?ts=1
      Garmin Garmin DriveSmart 51 LMT-S, GPS DriveSmart 51 LMT-S, GPS DriveSmart 51 LMT-S, GPS GARMIN DriveSmart 51 LMT-S (3)
      Garmin DriveSmart 51 LMT-S, GPS
      • 00753759169916
      • 010-01680-2B
      2
    • Garmin Drive 51 LMT-S 5"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221900182.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126851633.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102198094.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116416933.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108414648.jpg?ts=1
      Garmin Garmin Drive 51 LMT-S 5" Drive 51 LMT-S 5" Drive 51 LMT-S 5" GPS-navigaattori, jossa kuljettajan hälytykset: Helppokäyttöinen GPS-navigaattori, jossa kirkas 5.0-tuumainen kaksisuuntainen näyttö Esiladattuna elinikäiset kartat Tarjoaa reaaliaikaisia palveluja, kuten reaaliaikaiset liikenne- ja pysäköintitiedot Kuljettajan hälytykset varoittavat vaarallisista mutkista, nopeuden muutoksista, nopeusvalvontakameroista, tasoristeyksistä ja ylityspaikoista eläimille TripAdvisor-arviot matkailukohdepisteistä (POI), kuten hotelleista, ravintoloista ja nähtävyyksistä Sisältää elinikäiset valvontakamerapäivitykset Lisätiedot: Akunkesto (max) 1 hNäyttötyyppi WQVGA TFT -värinäyttöNäytön koko, ' 5Tuotteen mitat (L x S x K), mm 140 x 20 x 84 Tuotteen paino, g 170.8Yhteensopivat muistikortit microSD (2)
      Garmin Drive 51 LMT-S 5"
      • 00753759169534
      • 010-01678-2B
      3
    • Garmin Alpha 50 -käsiyksikkö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210595280.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157781212.jpg?ts=1
      Garmin Garmin Alpha 50 -käsiyksikkö Alpha 50 -käsiyksikkö Alpha 50 -käsiyksikkö Garmin Alpha 50 on GPS-paikannin metsästykseen. (6)
      Garmin Alpha 50 -käsiyksikkö
      • 00753759163181
      4
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 159.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 98.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 98.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 98.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 98.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 98.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 173.90
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 173.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 173.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 173.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 173.90
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 173.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 173.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 173.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 173.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 173.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 173.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 173.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 173.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 173.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 173.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 173.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 173.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 173.90
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 173.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 173.90
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 173.90
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 164.99
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 164.99
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 151.94
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 151.94
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 151.94
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 151.94
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 151.94
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 151.94
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 164.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 164.99
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 164.99
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 164.99
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 164.99
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 164.99
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 164.99
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 164.99
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 164.99
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 164.99
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 145.95
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 145.95
    • info@vertaa.fi