x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Garmin Montana 700i

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Garmin Montana 700i
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Garmin Montana 700i
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Garmin Montana 700i
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/166960913.jpg?ts=1
Garmin Garmin Montana 700i Montana 700i Montana 700i Kestävä navigaattori, jossa GPS, kosketusnäyttö ja inReach®. Jotta seikkailijat olisivat yhteydessä toisiinsa ja löytävät oikean reitin, kämmenlaitetta Montana 700i voidaan käyttää navigointiin sekä maastossa että teillä. Siinä on myös maailmanlaajuinen viestintä ja interaktiivinen SOS inReach-satelliittitekniikan kautta. Isoja uutisia. Täydellisen QWERTY-näppäimistön avulla voit helposti kirjoittaa viestejä Nyt voit vaeltaa pidemmälle ja silti pitää yhteyttä ulkomaailmaan. InReach-toiminnolla voit lähettää viestejä ja SOS-ilmoituksia ympäri vuorokauden. Reititettävät TopoActive-kartat Euroopasta. Nyt voit käyttää sitä maastossa tai teillä. MIL-STD 810: n mukainen lämmön, iskujen, veden ja tärinän sieto. Katso asioita lintuperspektiivistä BirdsEye-satelliittikuvien avulla suoraan laitteessa. Pidennä seikkailujasi yli 18 tunnin akunkestolla GPS-tilassa. KAKSISUUNTAISET VIESTIT Vaihda tekstiviestejä läheisten ja rakkaiden kanssa, julkaise sosiaalisessa mediassa tai kommunikoi kentän inRe (6)
  • 00753759257743
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset, Unisex
  • 645.80 645.80 EUR 1
    1
    • Hylte Hunting & Outdoor Hylte Hunting & Outdoor
      Kestävä navigaattori, jossa GPS, kosketusnäyttö ja inReach®. Jotta seikkailijat olisivat yhteydessä toisiinsa ja löytävät oikean reitin, ...645.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Garmin Alpha 50 -käsiyksikkö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210595280.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157781212.jpg?ts=1
      Garmin Garmin Alpha 50 -käsiyksikkö Alpha 50 -käsiyksikkö Alpha 50 -käsiyksikkö Garmin Alpha 50 on GPS-paikannin metsästykseen. (8)
      Garmin Alpha 50 -käsiyksikkö
      • 00753759163181
      4
    • Garmin Drive 51 LMT-S 5"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221900182.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126851633.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102198094.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116416933.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108414648.jpg?ts=1
      Garmin Garmin Drive 51 LMT-S 5" Drive 51 LMT-S 5" Drive 51 LMT-S 5" GPS-navigaattori, jossa kuljettajan hälytykset: Helppokäyttöinen GPS-navigaattori, jossa kirkas 5.0-tuumainen kaksisuuntainen näyttö Esiladattuna elinikäiset kartat Tarjoaa reaaliaikaisia palveluja, kuten reaaliaikaiset liikenne- ja pysäköintitiedot Kuljettajan hälytykset varoittavat vaarallisista mutkista, nopeuden muutoksista, nopeusvalvontakameroista, tasoristeyksistä ja ylityspaikoista eläimille TripAdvisor-arviot matkailukohdepisteistä (POI), kuten hotelleista, ravintoloista ja nähtävyyksistä Sisältää elinikäiset valvontakamerapäivitykset Lisätiedot: Akunkesto (max) 1 hNäyttötyyppi WQVGA TFT -värinäyttöNäytön koko, ' 5Tuotteen mitat (L x S x K), mm 140 x 20 x 84 Tuotteen paino, g 170.8Yhteensopivat muistikortit microSD (4)
      Garmin Drive 51 LMT-S 5"
      • 00753759169534
      • 010-01678-2B
      3
    • Garmin DEZL LGV710 KUORMA-AUTON NAVIGAATTORI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234223093.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238317440.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238317442.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238317443.jpg?ts=1
      Garmin Garmin DEZL LGV710 KUORMA-AUTON NAVIGAATTORI DEZL LGV710 KUORMA-AUTON NAVIGAATTORI DEZL LGV710 KUORMA-AUTON NAVIGAATTORI 7':n rekkanavigaattori, jossa reaaliaikaiset liikennetiedot. Aja varmasti Katso määränpääsi ja lisää ja tallenna mukautettuja saapumispisteitä, kuten haluamiasi turvaportteja sekä lastauslaitureita ja rekkapysäköintipaikkoja. Tarvitsetko rekalle pysäköintipaikan? Truck Parking Europe -tietojen avulla löydät pysäköintipaikan rekalle reitin varrelta. (1)
      Garmin DEZL LGV710 KUORMA-AUTON NAVIGAATTORI
      • 00753759308858
      • 010-02739-15
      • 0753759308858
      1
    • Garmin CamperVan -asuntoautonavigaattori, Eurooppa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213061815.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237765522.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186319575.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212348628.jpg?ts=1
      Garmin Garmin CamperVan -asuntoautonavigaattori, Eurooppa CamperVan -asuntoautonavigaattori, Eurooppa CamperVan -asuntoautonavigaattori, Eurooppa CAMPER CAMPERVAN (2)
      Garmin CamperVan -asuntoautonavigaattori, Eurooppa
      • 00753759281700
      • 010-02666-11
      2
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 659.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 659.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 659.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 659.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 659.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 659.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 659.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 659.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 659.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 659.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 659.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 659.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 659.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 659.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 659.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 659.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 659.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 659.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 659.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 659.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 659.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 659.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 659.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 657.89
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 657.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 657.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 659.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 659.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 659.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 663.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 749.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 693.89
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 749.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 657.89
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 657.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 657.89
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 665.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 665.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 665.80
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 665.80
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 665.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 665.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 665.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 665.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 657.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 665.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 665.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 665.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 665.80
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 657.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 657.89
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 657.89
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 665.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 665.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 665.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 665.80
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 665.80
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 665.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 665.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 665.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 665.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 665.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 665.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 665.80
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 665.80
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 665.80
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 665.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 665.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 665.80
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 662.89
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 662.89
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 662.89
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 662.89
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 662.89
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 648.74
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 662.89
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 648.74
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 662.89
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 662.89
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 662.89
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 662.89
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 662.89
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 662.89
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 662.89
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 662.89
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 662.89
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 662.89
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 662.89
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 662.89
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 662.89
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 625.80
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 625.80
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 625.80
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 625.80
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 625.80
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 625.80
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 625.80
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 615.80
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 662.89
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 662.89
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 662.89
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 662.89
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 662.89
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 615.80
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 615.80
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 615.80
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 625.80
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 625.80
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 645.80
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 645.80
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 645.80
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 645.80
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 645.80
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 645.80
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 645.80
    • info@vertaa.fi