x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Garmin kiinnityssarja ohjaustankoon

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Garmin kiinnityssarja ohjaustankoon
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Garmin kiinnityssarja ohjaustankoon
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Garmin kiinnityssarja ohjaustankoon
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151381178.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/252421597.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/182041527.jpg?ts=1
Garmin Garmin kiinnityssarja ohjaustankoon kiinnityssarja ohjaustankoon kiinnityssarja ohjaustankoon Montera din kompatibla motorcykelenhet var du vill med vår monteringssats (monteringsfäste säljs separat). (2)
  • 00753759162832
  • 010-10962-10
5
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • 51.80 83.25 EUR 5
    5
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      Montera din kompatibla motorcykelenhet var du vill med vår monteringssats (monteringsfäste säljs separat).51.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      Kiinnitä yhteensopiva moottoripyörälaite lähes mihin tahansa kiinnityssarjalla (kiinnitysteline myydään erikseen).Yhteensopivat laitteet:...54.80, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Training365.fi Training365.fi
      Kiinnitä yhteensopiva moottoripyörälaite lähes mihin tahansa kiinnityssarjalla (kiinnitysteline myydään erikseen). YHTEENSOPIVAT LAITTEET...61.40, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      Mounting kit, for Montana 610, 610t Camo, 680, 680t, zumo 395LM, 595LM63.37, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      GARMIN TANKOKIINNITYSTELINE, GARMIN ZUMO / MONTANA / GPSMAP 276CX83.25, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Garmin zumo 595LM 5"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140175086.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221932445.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102577025.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158359044.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158245781.jpg?ts=1
      Garmin Garmin zumo 595LM 5" zumo 595LM 5" zumo 595LM 5" Valmiina seikkailuun ja ajoon zmo 595LM sisältää Garmin Adventurous Routing -vaihtoehdot, jotka suosivat mutkaisia, mäkisiä ajoreittejä, joten sen kanssa ajo ei käy tylsäksi. Se on moottoripyöränavigaattori, joka jättää vaikutuksen. (12)
      Garmin zumo 595LM 5"
      • 05055430905963
      • 00753759160289
      • 00753759174163
      • 010-01603-10
      • 010-01603-1W
      • 3761973
      2
    • Garmin GPSMAP 65 -maastonavigaattori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166548871.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237593901.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237593899.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205433530.jpg?ts=1
      Garmin Garmin GPSMAP 65 -maastonavigaattori GPSMAP 65 -maastonavigaattori GPSMAP 65 -maastonavigaattori GARMIN GPSMAP 65 (15)
      Garmin GPSMAP 65 -maastonavigaattori
      • 00753759257835
      5
      deal
    • Garmin DriveCam 76, 7" -autonavigaattori, Eurooppa ja Etelä-Afriikka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/242178246.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251204616.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251204612.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250799214.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251204617.jpg?ts=1
      Garmin Garmin DriveCam 76, 7" -autonavigaattori, Eurooppa ja Etelä-Afriikka DriveCam 76, 7" -autonavigaattori, Eurooppa ja Etelä-Afriikka DriveCam 76, 7" -autonavigaattori, Eurooppa ja Etelä-Afriikka GarminDriveCam 76 -autonavigaattori, jossa on integroitu autokamera, toimii lisäsilmäparina tien päällä. Autokamera kuvaa jatkuvasti ja tallentaa videoklipin jokaisesta havaitsemastaan tapahtumasta. Videoklipit tallentuvat automaattisesti turvalliseen Vault-pilvisäilöön, missä niitä voi myöhemmin katsella ja jakaa yhteensopivaan älypuhelimeen ladatun Garmin Drive-sovelluksen avulla.Garmin-puheohjauksella autonavigaattorille voi kertoa, mihin haluaa ajaa. Reittiä on helppo seurata terävältä ja tarkalta 7 tuuman näytöltä. Reititys ympäristövyöhykkeiden mukaan, TripAdvisor®-suositukset sekä reaaliaikaiset liikenne-, sää-ja polttoaineen hintatiedot laitteen ollessa pariliitettynä GarminDrive-sovellukseen auttavat ottamaan kaiken irti jokaisesta reissusta.Tärkeimmät ominaisuudet:Näyttö: 6,95" 15,2 x 8,9 cm, 1024 x 600 px, monikosketus lasipintainen TFT - ehdotettua reittiä on helppo seurata selkeällä ja tarkalla 7 tuuman kosketusnäytöllä.Autokamera: 1080p 30 kuvaa sekunnissa, kuvakulma: 14 (2)
      Garmin DriveCam 76, 7" -autonavigaattori, Eurooppa ja Etelä-Afriikka
      • 00753759308445
      • 0753759308445
      • 010-02729-15
      3
    • Garmin dezl LGV810, 8" -kuorma-autonavigaattori, Eurooppa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234223083.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238327359.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258317905.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238327358.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238327357.jpg?ts=1
      Garmin Garmin dezl LGV810, 8" -kuorma-autonavigaattori, Eurooppa dezl LGV810, 8" -kuorma-autonavigaattori, Eurooppa dezl LGV810, 8" -kuorma-autonavigaattori, Eurooppa dzl LGV810 kuorma-autonavigaattori tekee raskaalla ajoneuvolla liikkumisesta yksinkertaisempaa. Navigaattorissa on ajoneuvon mittojen ja painon perusteella mukautettava reititys ja tievaroitukset, hyödyllisiä ehdotuksia tankkaus ja lepopaikoista ja erinomainen saapumisen suunnittelutoiminto. BirdsEye satelliittikuvien avulla saapuminen lastauslaitureille, raskaan liikenteen sisäänkäynneille ja tarkastusporteille sujuu vaivattomasti. Navigointinäyttö on selkeä ja helppo käyttää ajon aikana. Kuva näkyy terävänä ja tarkkana suuressa 8:n kosketusnäytössä. Valitse vaaka- tai pystynäkymä hytin mukaan.Määritä vain rekkaprofiili (mukautettavissa korkeuden, painon, pituuden, leveyden ja vaarallisten materiaalien mukaan) ja etsi rekalle ja sen kuormalle soveltuvia reittejä.Tarkoista BirdsEye-satelliittikuvista näet ilmakuvat lastaus- ja kuorma-autolaitureista sekä turvaporteista, mikä sujuvoittaa saapumista.Katso määränpääsi ja lisää ja tallenna mukautettuja saapumispisteitä, kuten haluamiasi (1)
      Garmin dezl LGV810, 8" -kuorma-autonavigaattori, Eurooppa
      • 00753759308865
      • 010-02740-15
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 50.80
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 45.98
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 45.98
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 45.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 45.98
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 45.98
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 45.98
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 45.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 45.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 45.98
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 45.98
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 53.48
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 53.48
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 46.48
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 46.48
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 46.48
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 46.48
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 46.48
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 46.48
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 45.98
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 45.98
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 45.98
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 45.98
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 45.98
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 45.98
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 53.48
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 53.48
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 53.48
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 53.48
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 48.48
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 48.48
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 48.48
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 48.48
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 53.48
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 53.48
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 53.48
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 53.48
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 53.48
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 53.48
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 53.48
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 53.48
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 53.48
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 53.48
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 52.48
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 52.48
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 52.48
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 52.48
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 56.97
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 50.80
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 50.80
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 50.80
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 50.80
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 50.80
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 50.80
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 51.80
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 50.80
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 51.80
    • info@vertaa.fi