x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Woud Pause Baarituoli H65 - Baarijakkarat Tammi Valkopigmentoitu tammi - 100901

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Woud Pause Baarituoli H65 - Baarijakkarat Tammi Valkopigmentoitu tammi - 100901
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Woud Pause Baarituoli H65 - Baarijakkarat Tammi Valkopigmentoitu tammi - 100901
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Woud Pause Baarituoli H65 - Baarijakkarat Tammi Valkopigmentoitu tammi - 100901
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206105242.jpg?ts=1
Woud Woud Pause Baarituoli H65 - Baarijakkarat Tammi Valkopigmentoitu tammi - 100901 Pause Baarituoli H65 - Baarijakkarat Tammi Valkopigmentoitu tammi - 100901 Pause Baarituoli H65 - Baarijakkarat Tammi Valkopigmentoitu tammi - 100901 Pause Baarituoli H65, Valkopigmentoitu tammi - Woud - Valkopigmentoitu tammi Baarijakkarat i Tammi - Woud (1)
  • 05712800000146
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Ruskea
    • Materiaalit: Puu
  • Paino ja mitat
    • Leveys (cm): 45 cm
  • 425.00 541.00 EUR 2
    2
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      Pause Counter Chair, designed by Kasper Nyman for Woud. This chair is kept to its bare minimum. The sleek thin lines of the seat and back...425.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Rum21.fi Rum21.fi
      Pause Baarituoli H65, Valkopigmentoitu tammi - Woud - Valkopigmentoitu tammi Baarijakkarat i Tammi - Woud541.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • HEM Touchwood baarijakkara, 65 cm, musta - musta teräs
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166111206.jpg?ts=1
      HEM HEM Touchwood baarijakkara, 65 cm, musta - musta teräs Touchwood baarijakkara, 65 cm, musta - musta teräs Touchwood baarijakkara, 65 cm, musta - musta teräs Hemin Touchwood-baarijakkara on norjalaisen Lars Beller Fjetlandin suunnittelema, luonnollisista materiaaleista ja skandinaavisen selkeistä linjoista ammentava istuin, joka löytää helposti paikkansa niin koti- kuin julkitilakäytössä. Jakkaran sirojen metallijalkojen päällä lepäävä pyökkinen istuinosa saa persoonallisuutta sen pinnalla risteilevästä puunsyykuviosta, joka samalla antaa minimalistiselle tuolille luonnollisen, rauhoittavan olemuksen. Kevyt ja pinottava Touchwood-baarijakkara on oiva esimerkki pohjoismaisesta minimalismista ja siihen usein yhdistettävästä käytännöllisyydestä. (1)
      HEM Touchwood baarijakkara, 65 cm, musta - musta teräs
      1
    • Muuto Oslo baarituoli, 75 cm, Still 161 - antrasiitti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161526765.jpg?ts=1
      Muuto Muuto Oslo baarituoli, 75 cm, Still 161 - antrasiitti Oslo baarituoli, 75 cm, Still 161 - antrasiitti Oslo baarituoli, 75 cm, Still 161 - antrasiitti Muuton Oslo-sarjan kalusteita yhdistävät pyöristetty muotokieli, ohuet ja sirot jalat sekä hyvä istuinmukavuus. Oslo-sarjan tuotteet on verhoiltu laadukkailla Kvadratin ja Rohlederin kankailla. Yksityiskohdat on viimeistelty kauniisti ja kaikki ylimääräinen on karsittu. Oslo-baarituolin kapeat jalat ovat terästä, ja yhdessä viistoreunaisen istuinosan kanssa ne tekevät tuolista todella ilmavan ja keveän näköisen. Oslo-sarja sopii hyvin niin kotiin kuin julkisiin tiloihinkin. Suunnittelijat Anderssen & Voll kuvailevat Oslo-sarjaa näin: "Halusimme suunnitella pyöreämuotoisen ja inhimillisen kalustesarjan, jolla olisi kevyt ja kutsuva muoto. Istuinosa on muotoiltu niin, että ilmava ja linjakas muotokieli ei häiriinny. Mukavuudesta ja pehmeydestä ei kuitenkaan ole tingitty. Oslo-sarja on suunniteltu Norjan länsirannikolla ja pyöreillä muodoillaan se on luonteva lisä Muuton tuoteperheeseen. (1)
      Muuto Oslo baarituoli, 75 cm, Still 161 - antrasiitti
      • 05713294889231
      1
    • Beliani Baarijakkara punainen 34 x 60 x 34 cm metalli pinottava 2 kpl lattiasuoja kiiltävä Beliani
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175105334.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131053177.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197571467.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188302347.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129491107.jpg?ts=1
      Beliani Beliani Baarijakkara punainen 34 x 60 x 34 cm metalli pinottava 2 kpl lattiasuoja kiiltävä Beliani Baarijakkara punainen 34 x 60 x 34 cm metalli pinottava 2 kpl lattiasuoja kiiltävä Beliani Baarijakkara punainen 34 x 60 x 34 cm metalli pinottava 2 kpl lattiasuoja kiiltävä Beliani Mukava, käytännöllinen ja trendikäs - tämä baarijakkarasetti on täydellinen lisä erityisesti industriaalisiin ja moderneihin ruokailutiloihin. Loft-tyylistä inspiraationsa saaneet jakkarat ovat pinottavia, joten ne on mahdollista säilöä tarvittaessa pieneenkin tilaan. Jakkaroita voi hyödyntää ruokailutilan lisäksi esimerkiksi myös kylpyhuoneessa, työhuoneessa tai autotallissa. Jakkarat on valmistettu jauhemaalatusta metallista ja jaloissa on lattiaa suojaavat ja liukumista estävät tulpat. Jalkojen poikkipuut toimivat kätevästi jalkatukina. Materiaali: metalli. Paino: 5 Asennus: ei vaadi kokoamista Paino kapasiteetti: 200 Istuinkorkeus: 60 (1)
      Beliani Baarijakkara punainen 34 x 60 x 34 cm metalli pinottava 2 kpl lattiasuoja kiiltävä Beliani
      • 04260586359039
      1
      deal
    • Beliani Baarituoli luonnonvalkoinen 45 x 110 x 58 cm keinonahka teräs vaalea mäntypuu 2 kpl lattiasuoja Beliani
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175107327.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208808117.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131056967.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119693396.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229656553.jpg?ts=1
      Beliani Beliani Baarituoli luonnonvalkoinen 45 x 110 x 58 cm keinonahka teräs vaalea mäntypuu 2 kpl lattiasuoja Beliani Baarituoli luonnonvalkoinen 45 x 110 x 58 cm keinonahka teräs vaalea mäntypuu 2 kpl lattiasuoja Beliani Baarituoli luonnonvalkoinen 45 x 110 x 58 cm keinonahka teräs vaalea mäntypuu 2 kpl lattiasuoja Beliani Tämä moderni baarituoli sopii loistavasti baaripöydän tai keittiön saarekkeen ääreen. Tuoli sopii mainiosti niin klassiseen kuin moderniin ja skandinaaviseenkin sisustustyyliin. Tukevat kumipuusta valmistetut jalat sekä keinonahalla päällystetty pehmeä istuin tuo vakautta ja istuinmukavuutta pidemmälläkin aikavälillä. Voit myös lepuuttaa jalkojasi mukavalla jalkatuella. Materiaali: keinonahka. Lisämateriaali: teräs, mäntypuu. Aineiston koostumus: 100% keinonahkaa (PU) Paino: 7 Asennus: osittain koottava Laji: Pinus sibirica Puun alkuperän: Kiina Paino kapasiteetti: 130 Verhoilu paksuus: 12 Istuinkorkeus: 73 (1)
      Beliani Baarituoli luonnonvalkoinen 45 x 110 x 58 cm keinonahka teräs vaalea mäntypuu 2 kpl lattiasuoja Beliani
      • 04260602379034
      1
      deal
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 459.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 390.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 390.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 390.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 390.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 390.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 512.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 512.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 512.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 512.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 512.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 512.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 603.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 512.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 512.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 512.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 512.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 512.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 512.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 603.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 528.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 528.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 528.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 528.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 528.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 528.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 528.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 528.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 528.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 528.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 528.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 603.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 512.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 603.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 542.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 542.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 542.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 542.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 542.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 542.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 542.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 542.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 542.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 542.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 542.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 542.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 542.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 542.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 542.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 542.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 542.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 603.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 512.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 603.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 512.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 603.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 512.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 512.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 603.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 512.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 512.00
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 603.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 603.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 512.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 425.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 425.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 425.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 425.00
    • info@vertaa.fi