x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Vegaoo Barbie

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Vegaoo Barbie -koristesetti
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/2/5/8/vegaoo-taartdecoratie-set-barbie-108910258.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/2/5/9/vegaoo-taartdecoratie-set-barbie-108910259.jpg
      Vegaoo Barbie -koristesetti (1)
      Vegaoo Barbie -koristesetti
      Vegaoo.fi Vegaoo.fi
      5.857142857142857 (1)
      26.49, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Vegaoo.fi Vegaoo.fi
      5.857142857142857 (1)
      26.49, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
      most_sold
    • Quick filters (quick_questions):
      • Barbie DEFAULT
        • barbie
      • Vegaoo DEFAULT
        • vegaoo
      • Blu-ray DEFAULT
        • blu_ray
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Barbie (barbie)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Blu-ray (blu_ray)
    • Hinta (price):
      • < 20 € (budget)
      • 20 € - 30 € (price_20_30)
      • 30 € - 40 € (price_30_40)
      • ≥ 40 € (price_40)
    • Mallin nimi (group):
      • Barbie Club Chelsea (barbie_club_chelsea)
      • Barbie Dolphin Magic (barbie_dolphin_magic)
      • Barbie Dreamtopia (barbie_dreamtopia)
      • Barbie Fairytale (barbie_fairytale)
      • Barbie Fashionistas (barbie_fashionistas)
      • Barbie Hevonen (barbie_hevonen)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
    • Mallin nimi (group_name):
      • Club Chelsea (club_chelsea)
      • Dolphin Magic (dolphin_magic)
      • Dreamtopia (dreamtopia)
      • Fairytale (fairytale)
      • Fashionistas (fashionistas)
      • Hevonen (hevonen)
    • Materiaali (materiaali):
      • Muovi (muovi)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
    • Väri (va_ri):
      • Creme (creme)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Violetti (violetti)
    • Vaatteiden koko (vaatteiden_koko):
      • 170 (170)
      • 30 (30)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 45 (45)
      • 60 (60)
      • 68 (68)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 98 (98)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi