x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Buffalo Bikinitoppi 'Happy'

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Buffalo Bikinitoppi 'Happy'
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Buffalo Bikinitoppi 'Happy'
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Buffalo Bikinitoppi 'Happy'
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/228147698.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/185603125.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/126056208.jpg?ts=1
Buffalo Buffalo Bikinitoppi 'Happy' Bikinitoppi 'Happy' Bikinitoppi 'Happy' Rintaliivi-/bikinityyppi: Bandeau; Olkaintyyppi: Irrotettavat olkaimet; Kaarituki: Ilman kaaritukea; Kuppi: Puolikuppi, Irrotettavat kupit; Kuvio: Yksivärinen; Design: Solmittavaksi/sidottavaksi; Yksityiskohta: Poimutettu/koottu; Ekstrat: Irrotettavat kupit, Palmikkorakenne, Irrotettava hihna (1)
  • 04893865438066
  • 629321734
1
  • Koko
    • Bikinien koko: 32
    • Vaatteen koko: 60
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Polyesteri, Muovi, Elastaani, Nailon
    • Väri: Turkoosi, Sininen, Vihreä
    • Olkaimien tyyppi: Irroitettvat olkaimet
  • Yleiset ominaisuudet
    • Uima-asun tyyppi: Yläosa
    • Bikinin malli: Bandeau
    • Kuvio: Tavallinen
    • Sukupuoli: Unisex, Naiset
  • 27.90 27.90 EUR 1
    1
    • Aboutyou.fi Aboutyou.fi
      Rintaliivi-/bikinityyppi: Bandeau; Olkaintyyppi: Irrotettavat olkaimet; Kaarituki: Ilman kaaritukea; Kuppi: Puolikuppi, Irrotettavat kupi...27.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Adidas Beach Bikini
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213196434.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208482670.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183169819.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149572757.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247740553.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Beach Bikini Beach Bikini Beach Bikini Kuvio: Logoprintti; Kaarituki: Ilman kaaritukea; Olkaintyyppi: Ristiolkaimet; Rintaliivi-/bikinityyppi: Bustier; Kuppi: Pehmeät kupit/pehmustamattomat; Materiaalin vastuullisuus: Kierrätetty polyamidi; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Pehmeä kangas, Merkkilappukirjailu (1)
      Adidas Beach Bikini
      • 04061626463699
      4
      deal
    • Buffalo Bikinitoppi 'Happy'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142278684.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84623597.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232856766.jpg?ts=1
      Buffalo Buffalo Bikinitoppi 'Happy' Bikinitoppi 'Happy' Bikinitoppi 'Happy' Design: Kiinnitetyt muotoilevat kupit; Kuvio: Yksivärinen; Kaarituki: Kaarituella; Kuppi: Pehmeät kupit/pehmustamattomat, Kiinnitetyt muotoilevat kupit; Rintaliivi-/bikinityyppi: Balconette-rintaliivi; Olkaintyyppi: Normaalit olkaimet; Ekstrat: Säädettävä hihna, Sileä kangas, Laajuus säädettävissä; Yksityiskohta: Poimutettu/koottu; Vyötärön korkeus: Mid Waist; Malli: Regular (1)
      Buffalo Bikinitoppi 'Happy'
      • 04893865439933
      1
    • Venice beach Bikinitoppi 'Summer'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106207425.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175686224.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154235808.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175686223.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175686217.jpg?ts=1
      Venice beach Venice beach Bikinitoppi 'Summer' Bikinitoppi 'Summer' Bikinitoppi 'Summer' Olkaintyyppi: Normaalit olkaimet; Kaarituki: Kaarituella; Kuvio: Raidallinen; Design: Hakakiinnitys; Rintaliivi-/bikinityyppi: Push-up; Kuppi: Täyskuppi, Irrotettavat kupit; Ekstrat: Säädettävä hihna, Irrotettavat kupit; Yksityiskohta: Poimutettu/koottu (1)
      Venice beach Bikinitoppi 'Summer'
      • 04893865833816
      1
    • O'Neill 608134 Birds Swimming Shorts Sininen S Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232775495.jpg?ts=1
      O'Neill O'Neill 608134 Birds Swimming Shorts Sininen S Nainen 608134 Birds Swimming Shorts Sininen S Nainen 608134 Birds Swimming Shorts Sininen S Nainen (1)
      O'Neill 608134 Birds Swimming Shorts Sininen S Nainen
      • 08718705714178
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 27.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 22.32
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 25.11
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 25.11
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 25.11
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 25.11
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 25.11
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 25.11
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 27.90
    • info@vertaa.fi