x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Carriwell Bikinit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Carriwell Äitiystankini Musta, S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129664330.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120423703.jpg
      Carriwell Carriwell Äitiystankini Musta, S Äitiystankini Musta, S Äitiystankini Musta, S Carriwell-äitiystankini on uimapuku, joka on mukava ja tyylikäs samalla kertaa. Tankinissa on halterneckolkain, jonka avulla uimapukua voi säätää. Sivuilla on rypytys, minkä vuoksi se sopeutuu hyvin raskauden aikana kehossa tapahtuviin muutoksiin. Irrotettavat rintakupit antavat tankiniin kauniin muodon ja hyvän tuen. Tämän tankinin etuna muihin äitiysuimapukuihin verrattuna on sen joustavuus 2-osaisuuden ansiosta. Uimapuku sopeutuu myös todella hyvin kehon muutoksiin. Bikinihousujen reuna on... (1)
      Carriwell Äitiystankini Musta, S
      • 06009704620266
      1
      43.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
    • Merkki (brand):
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Primadonna (primadonna)
      • Abecita (abecita)
      • Akela Surf (akela_surf)
      • Anita Rosa Faia (anita_rosa_faia)
      • Arena (arena)
      • Billabong (billabong)
      • Body Glove (body_glove)
      • Boob (boob)
      • Calida (calida)
      • Carriwell (carriwell)
      • Casall (casall)
      • Chantelle (chantelle)
      • Color Kids (color_kids)
      • Damella (damella)
      • Elomi (elomi)
      • Esprit (esprit)
      • Fantasie (fantasie)
      • Femilet (femilet)
      • FOX (fox)
      • Freya (freya)
      • Funkita (funkita)
      • Hot Anatomy (hot_anatomy)
      • Huit (huit)
      • Hurley (hurley)
      • Malibu (malibu)
      • Maloja (maloja)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marie jo (marie_jo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Missya (missya)
      • Molo (molo)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oneill (oneill)
      • ONLY (only)
      • Panos Emporio (panos_emporio)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pieces (pieces)
      • PrAna (prana)
      • Pukas (pukas)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • RVCA (rvca)
      • Salming (salming)
      • Saltabad (saltabad)
      • Seafolly (seafolly)
      • Sloggi (sloggi)
      • Small Rags (small_rags)
      • Speedo (speedo)
      • Sunseeker (sunseeker)
      • Swegmark (swegmark)
      • Triumph (triumph)
      • Trofe (trofe)
      • Tyr (tyr)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Volcom (volcom)
      • WiKi (wiki)
      • Zealous (zealous)
      • Zoggs (zoggs)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 35 € (price_2)
      • 35 € - 45 € (price_3)
      • ≥ 45 € (price_4)
    • Bikinien koko (bikinien_koko):
      • 30 (30)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 36/B (36_b)
      • 36 E (36_e)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 70 A (70_a)
      • 70 B (70_b)
      • 75 A (75_a)
      • 75 B (75_b)
      • 75 D (75_d)
      • 80 (80)
      • 85 A (85_a)
      • 85 B (85_b)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Bikinin malli (bikinin_malli):
      • Balconette (balconette)
      • Bandeau (bandeau)
      • Bustier (bustier)
      • High neck (high_neck)
      • Kaarituki (kaarituki)
      • Kolmio (kolmio)
    • Uima-asun tyyppi (uima_asun_tyyppi):
      • Alaosa (alaosa)
      • Yläosa (yla_osa)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Alusvaatteen koko (alusvaatteen_koko):
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • L (l)
      • S (s)
      • XL (xl)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Kumi (kumi)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Trikoo (trikoo)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi