x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

LASCANA Bikini

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut LASCANA Bikini
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot LASCANA Bikini
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
LASCANA Bikini
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/105758934.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/181908596.jpg?ts=1
LASCANA LASCANA Bikini Bikini Bikini Rintaliivi-/bikinityyppi: Bandeau; Kaarituki: Kaarituella; Kuvio: Yksivärinen; Kuppi: Puolikuppi; Olkaintyyppi: Irrotettavat olkaimet; Ekstrat: Koristekivillä, Irrotettava hihna (1)
  • 04893865469268
1
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Polyesteri, Muovi, Elastaani
    • Väri: Turkoosi, Vihreä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Bikinin malli: Bandeau
    • Sukupuoli: Unisex, Naiset
  • Koko
    • Vaatteen koko: 36
  • 79.90 79.90 EUR 1
    1
    • Aboutyou.fi Aboutyou.fi
      Rintaliivi-/bikinityyppi: Bandeau; Kaarituki: Kaarituella; Kuvio: Yksivärinen; Kuppi: Puolikuppi; Olkaintyyppi: Irrotettavat olkaimet; Ek...79.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • LASCANA Bikinitoppi 'Kati'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106207222.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232857834.jpg?ts=1
      LASCANA LASCANA Bikinitoppi 'Kati' Bikinitoppi 'Kati' Bikinitoppi 'Kati' Design: Solmittavaksi/sidottavaksi; Kuvio: Yksivärinen; Rintaliivi-/bikinityyppi: Push-up; Olkaintyyppi: Neckholder; Kaarituki: Kaarituella; Kuppi: Täyskuppi, Kiinnitetyt muotoilevat kupit; Ekstrat: Sileä kangas, Viileä (1)
      LASCANA Bikinitoppi 'Kati'
      • 04893848584575
      1
    • LASCANA Bikinitoppi 'Kati'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106207222.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232857834.jpg?ts=1
      LASCANA LASCANA Bikinitoppi 'Kati' Bikinitoppi 'Kati' Bikinitoppi 'Kati' Design: Solmittavaksi/sidottavaksi; Kuvio: Yksivärinen; Rintaliivi-/bikinityyppi: Push-up; Olkaintyyppi: Neckholder; Kaarituki: Kaarituella; Kuppi: Täyskuppi, Kiinnitetyt muotoilevat kupit; Ekstrat: Sileä kangas, Viileä (1)
      LASCANA Bikinitoppi 'Kati'
      • 04893848584612
      1
    • Buffalo Bikinitoppi 'Happy'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157445969.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105759224.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232856428.jpg?ts=1
      Buffalo Buffalo Bikinitoppi 'Happy' Bikinitoppi 'Happy' Bikinitoppi 'Happy' Kaarituki: Kaarituella; Kuvio: Yksivärinen; Design: Nyöritys; Kuppi: Pehmeät kupit/pehmustamattomat, Kiinnitetyt muotoilevat kupit; Rintaliivi-/bikinityyppi: Balconette-rintaliivi; Olkaintyyppi: Normaalit olkaimet; Ekstrat: Label patch/label flag, Pehmeä kangas, Säädettävä hihna; Yksityiskohta: Poimutettu/koottu; Vyötärön korkeus: Mid Waist; Malli: Regular (1)
      Buffalo Bikinitoppi 'Happy'
      • 04893865439520
      1
    • Jette Bikini
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168839172.jpg?ts=1
      Jette Jette Bikini Bikini Bikini Rintaliivi-/bikinityyppi: Kolmio; Olkaintyyppi: Normaalit olkaimet; Kaarituki: Ilman kaaritukea; Kuppi: Täyskuppi, Irrotettavat kupit; Kuvio: Pistekuvioitu; Yksityiskohta: Röyhelö, Poimutettu/koottu; Ekstrat: All-over-kuvio, Irrotettavat kupit, Label-laatta (1)
      Jette Bikini
      • 04893848940739
      1
    • Bikinien koko (bikinien_koko):
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 34 A (34_a)
      • 34 B (34_b)
      • 36 (36)
      • 36/C (36_c)
      • 36 A (36_a)
      • 38 (38)
      • 38/A (38_a)
      • 38/D (38_d)
      • 40/A (40_a)
      • 40/C (40_c)
      • 40/D (40_d)
      • 40/E (40_e)
      • 42 D (42_d)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 79.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 63.92
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 63.92
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 71.91
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 71.91
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 71.91
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 71.91
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 71.91
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 71.91
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 63.92
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 63.92
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 79.90
    • info@vertaa.fi