x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

LASCANA Tankini

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut LASCANA Tankini
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot LASCANA Tankini
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
LASCANA Tankini
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/116905156.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/185606168.jpg?ts=1
LASCANA LASCANA Tankini Tankini Tankini Kuvio: Yksivärinen; Design: Löysä leikkaus, Joustava vyötärö/sauma, Kiinnitetyt muotoilevat kupit; Rintaliivi-/bikinityyppi: Bustier; Olkaintyyppi: Normaalit olkaimet; Kaarituki: Ilman kaaritukea; Kuppi: Täyskuppi, Kiinnitetyt muotoilevat kupit; Ekstrat: Säädettävä hihna; Yksityiskohta: Poimutettu/koottu (1)
  • 04893848500216
1
  • Koko
    • Bikinien koko: 36
    • Vaatteen koko: 36
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Muovi, Elastaani, Polyamidi
    • Väri: Violetti, Punainen
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset, Unisex
  • 64.90 64.90 EUR 1
    1
    • Aboutyou.fi Aboutyou.fi
      Kuvio: Yksivärinen; Design: Löysä leikkaus, Joustava vyötärö/sauma, Kiinnitetyt muotoilevat kupit; Rintaliivi-/bikinityyppi: Bustier; Olk...64.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Vivance Bikinihousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212462761.jpg?ts=1
      Vivance Vivance Bikinihousut Bikinihousut Bikinihousut Kuvio: Yksivärinen; Yksityiskohta: Poimutettu/koottu; Vyötärön korkeus: Mid Waist (1)
      Vivance Bikinihousut
      • 04893848966678
      1
    • Billabong Keep It Mellow Tank Bikini Top multi Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172728860.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227897913.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172876356.jpg?ts=1
      Billabong Billabong Keep It Mellow Tank Bikini Top multi Koko XS Keep It Mellow Tank Bikini Top multi Koko XS Keep It Mellow Tank Bikini Top multi Koko XS OminaisuudetLankavärjätty printtiSäädettävät henkselitIrrotettavat toppaukset (1)
      Billabong Keep It Mellow Tank Bikini Top multi Koko XS
      • 03665601470101
      1
      deal
    • Picture Clove Bralette Bikini Top faded rose Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230166363.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230655714.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243591286.jpg?ts=1
      Picture Picture Clove Bralette Bikini Top faded rose Koko S Clove Bralette Bikini Top faded rose Koko S Clove Bralette Bikini Top faded rose Koko S Picture Women's Clove Bralette Top Bikiniyläosa: Väri: Punainen; Koko: S; Ominaisuudet: UV-suoja, Stretch; Käyttötarkoitus: Vesiurheilu; Materiaalia: Päämateriaali: 78% Polyamidi, 22% Elastaani, Materiaalin käsittely: antimikrobinen käsittely; Lisää Picture-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Picture Clove Bralette Bikini Top faded rose Koko S
      • 03663270509382
      2
      deal
    • Picture Kalta Triangle Bikini Top chamarel Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234072916.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230655702.jpg?ts=1
      Picture Picture Kalta Triangle Bikini Top chamarel Koko XS Kalta Triangle Bikini Top chamarel Koko XS Kalta Triangle Bikini Top chamarel Koko XS OminaisuudetPicture Kalta Triangle Bikini TopTrikoovuori takaa mukavuudenKolmionmallinen muotoiluSäädettävät olkahihnatIrrotettavat toppauksetRinnan ala oleva nauha tuomassa lisätukeaUPF50+ maksimaalinen UV-suojaDry Feel antimikrobinen käsittelyKestää klooria ja aurinkovoidettaMetallinen logo (1)
      Picture Kalta Triangle Bikini Top chamarel Koko XS
      • 03663270583016
      2
      deal
    • Bikinien koko (bikinien_koko):
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
      • Violetti (violetti)
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 64.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 51.92
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 58.41
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 58.41
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 58.41
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 58.41
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 58.41
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 58.41
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 58.41
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 58.41
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 58.41
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 58.41
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 58.41
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 58.41
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 58.41
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 58.41
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 58.41
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 58.41
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 47.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 64.90
    • info@vertaa.fi