x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Picture Bikinit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Picture Figgy Bikini Bottom chamarel Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229066202.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230655704.jpg?ts=1
      Picture Picture Figgy Bikini Bottom chamarel Koko L Figgy Bikini Bottom chamarel Koko L Figgy Bikini Bottom chamarel Koko L Picture Women's Figgy Bottoms Bikinialaosa: Väri: Punainen; Koko: L; Ominaisuudet: UV-suoja, Stretch; Käyttötarkoitus: Vesiurheilu; Materiaalia: Päämateriaali: 78% Polyamidi, 22% Elastaani, Materiaalin käsittely: antimikrobinen käsittely; Lisää Picture-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Picture Figgy Bikini Bottom chamarel Koko L
      • 03663270583184
      3
      deal
      34.95 EUR
    • Picture - Women's Kalta Triangle Top - Bikiniyläosa S, vaaleanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234072916.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230655702.jpg?ts=1
      Picture Picture - Women's Kalta Triangle Top - Bikiniyläosa S, vaaleanpunainen - Women's Kalta Triangle Top - Bikiniyläosa S, vaaleanpunainen - Women's Kalta Triangle Top - Bikiniyläosa S, vaaleanpunainen Keskeiset tiedot: Tyyppi: bikini-yläosa; Käyttötarkoitus: vapaa-aika & fitness; Käyttötarkoitus: uimala/uimahalli, uimaranta; Leikkaus: Yläosan leikkaus: triangeli; Olkaimien leikkaus: säädettävä; Selkäpuolen leikkaus: avoin; Materiaali: Pintamateriaali: 78% polyamidia, 22% elastaania; Ominaisuudet: Kloorin kestävä, UV-suojattu; Ominaisuudet: UPF-suojakerroin (UPF): 50+; Kestävyysmerkintä: Kestävän kehityksen sertifikaatit: STANDARD 100 by OEKO-TEX; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: Technical and multifunctional, Made of 78% polyamide, Econyl Carvico Vita, Complete jersey lining, Säädettävät olkaimet, Removable soft cups for shape and support, Maximum UPF50+ UV protection, Antibacterial Dry Feel impregnation, Attractive decorative knot on the chest, HH logo metal (1)
      Picture - Women's Kalta Triangle Top - Bikiniyläosa S, vaaleanpunainen
      • 03663270583023
      3
      deal
      50.90 EUR
    • Picture - Women's Clove Bralette Top - Bikiniyläosa M, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234072802.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243573310.jpg?ts=1
      Picture Picture - Women's Clove Bralette Top - Bikiniyläosa M, valkoinen - Women's Clove Bralette Top - Bikiniyläosa M, valkoinen - Women's Clove Bralette Top - Bikiniyläosa M, valkoinen Picture Women's Clove Bralette Top Bikiniyläosa: Väri: Valkoinen; Koko: M; Ominaisuudet: UV-suoja, Stretch; Käyttötarkoitus: Vesiurheilu; Materiaalia: Päämateriaali: 78% Polyamidi, 22% Elastaani, Materiaalin käsittely: antimikrobinen käsittely; Lisää Picture-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Picture - Women's Clove Bralette Top - Bikiniyläosa M, valkoinen
      • 03663270582828
      2
      deal
      50.90 EUR
    • Picture - Women's Anise Bottoms - Bikinialaosa L, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229066017.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243590583.jpg?ts=1
      Picture Picture - Women's Anise Bottoms - Bikinialaosa L, valkoinen - Women's Anise Bottoms - Bikinialaosa L, valkoinen - Women's Anise Bottoms - Bikinialaosa L, valkoinen Picture Women's Anise Bottoms Bikinialaosa: Väri: Valkoinen; Koko: L; Ominaisuudet: Stretch, UV-suoja; Käyttötarkoitus: Vesiurheilu; Materiaalia: Päämateriaali: 78% Polyamidi, 22% Elastaani, Materiaalin käsittely: antimikrobinen käsittely; Lisää Picture-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Picture - Women's Anise Bottoms - Bikinialaosa L, valkoinen
      • 03663270582972
      2
      deal
      40.90 EUR
    • Picture - Women's Figgy Bottoms - Bikinialaosa XL, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229066150.jpg?ts=1
      Picture Picture - Women's Figgy Bottoms - Bikinialaosa XL, valkoinen - Women's Figgy Bottoms - Bikinialaosa XL, valkoinen - Women's Figgy Bottoms - Bikinialaosa XL, valkoinen Picture Women's Figgy Bottoms Bikinialaosa: Väri: Valkoinen; Koko: XL; Ominaisuudet: UV-suoja, Stretch; Käyttötarkoitus: Vesiurheilu; Materiaalia: Päämateriaali: 78% Polyamidi, 22% Elastaani, Materiaalin käsittely: antimikrobinen käsittely; Lisää Picture-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Picture - Women's Figgy Bottoms - Bikinialaosa XL, valkoinen
      • 03663270583269
      2
      deal
      40.90 EUR
    • Picture - Women's Clove Bralette Top - Bikiniyläosa XL, punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230166314.jpg?ts=1
      Picture Picture - Women's Clove Bralette Top - Bikiniyläosa XL, punainen - Women's Clove Bralette Top - Bikiniyläosa XL, punainen - Women's Clove Bralette Top - Bikiniyläosa XL, punainen Picture Women's Clove Bralette Top Bikiniyläosa: Väri: Punainen; Koko: XL; Ominaisuudet: UV-suoja, Stretch; Käyttötarkoitus: Vesiurheilu; Materiaalia: Päämateriaali: 78% Polyamidi, 22% Elastaani, Materiaalin käsittely: antimikrobinen käsittely; Lisää Picture-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Picture - Women's Clove Bralette Top - Bikiniyläosa XL, punainen
      • 03663270582774
      2
      deal
      50.90 EUR
    • Picture Anise Bikini Bottom faded rose Koko XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230166288.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230655718.jpg?ts=1
      Picture Picture Anise Bikini Bottom faded rose Koko XL Anise Bikini Bottom faded rose Koko XL Anise Bikini Bottom faded rose Koko XL Picture Women's Anise Bottoms Bikinialaosa: Väri: Punainen; Koko: XL; Ominaisuudet: Stretch, UV-suoja; Käyttötarkoitus: Vesiurheilu; Materiaalia: Päämateriaali: 78% Polyamidi, 22% Elastaani, Materiaalin käsittely: antimikrobinen käsittely; Lisää Picture-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Picture Anise Bikini Bottom faded rose Koko XL
      • 03663270509696
      2
      deal
      34.95 EUR
    • Picture - Women's Clove Bralette Top - Bikiniyläosa XL, punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230166363.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230655714.jpg?ts=1
      Picture Picture - Women's Clove Bralette Top - Bikiniyläosa XL, punainen - Women's Clove Bralette Top - Bikiniyläosa XL, punainen - Women's Clove Bralette Top - Bikiniyläosa XL, punainen Picture Women's Clove Bralette Top Bikiniyläosa: Väri: Punainen; Koko: XL; Ominaisuudet: UV-suoja, Stretch; Käyttötarkoitus: Vesiurheilu; Materiaalia: Päämateriaali: 78% Polyamidi, 22% Elastaani, Materiaalin käsittely: antimikrobinen käsittely; Lisää Picture-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Picture - Women's Clove Bralette Top - Bikiniyläosa XL, punainen
      • 03663270509412
      2
      deal
      50.90 EUR
    • Picture High Waist Bikini Bottom black Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235160496.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230655721.jpg?ts=1
      Picture Picture High Waist Bikini Bottom black Koko XS High Waist Bikini Bottom black Koko XS High Waist Bikini Bottom black Koko XS OminaisuudetPicture High Waist Bikini alaosaNormaali peittävyys Korkea vyötärö ja leveä vyötäröhihnaUPF50+ maksimaalinen UV-suojaDry Feel antimikrobinen käsittelyKestää klooria ja aurinkovoidettaMetallinen logo (1)
      Picture High Waist Bikini Bottom black Koko XS
      • 03663270602489
      1
      deal
      44.95 EUR
    • Picture - Women's Clove Bralette Top - Bikiniyläosa M, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230166322.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243371317.jpg?ts=1
      Picture Picture - Women's Clove Bralette Top - Bikiniyläosa M, musta - Women's Clove Bralette Top - Bikiniyläosa M, musta - Women's Clove Bralette Top - Bikiniyläosa M, musta Picture Women's Clove Bralette Top Bikiniyläosa: Väri: Musta; Koko: M; Ominaisuudet: UV-suoja, Stretch; Käyttötarkoitus: Vesiurheilu; Materiaalia: Päämateriaali: 78% Polyamidi, 22% Elastaani, Materiaalin käsittely: antimikrobinen käsittely; Lisää Picture-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Picture - Women's Clove Bralette Top - Bikiniyläosa M, musta
      • 03663270509320
      1
      deal
      50.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Abecita DEFAULT
        • abecita
      • Lascana DEFAULT
        • lascana
      • Miss mary of sweden DEFAULT
        • miss_mary_of_sweden
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Primadonna DEFAULT
        • primadonna
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 55 € (price_3)
      • ≥ 55 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Adidas (adidas)
      • Primadonna (primadonna)
      • Nike (nike)
      • Seafolly (seafolly)
      • A LOT LESS (a_lot_less)
      • Abecita (abecita)
      • About You (about_you)
      • Adidas By Stella Mccartney (adidas_by_stella_mccartney)
      • Aim'n (aim_n)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Anita (anita)
      • Arena (arena)
      • Banana Moon (banana_moon)
      • Barts (barts)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bench (bench)
      • Billabong (billabong)
      • Bleed (bleed)
      • Blueseventy (blueseventy)
      • Bogner Fire + Ice (bogner_fire_ice)
      • Boob (boob)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buffalo (buffalo)
      • Cache Coeur (cache_coeur)
      • Calida (calida)
      • Casall (casall)
      • Champion (champion)
      • Chantelle (chantelle)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Color Kids (color_kids)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Damella (damella)
      • Damsel (damsel)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Delicatelove (delicatelove)
      • Desigual (desigual)
      • Diesel (diesel)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dolfin (dolfin)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elbsand (elbsand)
      • Elomi (elomi)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etam (etam)
      • Fantasie (fantasie)
      • Fashy (fashy)
      • Femilet (femilet)
      • FILA (fila)
      • Finkid (finkid)
      • FOX (fox)
      • Freya (freya)
      • Funkita (funkita)
      • Givova (givova)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Hackett (hackett)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hollister (hollister)
      • Hot Anatomy (hot_anatomy)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huit (huit)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hurley (hurley)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jette (jette)
      • Jette Joop (jette_joop)
      • JOOP! (joop_)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kids Only (kids_only)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lingadore (lingadore)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Maaji (maaji)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marie jo (marie_jo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Merchcode (merchcode)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Miss mary of sweden (miss_mary_of_sweden)
      • Missya (missya)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Naturana (naturana)
      • Nebbia (nebbia)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • ONLY (only)
      • Orca (orca)
      • Oxbow (oxbow)
      • Panos Emporio (panos_emporio)
      • Passionata (passionata)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Amour (petit_amour)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Playshoes (playshoes)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Public Desire (public_desire)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Rhythm (rhythm)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rosa Faia Beach (rosa_faia_beach)
      • Roxy (roxy)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salming (salming)
      • Saltabad (saltabad)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sanetta (sanetta)
      • Scampi (scampi)
      • Seekers (seekers)
      • Selected (selected)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Shiwi (shiwi)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smiles (smiles)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Speedo (speedo)
      • Sunseeker (sunseeker)
      • Superdry (superdry)
      • Swim By Zizzi (swim_by_zizzi)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trendyol (trendyol)
      • Trespass (trespass)
      • Triumph (triumph)
      • Trofe (trofe)
      • Turbo (turbo)
      • Tyr (tyr)
      • Underprotection (underprotection)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • VIERVIER (viervier)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • Watercult (watercult)
      • Weekday (weekday)
      • Wheat (wheat)
      • WiKi (wiki)
      • Wilbers (wilbers)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zealous (zealous)
      • Zoot (zoot)
    • Uima-asun tyyppi (uima_asun_tyyppi):
      • Alaosa (alaosa)
      • Setti (setti)
      • Tankini (tankini)
      • Urheilu (urheilu)
      • Yläosa (yla_osa)
    • Bikinin malli (bikinin_malli):
      • Balconette (balconette)
      • Bandeau (bandeau)
      • Bustier (bustier)
      • High neck (high_neck)
      • Isot kuppikoot (isot_kuppikoot)
      • Kaarituki (kaarituki)
      • Kolmio (kolmio)
      • Niskalenkki (niskalenkki)
      • Push-up (push_up)
    • Bikinien koko (bikinien_koko):
      • 30 (30)
      • 32 (32)
      • 32/A-B (32_a_b)
      • 32 A (32_a)
      • 34 (34)
      • 34/A-B (34_a_b)
      • 34/AA (34_aa)
      • 34/C-D (34_c_d)
      • 34 A (34_a)
      • 34 B (34_b)
      • 34 C (34_c)
      • 34 D (34_d)
      • 34 E (34_e)
      • 36 (36)
      • 36/A-B (36_a_b)
      • 36/B (36_b)
      • 36/C (36_c)
      • 36/C-D (36_c_d)
      • 36 A (36_a)
      • 36 D (36_d)
      • 36 E (36_e)
      • 36 F (36_f)
      • 38 (38)
      • 38/A (38_a)
      • 38/B (38_b)
      • 38/C (38_c)
      • 38/C-D (38_c_d)
      • 38/D (38_d)
      • 38/E (38_e)
      • 38/F (38_f)
      • 38/G (38_g)
      • 40 (40)
      • 40/A (40_a)
      • 40/A-B (40_a_b)
      • 40/B (40_b)
      • 40/C (40_c)
      • 40/C-D (40_c_d)
      • 40/D (40_d)
      • 40/E (40_e)
      • 40/F (40_f)
      • 42 (42)
      • 42/C-D (42_c_d)
      • 42 A (42_a)
      • 42 B (42_b)
      • 42 C (42_c)
      • 42 D (42_d)
      • 42 E (42_e)
      • 44 (44)
      • 44/C-D (44_c_d)
      • 44 A (44_a)
      • 44 B (44_b)
      • 44 C (44_c)
      • 44 D (44_d)
      • 44 E (44_e)
      • 46 (46)
      • 46 B (46_b)
      • 46 C (46_c)
      • 46 D (46_d)
      • 48 (48)
      • 48 C (48_c)
      • 48 D (48_d)
      • 50 (50)
      • 50/D (50_d)
      • 70 B (70_b)
      • 70 C (70_c)
      • 70 D (70_d)
      • 75 B (75_b)
      • 75 C (75_c)
      • 75 D (75_d)
      • 80 B (80_b)
      • 80 C (80_c)
      • 80 D (80_d)
      • 85 B (85_b)
      • 85 C (85_c)
      • 85 D (85_d)
      • 92 (92)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Kuvio (kuvio):
      • Color gradient (color_gradient)
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Etninen kuvio (etninen_kuvio)
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Paisley-kuvioitu (paisley_kuvioitu)
      • Pilkullinen (pilkullinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Naiset (naiset)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi