x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Blu-ray

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}

    osta Blu-ray

      • Diilit Diilit
      • Game of Thrones Game of Thrones sarjan tuotantokaudet ja boksit
      • Harry Potter Harry Potter elokuvat ja boksit
      • Disney klassikot Disneyn klassikko animaatiot
      • Star Wars Star Wars elokuvat ja boksit
      • 4K UHD 4K Ultra HD Blu-rayt
      • Toimintaelokuvat Toimintaelokuvat
      • Kauhuelokuvat Kauhuelokuvat
      • 3D Blu-rayt 3D Blu-rayt
      • TV-sarjat TV-sarjat
      • Koko perheelle Koko perheen elokuvat
    0 - 24
    • Blu-ray Disney Classics: Complete 1937-2018 Movie Collection (Blu-ray) (Import)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133036269.jpg
      Blu-ray Blu-ray Disney Classics: Complete 1937-2018 Movie Collection (Blu-ray) (Import) Disney Classics: Complete 1937-2018 Movie Collection (Blu-ray) (Import) Disney Classics: Complete 1937-2018 Movie Collection (Blu-ray) (Import) (55)
      Blu-ray Disney Classics: Complete 1937-2018 Movie Collection (Blu-ray) (Import)
      • 08717418540890
      1
      good_buy
      most_sold
      452.95 EUR
    • Twentieth Century Fox Star Wars - Complete Saga (Blu-ray)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123332133.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147744647.jpg
      Twentieth Century Fox Twentieth Century Fox Star Wars - Complete Saga (Blu-ray) Star Wars - Complete Saga (Blu-ray) Star Wars - Complete Saga (Blu-ray) (28)
      Twentieth Century Fox Star Wars - Complete Saga (Blu-ray)
      • 07340112723262
      • 80833
      2
      good_buy
      52.90 EUR
    • Vlmedia Rambo 5 - Last Blood (Blu-ray)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146502785.jpg
      Vlmedia Vlmedia Rambo 5 - Last Blood (Blu-ray) Rambo 5 - Last Blood (Blu-ray) Rambo 5 - Last Blood (Blu-ray) (19)
      Vlmedia Rambo 5 - Last Blood (Blu-ray)
      • 06416548614533
      1
      good_buy
      17.90 EUR
    • SF Studios Hobitti - The Motion Picture Trilogy - Extended Edition (Blu-ray)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123333669.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147748137.jpg
      SF Studios SF Studios Hobitti - The Motion Picture Trilogy - Extended Edition (Blu-ray) Hobitti - The Motion Picture Trilogy - Extended Edition (Blu-ray) Hobitti - The Motion Picture Trilogy - Extended Edition (Blu-ray) (12)
      SF Studios Hobitti - The Motion Picture Trilogy - Extended Edition (Blu-ray)
      • 07333018003286
      • 106780
      2
      good_buy
      52.90 EUR
    • Blu-ray Marvel Studios Cinematic Universe - Phase 3 Part 1 (Blu-ray) (Tuonti Suom.Teksti)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133372449.jpg
      Blu-ray Blu-ray Marvel Studios Cinematic Universe - Phase 3 Part 1 (Blu-ray) (Tuonti Suom.Teksti) Marvel Studios Cinematic Universe - Phase 3 Part 1 (Blu-ray) (Tuonti Suom.Teksti) Marvel Studios Cinematic Universe - Phase 3 Part 1 (Blu-ray) (Tuonti Suom.Teksti) (16)
      Blu-ray Marvel Studios Cinematic Universe - Phase 3 Part 1 (Blu-ray) (Tuonti Suom.Teksti)
      • 08717418537944
      • 122866
      1
      good_buy
      67.90 EUR
    • Warner Star Wars: The Clone Wars (Blu-Ray)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148005242.jpg
      Warner Warner Star Wars: The Clone Wars (Blu-Ray) Star Wars: The Clone Wars (Blu-Ray) Star Wars: The Clone Wars (Blu-Ray) (15)
      Warner Star Wars: The Clone Wars (Blu-Ray)
      • 07321900224246
      1
      good_buy
      17.90 EUR
    • Disney Disney Pixar Collection - 17 Classics (Blu-ray)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133480227.jpg
      Disney Disney Disney Pixar Collection - 17 Classics (Blu-ray) Disney Pixar Collection - 17 Classics (Blu-ray) Disney Pixar Collection - 17 Classics (Blu-ray) (14)
      Disney Disney Pixar Collection - 17 Classics (Blu-ray)
      • 08717418516116
      • 119516
      1
      good_buy
      121.95 EUR
    • Twentieth Century Fox Frendit - Complete Boxset (Blu-ray)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123846913.jpg
      Twentieth Century Fox Twentieth Century Fox Frendit - Complete Boxset (Blu-ray) Frendit - Complete Boxset (Blu-ray) Frendit - Complete Boxset (Blu-ray) (14)
      Twentieth Century Fox Frendit - Complete Boxset (Blu-ray)
      • 07340112742652
      • 96633
      1
      good_buy
      39.90 EUR
    • Universal (Sony) Once Upon a Time in Hollywood (Blu-ray)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145487164.jpg
      Universal (Sony) Universal (Sony) Once Upon a Time in Hollywood (Blu-ray) Once Upon a Time in Hollywood (Blu-ray) Once Upon a Time in Hollywood (Blu-ray) (12)
      Universal (Sony) Once Upon a Time in Hollywood (Blu-ray)
      1
      good_buy
      22.90 EUR
    • FOX Star Wars Original Trilogy: 1-3 (Blu-ray)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99328677.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149390854.jpg
      FOX FOX Star Wars Original Trilogy: 1-3 (Blu-ray) Star Wars Original Trilogy: 1-3 (Blu-ray) Star Wars Original Trilogy: 1-3 (Blu-ray) (8)
      FOX Star Wars Original Trilogy: 1-3 (Blu-ray)
      • 07340112723736
      • 80835
      • BDVDSWPRETRIO
      2
      good_buy
      17.90 EUR
    • Warner Home Video Joker (Blu-ray)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146914538.jpg
      Warner Home Video Warner Home Video Joker (Blu-ray) Joker (Blu-ray) Joker (Blu-ray) (11)
      Warner Home Video Joker (Blu-ray)
      • 07340112751449
      1
      good_buy
      22.90 EUR
    • Disney Leijonakuningas (2019) - 4K Ultra HD +Blu-ray (ei suom.tekst)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144544489.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149124236.jpg
      Disney Disney Leijonakuningas (2019) - 4K Ultra HD +Blu-ray (ei suom.tekst) Leijonakuningas (2019) - 4K Ultra HD +Blu-ray (ei suom.tekst) Leijonakuningas (2019) - 4K Ultra HD +Blu-ray (ei suom.tekst) (7)
      Disney Leijonakuningas (2019) - 4K Ultra HD +Blu-ray (ei suom.tekst)
      • 08717418553562
      2
      good_buy
      32.90 EUR
    • Twentieth Century Fox Bohemian Rhapsody
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147746277.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124727541.jpg
      Twentieth Century Fox Twentieth Century Fox Bohemian Rhapsody Bohemian Rhapsody Bohemian Rhapsody (4)
      Twentieth Century Fox Bohemian Rhapsody
      • 07340112747039
      3
      good_buy
      11.95 EUR
    • Twentieth Century Fox Game Of Thrones Season 8- Blu ray
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149303669.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142193182.jpg
      Twentieth Century Fox Twentieth Century Fox Game Of Thrones Season 8- Blu ray Game Of Thrones Season 8- Blu ray Game Of Thrones Season 8- Blu ray (10)
      Twentieth Century Fox Game Of Thrones Season 8- Blu ray
      • 07340112749729
      1
      good_buy
      42.90 EUR
    • Warner Home Video National Lampoon's Christmas Vacation (Blu-ray) (Tuonti)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123332427.jpg
      Warner Home Video Warner Home Video National Lampoon's Christmas Vacation (Blu-ray) (Tuonti) National Lampoon's Christmas Vacation (Blu-ray) (Tuonti) National Lampoon's Christmas Vacation (Blu-ray) (Tuonti) (10)
      Warner Home Video National Lampoon's Christmas Vacation (Blu-ray) (Tuonti)
      • 07321904828464
      • 117739
      1
      good_buy
      17.90 EUR
    • Disney Avengers 4-Movie Collection - Blu ray
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148516246.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141260806.jpg
      Disney Disney Avengers 4-Movie Collection - Blu ray Avengers 4-Movie Collection - Blu ray Avengers 4-Movie Collection - Blu ray (6)
      Disney Avengers 4-Movie Collection - Blu ray
      • 08717418549725
      2
      good_buy
      37.90 EUR
    • Warner Ultimate Rambo Collection (Blu-ray) (Tuonti)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123333479.jpg
      Warner Warner Ultimate Rambo Collection (Blu-ray) (Tuonti) Ultimate Rambo Collection (Blu-ray) (Tuonti) Ultimate Rambo Collection (Blu-ray) (Tuonti) (9)
      Warner Ultimate Rambo Collection (Blu-ray) (Tuonti)
      • 05055201824820
      • 121126
      1
      good_buy
      57.90 EUR
    • Twentieth Century Fox Californication - Complete Series - Kaudet 1-7 (Blu-ray)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123846870.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149678467.jpg
      Twentieth Century Fox Twentieth Century Fox Californication - Complete Series - Kaudet 1-7 (Blu-ray) Californication - Complete Series - Kaudet 1-7 (Blu-ray) Californication - Complete Series - Kaudet 1-7 (Blu-ray) (6)
      Twentieth Century Fox Californication - Complete Series - Kaudet 1-7 (Blu-ray)
      • 07340112720445
      • 105105
      2
      good_buy
      39.90 EUR
    • Nordisk film Ailo - Pienen poron seikkailu (Blu-ray)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140346619.jpg
      Nordisk film Nordisk film Ailo - Pienen poron seikkailu (Blu-ray) Ailo - Pienen poron seikkailu (Blu-ray) Ailo - Pienen poron seikkailu (Blu-ray) (5)
      Nordisk film Ailo - Pienen poron seikkailu (Blu-ray)
      • 06418471176805
      2
      good_buy
      16.48 EUR
    • Lord of the Rings The Lord of the Rings Trilogy - Extended Cut (Blu-ray) (15-disc)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147744887.jpg
      Lord of the Rings Lord of the Rings The Lord of the Rings Trilogy - Extended Cut (Blu-ray) (15-disc) The Lord of the Rings Trilogy - Extended Cut (Blu-ray) (15-disc) The Lord of the Rings Trilogy - Extended Cut (Blu-ray) (15-disc) (5)
      Lord of the Rings The Lord of the Rings Trilogy - Extended Cut (Blu-ray) (15-disc)
      • 07340112743390
      • 121230
      2
      62.90 EUR
    • Nordisk film Risto Räppääjä ja pullistelija (Blu-ray)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146139992.jpg
      Nordisk film Nordisk film Risto Räppääjä ja pullistelija (Blu-ray) Risto Räppääjä ja pullistelija (Blu-ray) Risto Räppääjä ja pullistelija (Blu-ray) (5)
      Nordisk film Risto Räppääjä ja pullistelija (Blu-ray)
      • 06418471075467
      2
      good_buy
      16.95 EUR
    • Nordisk film Midsommar
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149316948.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146048484.jpg
      Nordisk film Nordisk film Midsommar Midsommar Midsommar (5)
      Nordisk film Midsommar
      • 07332421065102
      2
      19.90 EUR
    • Universal Pictures Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw- Blu ray
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149856252.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144880327.jpg
      Universal Pictures Universal Pictures Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw- Blu ray Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw- Blu ray Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw- Blu ray (5)
      Universal Pictures Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw- Blu ray
      • 05053083196660
      2
      22.90 EUR
    • Blu-ray Miami Vice - The Complete Collection (Blu-ray) (Tuonti)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123846304.jpg
      Blu-ray Blu-ray Miami Vice - The Complete Collection (Blu-ray) (Tuonti) Miami Vice - The Complete Collection (Blu-ray) (Tuonti) Miami Vice - The Complete Collection (Blu-ray) (Tuonti) (7)
      Blu-ray Miami Vice - The Complete Collection (Blu-ray) (Tuonti)
      • 05030697037251
      • 114553
      1
      161.95 EUR
    2 129
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Game of Thrones DEFAULT
        • game_of_thrones
      • Harry Potter DEFAULT
        • harry_potter
      • Disney klassikot DEFAULT
        • disney_klassikot
      • Star Wars DEFAULT
        • star_wars
      • Toimintaelokuvat DEFAULT
        • toiminta
      • Kauhuelokuvat DEFAULT
        • kauhu
      • TV-sarjat DEFAULT
        • tv_sarja
      • Koko perheelle DEFAULT
        • koko_perhe
        • animaatio
    • Hinta (price):
      • < 13 € (budget)
      • 13 € - 18 € (price_13_18)
      • 18 € - 26 € (price_18_26)
      • ≥ 26 € (price_26)
    • Suosittuja elokuvia ja sarjoja (group):
      • Agents of S.H.I.E.L.D. (agents_of_s_h_i_e_l_d_)
      • Aku Ankka (aku_ankka)
      • Alien vs. Predator (alien_vs_predator)
      • Apinoiden planeetta (apinoiden_planeetta)
      • Arrow (arrow)
      • Autot (autot)
      • Avatar (avatar)
      • Avengers (avengers)
      • Batman (batman)
      • Blade Runner (blade_runner)
      • Blindspot (blindspot)
      • Breaking Bad (breaking_bad)
      • Captain America (captain_america)
      • Cars (cars)
      • Deadpool (deadpool)
      • Die Hard (die_hard)
      • Disney klassikot (disney_klassikot)
      • Doctor Strange (doctor_strange)
      • Downton Abbey (downton_abbey)
      • Fast & Furious (fast_furious)
      • Fear the Walking Dead (fear_the_walking_dead)
      • Fifty Shades (fifty_shades)
      • Friends (friends)
      • Game of Thrones (game_of_thrones)
      • Girls (girls)
      • Gravity (gravity)
      • Grimm (grimm)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Heroes (heroes)
      • Hobitti (hobitti)
      • Hostiles (hostiles)
      • Hotel Transylvania (hotel_transylvania)
      • House (house)
      • House of Cards (house_of_cards)
      • Ice Age (ice_age)
      • Ihmeotukset (ihmeotukset)
      • Ihmeperhe (ihmeperhe)
      • Iron Man (iron_man)
      • Isänmaan puolesta (isa_nmaan_puolesta)
      • Itse ilkimys (itse_ilkimys)
      • James Bond (james_bond)
      • Jurassic Park (jurassic_park)
      • Kill Bill (kill_bill)
      • Kummisetä (kummiseta_)
      • Kung Fu Panda (kung_fu_panda)
      • Labyrintti (labyrintti)
      • Lego (lego)
      • Mamma Mia! (mamma_mia_)
      • Matrix (matrix)
      • Men in Black (men_in_black)
      • Minority Report (minority_report)
      • Muumio (muumio)
      • Narcos (narcos)
      • Neiti Peregrinen koti eriskummallisille lapsille (neiti_peregrinen_koti_eriskummallisille_lapsille)
      • Nälkäpeli (na_lka_peli)
      • Ocean's (ocean_s)
      • Olipa kerran (olipa_kerran)
      • Orange is the New Black (orange_is_the_new_black)
      • Pako (pako)
      • Peaky Blinders (peaky_blinders)
      • Piin elämä (piin_ela_ma_)
      • Pirates of the Caribbean (pirates_of_the_caribbean)
      • Pitch Perfect (pitch_perfect)
      • Planeettamme Maa (planeettamme_maa)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Predator (predator)
      • Resident Evil (resident_evil)
      • Rillit huurussa (rillit_huurussa)
      • Rocky (rocky)
      • Rocky Horror Picture Show (rocky_horror_picture_show)
      • Sabrina teini-ikäinen noita (sabrina_teini_ika_inen_noita)
      • Salaiset kansiot (salaiset_kansiot)
      • Scream (scream)
      • Sherlock Holmes (sherlock_holmes)
      • Shrek (shrek)
      • Sinkkuelämää (sinkkuela_ma_a_)
      • Smurffit (smurffit)
      • Spider-Man (spider_man)
      • Star Trek (star_trek)
      • Star Wars (star_wars)
      • Star Wars - Rebels (star_wars_rebels)
      • Stephen Kingin Se (stephen_kingin_se)
      • Suits (suits)
      • Taru sormusten herrasta (taru_sormusten_herrasta)
      • Teen Wolf (teen_wolf)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • The Crown (the_crown)
      • The Flash (the_flash)
      • The Martian (the_martian)
      • The Walking Dead (the_walking_dead)
      • Titanic (titanic)
      • Toy Story (toy_story)
      • Transformers (transformers)
      • True Blood (true_blood)
      • True Detective (true_detective)
      • Tuntematon sotilas (tuntematon_sotilas)
      • Uusi Sherlock (uusi_sherlock)
      • Vampyyripäiväkirjat (vampyyripa_iva_kirjat)
      • Vikings (vikings)
      • Westworld (westworld)
      • X-Men (x_men)
    • Genre (elokuvan_tyylilaji):
      • Aasialaiset (aasialaiset)
      • Animaatio (animaatio)
      • Anime (anime)
      • Dokumentti (dokumentti)
      • Draama (draama)
      • Jännitys (ja_nnitys)
      • Kauhu (kauhu)
      • Klassikko (klassikko)
      • Koko perhe (koko_perhe)
      • Komedia (komedia)
      • Lännenelokuva (la_nnenelokuva)
      • Musiikki (musiikki)
      • Musikaali (musikaali)
      • Sci-Fi (sci_fi)
      • Seikkailu (seikkailu)
      • Sota (sota)
      • Toiminta (toiminta)
      • TV-sarja (tv_sarja)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • S (kaikille_sallittu)
      • 3+ (3_)
      • 7+ (7_)
      • 9+ (9_)
      • 10+ (10_)
      • 11+ (11_)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 15+ (15_)
      • 16+ (16_)
      • 18+ (18_)
    • Julkaisuvuosi (julkaisuvuosi):
      • 1943 (1943)
      • 1971 (1971)
      • 1977 (1977)
      • 1978 (1978)
      • 1979 (1979)
      • 1981 (1981)
      • 1982 (1982)
      • 1984 (1984)
      • 1988 (1988)
      • 1992 (1992)
      • 1998 (1998)
      • 1999 (1999)
      • 2000 (2000)
      • 2001 (2001)
      • 2002 (2002)
      • 2004 (2004)
      • 2005 (2005)
      • 2007 (2007)
      • 2008 (2008)
      • 2009 (2009)
      • 2011 (2011)
      • 2012 (2012)
      • 2013 (2013)
      • 2014 (2014)
      • 2015 (2015)
      • 2016 (2016)
      • 2017 (2017)
    • Kesto (min) (kesto_min_):
      • < 95 min (kesto_min__95)
      • 95 min - 110 min (kesto_min__95_110)
      • 110 min - 130 min (kesto_min__110_130)
      • ≥ 130 min (kesto_min__130)
    • Kieli (language):
      • Englanti (englanti)
      • Norja (norja)
      • Suomi (suomi)
      • Tanska (tanska)
    • Tekstitykset (tekstitys):
      • Englanti (englanti)
      • Norja (norja)
      • Ruotsi (ruotsi)
      • Suomi (suomi)
      • Tanska (tanska)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi