x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Dim Miesten alushousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Dim 2 pakkaus EcoDim Fashion Boxer *Ilmainen Toimitus *Kampanja
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98730241.jpg
      Dim Dim 2 pakkaus EcoDim Fashion Boxer *Ilmainen Toimitus *Kampanja 2 pakkaus EcoDim Fashion Boxer *Ilmainen Toimitus *Kampanja 2 pakkaus EcoDim Fashion Boxer *Ilmainen Toimitus *Kampanja Ihanan tuntuiset DIM bokserit. Housuissa on keskikorkea resori ja nämä on valmistettu pehmeästä puuvillasta. Vuorattu edusta ja hyvä istuvuus, minkä ansiosta nämä ovat miellyttävän tuntuiset tilanteessa kuin tilanteessa. (1)
      Dim 2 pakkaus EcoDim Fashion Boxer *Ilmainen Toimitus *Kampanja
      • 03610860124050
      1
      14.50 EUR
    • Dim 2 pakkaus Mens Underwear Urban Boxer P *Ilmainen Toimitus *Kampanja
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98725378.jpg
      Dim Dim 2 pakkaus Mens Underwear Urban Boxer P *Ilmainen Toimitus *Kampanja 2 pakkaus Mens Underwear Urban Boxer P *Ilmainen Toimitus *Kampanja 2 pakkaus Mens Underwear Urban Boxer P *Ilmainen Toimitus *Kampanja DIM Mens Underwear Urban Boxer. Hyvännäköiset ja trendikkäät alushousut bokseri-mallissa leveällä vyötäröllä, jotta mukavuus olisi maksimaalinen. (1)
      Dim 2 pakkaus Mens Underwear Urban Boxer P *Ilmainen Toimitus *Kampanja
      • 03610860208903
      1
      18.20 EUR
    • Dim 3 pakkaus Mens Underwear Mix And Colors Boxer *Ilmainen Toimitus *Kampanja
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98758343.jpg
      Dim Dim 3 pakkaus Mens Underwear Mix And Colors Boxer *Ilmainen Toimitus *Kampanja 3 pakkaus Mens Underwear Mix And Colors Boxer *Ilmainen Toimitus *Kampanja 3 pakkaus Mens Underwear Mix And Colors Boxer *Ilmainen Toimitus *Kampanja Hyvännäköiset DIM alushousut klassisessa, lyhyessä bokserimallissa. Keskikorkea resori, jossa on DIM logo ja täydellinen istuvuus. Valmistettu pehmeästä puuvillasta, jotta tunne on extra ihana. (1)
      Dim 3 pakkaus Mens Underwear Mix And Colors Boxer *Ilmainen Toimitus *Kampanja
      • 03610860506795
      1
      14.55 EUR
    • Dim 2 pakkaus Mens Underwear Coton S Boxer GW *Ilmainen Toimitus *Kampanja
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98725389.jpg
      Dim Dim 2 pakkaus Mens Underwear Coton S Boxer GW *Ilmainen Toimitus *Kampanja 2 pakkaus Mens Underwear Coton S Boxer GW *Ilmainen Toimitus *Kampanja 2 pakkaus Mens Underwear Coton S Boxer GW *Ilmainen Toimitus *Kampanja DIM Mens Underwear Coton Stretch Boxer. Real Cool Cotton materiaali, jotta mukavuus olisi maksimaalinen ja sen ansiosta tunnet itsesi viileäksi koko päivän. (1)
      Dim 2 pakkaus Mens Underwear Coton S Boxer GW *Ilmainen Toimitus *Kampanja
      • 03040522945660
      • 03040523195873
      1
      18.20 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Sloggi DEFAULT
        • sloggi
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Under Armour DEFAULT
        • under_armour
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Sloggi (sloggi)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Under Armour (under_armour)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Gant (gant)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Adrian Hammond (adrian_hammond)
      • Andrew Christian (andrew_christian)
      • Arena (arena)
      • Aussiebum (aussiebum)
      • Bergans (bergans)
      • Bread & boxers (bread_boxers)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bula (bula)
      • Calida (calida)
      • CDLP (cdlp)
      • Champion (champion)
      • Claudio (claudio)
      • Cr7 Cristiano Ronaldo (cr7_cristiano_ronaldo)
      • Craft (craft)
      • Devold (devold)
      • Diesel (diesel)
      • Dim (dim)
      • Dobsom (dobsom)
      • Doreanse (doreanse)
      • Dovre (dovre)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Ethika (ethika)
      • Falke (falke)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Gore (gore)
      • GUESS (guess)
      • Happy socks (happy_socks)
      • Hom (hom)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Janus (janus)
      • Jbs (jbs)
      • JBS of Denmark (jbs_of_denmark)
      • Jockey (jockey)
      • Kappa (kappa)
      • Levi's (levi_s)
      • Lousy Livin (lousy_livin)
      • Maloja (maloja)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mey (mey)
      • Muchachomalo (muchachomalo)
      • Nike (nike)
      • NORTHBROOK (northbrook)
      • Odlo (odlo)
      • Ortovox (ortovox)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pierre robert (pierre_robert)
      • POC (poc)
      • Pullin (pullin)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Resterods (resterods)
      • Salming (salming)
      • Saxx (saxx)
      • Schiesser (schiesser)
      • Smartwool (smartwool)
      • Stance (stance)
      • Stedman (stedman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Sweet (sweet)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topeco (topeco)
      • Tufte Wear (tufte_wear)
      • Ulvang (ulvang)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Vitriol (vitriol)
      • Wesc (wesc)
      • Woolpower (woolpower)
    • Hinta (price):
      • < 22€ (budget)
      • 22€ - 29€ (low)
      • 29€ - 40€ (medium)
      • > 40€ (high)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Boksereita (osien_ma_a_ra_):
      • 1 kpl (osien_ma_a_ra__1.0)
      • 2 kpl (osien_ma_a_ra__2.0)
      • 3 kpl (osien_ma_a_ra__3.0)
      • 5 kpl (osien_ma_a_ra__5.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi