x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Evoc Juomareput

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Evoc CC Lite Performance Reppu 10l + Rakko 2l, orange/chili red 2020 Juomareput
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121642827.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142322510.jpg
      Evoc Evoc CC Lite Performance Reppu 10l + Rakko 2l, orange/chili red 2020 Juomareput CC Lite Performance Reppu 10l + Rakko 2l, orange/chili red 2020 Juomareput CC Lite Performance Reppu 10l + Rakko 2l, orange/chili red 2020 Juomareput Sisäänrakennettu juomajärjestelmä: reppu juomasysteemillä; Kokonaisvetoisuus: 10 l; Repun tilavuus: 10 l; Säiliön vetoisuus: 2 l; Mitat (P x L x K): 23 x 50 x 9; Paino: 655 g; Taskut/osastot: kännykkätasku, silmälasitasku; Erityishuomiot: hätäpilli; Selkäosan rakenne: ei sis. selkäsuojaa; Juomasäiliö: sis. 2l juomasäiliön; Materiaali: pintamateriaali: 100 % nailon; pinnoite: 100 % polyuretaani; Lisätietoja: sis. Air Tune -systeemi, Klipsi juomapullolle, Klipsi takavalolle (1)
      Evoc CC Lite Performance Reppu 10l + Rakko 2l, orange/chili red 2020 Juomareput
      • 04250450721642
      2
      good_buy
      114.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Camelbak DEFAULT
        • camelbak
      • USWE DEFAULT
        • uswe
      • Osprey DEFAULT
        • osprey
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • CamelBak (camelbak)
      • USWE (uswe)
      • Osprey (osprey)
      • Evoc (evoc)
      • Deuter (deuter)
      • Salomon (salomon)
      • Active Leisure (active_leisure)
      • Bestway (bestway)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dragon (dragon)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Ferrino (ferrino)
      • High Peak (high_peak)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • MacGyver (macgyver)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Maupiti (maupiti)
      • Must (must)
      • Nathan (nathan)
      • New Looxs (new_looxs)
      • Nike (nike)
      • Patagonia (patagonia)
      • Platypus (platypus)
      • Powerslide (powerslide)
      • Regatta (regatta)
      • Silva (silva)
      • Thule (thule)
      • Ultimate Performance (ultimate_performance)
      • Verhaak (verhaak)
    • Hinta (price):
      • < 45€ (budget)
      • 45€ - 65€ (low)
      • 65€ - 100€ (medium)
      • > 100€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vesisäiliön tilavuus (vesisa_ilio_tilavuus):
      • 2 L (vesisa_ilio_tilavuus_2.0)
      • 3 L (vesisa_ilio_tilavuus_3.0)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Maastopyöräily (maastopyo_ra_ily)
      • Retkeily/Vaellus (retkeily_vaellus)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi